Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Recenzja banku mocy Stuffcool 20000 mAh: jakość w cenie

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja banku mocy Stuffcool 20000 mAh: jakość w cenie

Smartfony stały się integralną częścią naszego życia, a wraz ze stopniowym przechodzeniem do posiadania gadżetów bezprzewodowych i urządzeń do noszenia przez cały czas, pojawia się dodatkowa odpowiedzialność za ich konserwację, aby nie umarły, gdy ich najbardziej potrzebujesz. Chociaż większość gadżetów wystarczy na cały dzień, wystarczy je podłączyć przed pójściem spać i obudzić się z pełnym naładowaniem, możesz mieć po prostu jeden z tych dni, kiedy musisz korzystać z telefonu dłużej niż zwykle. powiedzmy, że podróżujesz i może się zdarzyć, że bateria się rozładuje, a jeśli jesteś w drodze, nie masz gniazdka elektrycznego. Tutaj z pomocą przychodzą przenośne akumulatory, zwane bardziej power bankami. Ponieważ procesy na smartfonie stają się coraz trudniejsze, a praca, którą można na nim wykonać z dnia na dzień staje się coraz lepsza, czasami może być trudno przetrwać cały dzień, chyba że telefon ma dużą baterię. Jeśli tak się nie stanie, potężny power bank 20000 mAh firmy Stuffcool będzie Twoim wsparciem.

Jeśli szukasz wysokiej jakości akcesoriów do smartfonów, na pewno natknąłeś się na tę markę o nazwie Stuffcool. Są znani z produkcji wysokiej jakości kabli, obudów i innych akcesoriów do smartfonów. Ich najnowszą propozycją jest Bank mocy Stuffcool. Kiedy weźmiesz power bank do ręki, poczujesz pewność i pewną wagę, co wskazuje na zastosowanie w jego konstrukcji materiałów wysokiej jakości. Power bank jest w całości wykonany z metalu, a dookoła znajduje się plastikowy bufor mieszczący porty. Sam metal ma gładkie, matowe wykończenie i chociaż może nie jest to najbardziej ergonomiczna konstrukcja, jest świetny w dotyku, jest też dość kompaktowy i bez większego problemu zmieści się w kieszeni, z wyjątkiem wybrzuszenia, które będzie przyczyną ze względu na jego grubość. Ogólna konstrukcja wydaje się solidna, a jednocześnie zajmuje sporo miejsca. Jakość wykonania wydaje się być na miejscu. Po jednej stronie znajdują się cztery diody LED wskazujące poziom naładowania baterii, a fizyczny przycisk uruchamiający diody LED znajduje się po drugiej.

Jeśli chodzi o porty, power bank Stuffcool 20000 mAh litowo-polimerowy jest wyposażony w dwa pełnowymiarowe porty USB-A z obsługą Qualcomm Quick Charge 3.0standardowy port mikro-USB (tylko wejście), a także a Port USB typu C co wydaje się być świetnym dodatkiem. Na rynku jest bardzo niewiele banków mocy oferujących kompatybilność z typem C i wspaniale jest to zobaczyć tutaj. USB Type-C zapewnia szybsze dostarczanie energii, a także odwracalność, w tym przypadku można go używać do doładowania power banku, a także ładowania telefonu, co jest ogromnym plusem. Obsługuje także ładowanie tranzytowe, co oznacza, że ​​możesz ładować jednocześnie power bank i telefon. Działa to tylko wtedy, gdy ładujesz powerbank przez port Type-C (a nie przez micro USB).

Przechodząc do tego, co najważniejsze, prędkości ładowania i wydajności. Jeśli chodzi o sam power bank, można go ładować przez micro-USB lub USB Type-C. W naszych testach zauważyliśmy, że power bank ładuje się znacznie szybciej podczas ładowania za pomocą typu C, ponieważ obsługuje szybkie ładowanie 3.0 i dlatego akceptuje wejścia o napięciu 5 V/3 A, 9 V/2 A i 12 V/10,5 A w przeciwieństwie do 5 V/2 A przez micro-USB. Pełne naładowanie ze stanu prawie rozładowanego do momentu, gdy wszystkie cztery diody LED pozostały zapalone, co oznacza, że ​​power bank został naładowany w 100%, trwało około 8 godzin w przypadku ładowania przy użyciu kontroli jakości 3.0 z obsługą adaptera przez USB typu C, co przy ogromnej pojemności jest akceptowalne.

Jeśli chodzi o moc wyjściową, power bank Stuffcool oferuje dwa pełnowymiarowe porty USB-A z obsługą QC 3.0 a port USB Type-C może być również używany do wyjścia. Napięcie wyjściowe na wszystkich trzech portach wynosi 5 V/3 A, 9 V/2 A i 12 V/1.5A, zgodnie z QC 3.0 standardów, co przekłada się również na rzeczywiste użytkowanie. Próbowaliśmy naładować Samsunga Galaxy S8 i Xiaomi Redmi Note 5 Pro jednocześnie, a bateria 3000 mAh S8 nieco przejęła kontrolę 1.5 godziny ładowania 0-100%, Redmi Note 5 Gigantyczne 4000 mAh Pro zajęło prawie 2 godziny, co robi wrażenie. Choć nie mamy oficjalnych liczb dotyczących wydajności power banku, udało mu się naładować Redmi Note 5 Pro trzy razy od 10-100%, a za czwartym razem zrezygnował z 24%, jednocześnie ładując smartwatch do 100%, wszystkie cztery razy. Jeśli bez ogródek przyjmiemy te liczby, za pomocą powerbanku naładowano łącznie około 14000 mAh pojemności baterii, co nie jest takie złe, biorąc pod uwagę, że przenośne ładowarki nie mają zbyt dobrego współczynnika konwersji ze względu na rozpraszanie ciepła i inne czynniki. czynniki. Jedną rzeczą, która mogła być lepsza, jest rozmieszczenie portów, ponieważ są one dość blisko siebie.

Chociaż jesteśmy pod wrażeniem kompaktowej i solidnej konstrukcji oraz funkcji banku mocy Stuffcool 20000 mAh, cenę można uznać za nieco po bardziej stromej stronie za Rs. 3,699. Nie, nadal jest tańszy w porównaniu do wysokiej jakości produktów takich jak Sony i Anker (które są w większości wykonane z tworzywa sztucznego i nie mają kontroli jakości 3.0 wsparcie). Ale w porównaniu z Xiaomi Mi Power Bank 2i, który również ma pojemność 20000 mAh, jedno szybkie ładowanie 3.0 port, a także obsługuje ładowanie tranzytowe, a jednocześnie jest wyceniony na Rs. 1,599, Stuffcool wygląda na droższy. Ale za dodatkową składkę, którą płacisz, otrzymujesz całkowicie metalową konstrukcję, dodatkową kontrolę jakości 3.0 port USB Type-C, który w zasadzie pozwala na ładowanie aż trzech urządzeń na raz w porównaniu do dwóch w Power banku Mi 2i oraz rok gwarancji. Dostępny jest również model 10 000 mAh z podobnymi portami sprzedaż detaliczna za Rs 2,499. Czy jesteś skłonny zapłacić dodatkowe kilka dolarów za wyżej wymienione korzyści? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Table of Contents