Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Recenzja Bitbuy 2023: Czy ta giełda kryptowalut jest legalna?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja Bitbuy 2023: Czy ta giełda kryptowalut jest legalna?

Bitbuy to jedna z najlepszych giełd kryptograficznych w Kanadzie, która oferuje podstawowy i zaawansowany interfejs handlowy dla początkujących i doświadczonych handlowców.

Giełda Bitbuy przedstawia się jako bezpieczna, zaufana platforma oferująca przejrzystą i konkurencyjną strukturę opłat.

Użytkownicy mogą łatwo i szybko kupić Bitcoin, Ethereum i kilka innych kryptowalut za pomocą Interac e-Transfer i Bank Wire.

Możesz rozpocząć handel już od 50 $ na Bitbuy Canada, a jeśli dokonasz początkowego depozytu w wysokości 250 $ +, otrzymasz bonus rejestracyjny w wysokości 20 $.

Czy zatem Bitbuy jest bezpieczny?

W tej recenzji Bitbuy zagłębiam się w to, jak utworzyć konto Bitbuy, jak działa giełda Bitbuy, lista kryptowalut Bitbuy, opłaty Bitbuy, nowe monety Bitbuy oraz porównanie platformy z Shakepay, Coinbase, Wealthsimple Crypto i Newton.

Co to jest Bitbuy?

Bitbuy to giełda kryptowalut z siedzibą w Toronto założona w 2016 roku. Od momentu uruchomienia giełda Bitbuy obsłużyła ponad 350 000 Kanadyjczyków, z ponad $4 Handel kryptowalutami o wartości miliarda.

Oferuje proste i zaawansowane interfejsy handlowe, dzięki czemu jest doskonałym miejscem zarówno dla początkujących, jak i ekspertów, aby rozpocząć swoją kryptowalutową podróż.

Możesz kupić 15 kryptowalut na krypto Bitbuy za pomocą Interac e-Transfer i Bank Wire.

Odwiedź Bitbuy (bonus 40 $)

Jak otworzyć konto Bitbuy

Otwarcie konta Bitbuy jest łatwe i wymaga tylko czterech kroków:

 • Odwiedź witrynę Bitbuy: tam naciśnij przycisk „Zarejestruj się za darmo” lub przycisk “Zaczynaj” przycisk w prawym górnym rogu po lewej stronie Bitbuy Zalogować się przycisk. Możesz także pobrać i zarejestrować się za pomocą aplikacji Bitbuy.
 • Podaj dane konta: Wpisz swój adres e-mail, potwierdź, że masz ukończone 18 lat i przejdź do podania innych danych konta, w tym numeru telefonu, nazwy użytkownika, hasła itp.
 • Zweryfikuj swoje konto: Będziesz musiał zweryfikować swój adres e-mail, numer telefonu i tożsamość zgodnie z wymaganiami platformy KYC.
 • Zasil swoje konto i kup krypto: Po zweryfikowaniu konta będziesz mógł zasilić je za pomocą Interac e-Transfer, przelewu bankowego lub depozytu kryptograficznego i od razu rozpocząć handel.

Jak działa Bitbuy?

Bitbuy jest MBS zarejestrowanym przez FINTRAC i działa zgodnie z kanadyjskimi zasadami KYC. Dlatego musisz zweryfikować swoją tożsamość, aby dołączyć i rozpocząć handel na platformie.

Proces weryfikacji zajmuje tylko kilka minut, ponieważ Bitbuy przeprowadza automatyczną kontrolę w biurach kredytowych.

Istnieje również weryfikacja ekspresowa, która wymaga zeskanowania i przesłania zdjęć dowodu osobistego lub prawa jazdy oraz zdjęcia selfie za pomocą telefonu i aplikacji Bitbuy.

Jeśli te dwie opcje zawiodą, przechodzisz do procesu weryfikacji ręcznej, który może zająć 1-2 dni robocze. Będziesz musiał przesłać następujące dokumenty:

 • Ostatnie sprawozdania finansowe i rachunek za media
 • Dokument tożsamości ze zdjęciem wydany przez rząd
 • Selfie z Twoim dowodem osobistym i opatrzoną datą kartką papieru z napisem „Tylko do użytku Bitbuy”.
Rekommenderad:  Co to jest DAN ChatGPT Prompt? Jak tego użyć?

Po założeniu i zweryfikowaniu konta możesz zasilać swój portfel Bitbuy za pośrednictwem Interac e-Transfer, przelewu bankowego lub depozytów kryptograficznych z zewnętrznych portfeli.

Mając pieniądze na koncie, po prostu przejrzyj listę kryptowalut Bitbuy i kup dowolne obsługiwane monety.

Lista monet kryptograficznych Bitbuy

Bitbuy obsługuje ponad 20 kryptowalut. Poniżej znajduje się lista kryptowalut Bitbuy, w tym:

 • Bitcoiny
 • Ethereum
 • Litecoin
 • EOS
 • Gwiezdne lumeny
 • Bitcoinowa gotówka
 • Ogniwo łańcucha
 • AAVE
 • Dogecoin
 • Cardano
 • Polkadot
 • Uniswap
 • SushiZamień
 • Wielokąt
 • Solana

Opłaty Bitbuy

W przeciwieństwie do niektórych giełd kryptograficznych, które ukrywają swoje opłaty za drogimi spreadami bid-ask, opłaty Bitbuy są przejrzyste i konkurencyjne.

Podczas handlu na platformie będziesz ponosić dwa rodzaje opłat Bibuy, a mianowicie:

 • Opłaty handlowe
 • Opłaty za wpłaty i wypłaty Bitbuy

Opłaty handlowe

Bitbuy stosuje zryczałtowany harmonogram opłat, a opłaty różnią się nieznacznie w zależności od platformy, z której korzystasz.

Opłaty transakcyjne na Bitbuy stoisko Express Trade przy ul 00,20%. Opłaty dla Maker na Bitbuy Pro i Bitbuy API Client wynoszą 00,10%, podczas gdy opłaty za taker wynoszą ok 00,20%

Opłaty za depozyt/wypłatę Bitbuy

Bitbuy umożliwia wpłacanie/wypłacanie pieniędzy do iz portfela Bitbuy za pośrednictwem Interac e-Transfer i przelewu bankowego. Opłaty za wpłaty i wypłaty różnią się nieznacznie w zależności od zastosowanej metody finansowania/wypłaty.

Poniższa tabela przedstawia harmonogram opłat za wpłaty/wypłaty Bitbuy:

Metoda transferu Minimum Maksymalny Opłata depozytowa Opłata za wypłatę Czas przetwarzania
Interac eTransfer 50 $ 10 000 $/24 godz 1.5% 1.5% Natychmiastowe depozyty; 24 godziny na wypłaty
Przelew bankowy 20 000 $ 500 000 $ 0.5% 10,00% 2-3 Dni robocze

Wpłaty kryptowalut Bitbuy są bezpłatne, ale poniesiesz opłaty za wypłatę kryptowalut Bitbuy, które różnią się w zależności od monety.

Czy Bitbuy jest legalny i bezpieczny?

Bitbuy to bezpieczna i legalna giełda kryptowalut. Jest to zarejestrowana przez FINTRAC firma świadcząca usługi finansowe w Kanadzie, która została zatwierdzona przez Ontario Securities Commission jako pierwsza zarejestrowana giełda aktywów kryptograficznych.

Ponadto Bitbuy nie ukrywa swoich opłat, ale oferuje przejrzystą, konkurencyjną strukturę opłat, dzięki czemu wiesz, ile zapłacisz podczas handlu na platformie.

Aby Twoje zasoby cyfrowe były bezpieczne, logowanie Bitbuy wykorzystuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA), aby zapewnić, że tylko Ty możesz uzyskać dostęp do swojego portfela Bitbuy i wykonywać transakcje.

Rekommenderad:  Dlaczego certyfikacja zawodowa jest wartościową inwestycją dla marketerów PPC?

Ponownie, 99% aktywów kryptograficznych jest przechowywanych w chłodni z Bitgo i jest objętych kompleksową polisą ubezpieczeniową.

Plusy i minusy Bitbuy

Zalety

 • Dobry wybór kryptowalut: Użytkownicy mogą handlować 15 kryptowalutami
 • Natychmiastowa weryfikacja i szybsze wpłaty: Większość kont jest weryfikowana automatycznie i ma niemal natychmiastowe wpłaty za pośrednictwem Interac e-Transfer.
 • Łatwy w użyciu interfejs: Bitbuy Express pozwala początkującym szybko i łatwo handlować za pomocą jednego kliknięcia.
 • Narzędzia dla zaawansowanych traderów: Bitbuy Pro oferuje zaawansowane wykresy i wiele typów zleceń dla doświadczonych traderów.
 • Biurko OTC: Umożliwia inwestorom o dużym wolumenie wykonywanie dużych transakcji.
 • Bezpieczna platforma: 2FA pomaga chronić Twoje konto, a 99% zasobów cyfrowych jest przechowywanych offline w chłodniach.
 • Prosta, przejrzysta, zryczałtowana struktura opłat: Płacić 0.1% opłaty ekspresowe i 0.2% opłaty za taker.
 • Zgodna i regulowana giełda: Bitbuy jest zarejestrowanym w FINTRAC MSB zatwierdzonym przez OSC.
 • Handluj w drodze: Oferuje aplikację Bitbuy na iOS i Androida do handlu w ruchu.
 • Interfejs API Bitbuy: Oferuje pary CAD-to-crypto i crypto-to-crypto, aby umożliwić osobom fizycznym, instytucjom, bankomatom kryptograficznym, handlowcom algorytmicznym i innym firmom skoncentrowanym na kryptografii przeprowadzanie zautomatyzowanych transakcji o wysokiej częstotliwości.
 • Obsługa BitBuy: Szybko znajdź odpowiedzi w centrum wsparcia Bitbuy lub wyślij e-mail do zespołu Bitbuy, aby uzyskać wsparcie ludzkie.

Cons

 • Obsługuje tylko CAD jako fiat
 • Krypto Bitbuy nie jest dostępne poza Kanadą

Kod polecający Bitbuy

Program poleceń Bitbuy jest jednym z najbardziej hojnych w przestrzeni kryptograficznej.

Jeśli zarejestrujesz konto Bitbuy za pomocą tego linku promocyjnego lub użyjesz kodu „1POKVVATX” i zasil swój portfel Bitbuy depozytem w wysokości 250 $ +, otrzymasz 20 $ premii gotówkowej.

Po utworzeniu konta otrzymasz również unikalny kod polecający, dzięki któremu możesz skorzystać z programu polecającego Bitbuy, aby zarobić więcej pieniędzy.

Po prostu skopiuj swój link polecający z pulpitu nawigacyjnego Bitbuy i udostępnij go innym.

Za każde Twoje zaproszenie, które tworzy konto za pomocą Twojego linku polecającego lub kodu Bitbuy i dokonuje depozytu w wysokości 250 $ +, oboje otrzymujecie 20 $.

Bitbuy kontra Shakepay

Shakepay jest bardziej platformą kryptograficzną, która obsługuje tylko Bitcoin i Ethereum, podczas gdy Bitbuy obsługuje ponad 20 kryptowalut.

Chociaż Shakepay nie pobiera dodatkowych opłat transakcyjnych ani opłat za wpłaty/wypłaty, poniesiesz spread Shakepay w wysokości 1%-3% stosowane między ceną kupna a ceną sprzedaży, co jest dość drogie w porównaniu z opłatami Bibuy w wysokości $0.1% I 0.2%.

Dowiedz się więcej z tej recenzji Shakepay.

Bitbuy kontra Coinbase

Bitbuy obsługuje tylko ponad 20 kryptowalut i jest dostępny tylko dla mieszkańców Kanady.

Coinbase obsługuje ponad 150+ kryptowalut i jest dostępny w ponad 100 krajach. Jednak Coinbase pobiera wyższe opłaty, począwszy od 0.5%, co jest drogie w porównaniu z opłatami Bitbuy w wysokości 0.1% I 0.2%.

Rekommenderad:  Twój przewodnik po marketingu TikTok

Bitbuy kontra Wealthsimple Crypto

Wealthsimple Crypto obsługuje ponad 50 kryptowalut, a Bitbuy obsługuje ponad 20 kryptowalut.

Wealthsimple crypto oferuje handel bez opłat i nie pobiera dodatkowych opłat handlowych ani opłat za wpłaty/wypłaty. Płacisz tylko opłatę za spread w wysokości 1.5%-2%, co jest wysokie w porównaniu z opłatami Bitbuy w wysokości 0.1% I 0.2%.

Wpłać co najmniej 150 $ na swoje konto, aby otrzymać bonus w wysokości 25 $ na Wealthsimple Crypto.

Dowiedz się więcej o platformie w tej recenzji Wealthsimple Crypto.

Bitbuy kontra Newton

Newton obsługuje szerszy wybór ponad 70 kryptowalut w porównaniu z ponad 20 kryptowalutami Bitbuy. Newton to platforma transakcyjna, która nie pobiera dodatkowych opłat transakcyjnych ani opłat za wpłaty/wypłaty.

Jednak Newton stosuje średnią opłatę za spread w wysokości 0.5%-20,00%.

Zdobądź bonus w wysokości 25 $, handlując kryptowalutami o wartości 100 $ na Newton. Możesz także dowiedzieć się więcej z tej recenzji.

Bitbuy vs Shakepay vs Coinbase

Bitbuy Shakepay CoinSmart
Obsługiwane monety 20+ 2 16+
Metody finansowania Interac e-Transfers, przelew bankowy, depozyt kryptograficzny Interac e-Transfer, przelew bankowy i kryptowaluty Karta debetowa/kredytowa, ACH/przelew bankowy, depozyty kryptograficzne
Opłaty za wpłatę/wypłatę 0.5%-1.5% $0 0.5%-1.5% w zależności od metody finansowania
Opłaty handlowe 0.1% I 0.2% 1%-3% opłaty za spread 00,20%
Bonus za rejestrację Zdobądź 30 $, jeśli wymienisz 100 $ + Zdobądź 50 $, jeśli zdeponujesz 200 $ lub więcej

Często zadawane pytania dotyczące recenzji Bitbuy

Czy Bitbuy jest niezawodny?

Tak, Bitbuy to niezawodna giełda działająca od 2016 roku.

Czy Bitbuy jest lepszy od Coinbase?

Coinbase oferuje więcej kryptowalut niż Bitbuy i jest dostępna w ponad 100 krajach. To powiedziawszy, Coinbase ma zawiłą, kosztowną strukturę opłat w porównaniu z prostą, przejrzystą strukturą opłat Bitbuy.

Czy potrzebuję portfela do Bitbuy?

Tak, Bitbuy oferuje wbudowany portfel powierniczy, który jest tworzony podczas rejestracji konta Bitbuy. Możesz go używać do bezpiecznego przechowywania zasobów cyfrowych lub przesyłania monet do wybranego portfela programowego lub sprzętowego bez nadzoru.

Jakich walut możesz używać na Bitbuy?

Bitbuy obsługuje tylko CAD jako fiat i ponad 20 kryptowalut, w tym Bitcoin, Ethereum i Dogecoin.

Dlaczego Bitbuy potrzebuje mojego zawodu?

Jest to część weryfikacji KYC platformy, która pomaga upewnić się, że Twoje źródło finansowania jest legalne.

Zastrzeżenie: Kryptowaluty to niestabilne i spekulacyjne inwestycje. Jeśli zdecydujesz się zainwestować, zalecamy przeprowadzenie własnych badań i wykorzystanie wyłącznie środków, na stratę których możesz sobie pozwolić. Autor może posiadać jeden lub więcej aktywów kryptograficznych wymienionych w tym artykule.