Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Recenzja Canva Pro (maj 2023 r.) — czy warto aktualizować?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja Canva Pro (maj 2023 r.) — czy warto aktualizować?

Zanurkowałem głęboko w planu Canva Pro aby odkryć dobro, zło (i brzydotę), aby dać ci znać, czy warto zainwestować, czy nie.

Jeśli korzystałeś z bezpłatnego planu Canva, wiesz, że to najlepsze narzędzie online do tworzenia projektów, prawda?

Ale prawdopodobnie zastanawiałeś się, czy warto płacić za Canva Pro, czy też lepiej pozostać przy bezpłatnym abonamencie i zaoszczędzić pieniądze.

Przeczytaj więc tę recenzję Canva Pro do końca. W ten sposób możesz podjąć najlepszą dla siebie decyzję.

Oto, co zamierzam omówić w tym artykule:

Canva w skrócie

Jeśli masz mało czasu, oto krótka interaktywna prezentacja na temat Canva Pro i bezpłatnego planu, która pozwoli Ci podjąć szybką decyzję, czy plan profesjonalny jest dla Ciebie opłacalny, czy nie.

Czy Canva brzmi dla Ciebie?

Jeśli w naszej krótkiej prezentacji Canva spełniła wszystkie Twoje potrzeby projektowe i zapewniła odpowiedni dźwięk, dlaczego nie spróbować tego samemu? Nie zapomnij, że jest całkowicie darmowy przez 30 dni!

Canva Pro vs Free

Bezpłatny plan Canva to dobra opcja dla Ciebie, jeśli często używasz go do tworzenia szybkich projektów i nie przeszkadzają Ci związane z tym ograniczenia. Natomiast plan pro jest dla Ciebie najlepszy, jeśli potrzebujesz dostępu do milionów treści premium i oszczędzających czas funkcji z lepszą funkcjonalnością współpracy.

Zamierzam szczegółowo wyjaśnić każdą funkcję i to, co oba plany mają do zaoferowania, ale wcześniej spójrz na to porównanie side-by-side między planem Canva Free i Pro.

Czy Canva brzmi dla Ciebie?

Jeśli Canva Pro zaspokajała wszystkie Twoje potrzeby projektowe i zapewniała odpowiedni dźwięk, dlaczego nie spróbować tego samemu? Nie zapomnij, że jest całkowicie darmowy przez 30 dni!

Przejdźmy do szczegółów.

Bezpłatny plan Canva obejmuje:

Ponad 250 000 szablonów – Dostęp do ponad 250 000 szablonów, ale będą też szablony z elementami graficznymi premium, zdjęciami lub filmami ze znakiem wodnym Canva.

200 000 zdjęć – Uzyskaj dostęp do 200 000 zdjęć za darmo i tych premium już od $1 każdy, jeśli nie jesteś użytkownikiem planu Pro.

57 tys. elementów graficznych i Filmy 13K – Będziesz mieć dostęp do 57K elementów graficznych i 13K filmów, które możesz wykorzystać w swoich projektach za darmo.

1700 czcionek – Darmowy plan umożliwia wybór spośród 1700 darmowych czcionek do Twoich projektów, ale nie możesz przesyłać własnych czcionek.

75 ścieżek audio i 6 Efekty animacji – Będziesz mieć dostęp do 75 ścieżek audio i 6 efekty animacji.

Zaproś swój zespół – Zaproś członków zespołu za darmo przez e-mail i daj im dostęp jako członek lub administrator.

5 GB pamięci – Będziesz mieć 5 GB miejsca na przesyłanie swoich zasobów.

Dwa foldery – Utwórz i używaj bezpłatnie dwóch folderów, aby uporządkować swoje projekty na swoim koncie Canva.

Zestaw marki (bardzo ograniczona) – Będziesz mieć dostęp tylko do jednej palety kolorów w zestawie marki z trzema różnymi kolorami. Nie możesz jednak przesyłać własnych logo ani czcionek.

Oto główne funkcje i treści, które otrzymujesz w ramach bezpłatnego abonamentu.

Porozmawiajmy teraz o tym, co zawiera Canva Pro.

Plan Canva Pro obejmuje:

Plan Canva Pro obejmuje wszystko, co zawiera plan bezpłatny, a ponadto:

Zestaw marki Pro – Umożliwia organizowanie i dostosowywanie elementów identyfikacji wizualnej marki poprzez przesyłanie własnych logo, czcionek i konfigurowanie dowolnej palety kolorów, dzięki czemu Ty lub członkowie Twojego zespołu możecie tworzyć projekty pasujące do Twojej marki.

Przegląd zestawu marki:

Usuwanie tła – Usuń tło z obrazu jednym kliknięciem.

Omówienie usuwania tła:

Magiczna zmiana rozmiaru – Błyskawicznie zmieniaj rozmiar swoich projektów do dowolnego formatu zawartości. Na przykład możesz odwrócić swój Facebook posty w a YouTube Miniaturka.

Przegląd funkcji Magic Resize:

Oto jak zmieniłem rozmiar miniatury mojego przewodnika Crello vs Canva w ciągu kilku sekund Facebook Posty:

Przejrzyste obrazy – Pobierz swoje projekty w przezroczystych tłach jednym kliknięciem.

Przegląd przezroczystych obrazów:

Planer treści – Harmonogram lub planer treści Canva umożliwia planowanie treści na kontach w mediach społecznościowych. Wszystko, co musisz zrobić, to stworzyć wspaniałe projekty z wyprzedzeniem, zaplanować je, a Canva automatycznie opublikuje je zgodnie z ustalonym planem.

Omówienie Planera treści:

Ponad 610 000 szablonów – Uzyskaj dostęp do ponad 610 000 zaprojektowanych gotowych szablonów premium, których możesz użyć do natychmiastowego tworzenia oszałamiających projektów.

Przegląd szablonów

Ponad 100 milionów zdjęć, filmów i elementów – Uzyskanie dostępu do ponad 100 milionów premium zdjęć, filmów, plików audio i grafiki bez dodatkowych kosztów to ogromny plus, ponieważ gdy już uaktualnić do Canvy Pro wtedy nie potrzebujesz subskrypcji zdjęć lub filmów premium.

Omówienie biblioteki treści premium:

Twórz i zapraszaj członków zespołu – Utwórz zespół i zaproś do niego nieograniczoną liczbę członków za pośrednictwem poczty e-mail i przyznaj im dostęp jako członek, projektant szablonów lub administrator, aby rozpocząć współpracę w serwisie Canva. Obejmuje lepszą funkcjonalność współpracy niż zapraszanie członków w abonamencie bezpłatnym.

Omówienie tworzenia i zapraszania członków zespołu:

Animator Zawodowiec – Twórz animowane grafiki za pomocą 14 różnych stylów animacji, które możesz pobrać w formacie GIF lub filmowym (MP4).

Rekommenderad:  Recenzja KWFinder: funkcje, ceny i amp; Najważniejsze zalety i wady

Przegląd animatorów:

Udostępnij swoje projekty jako szablon – Projektuj niestandardowe szablony pasujące do Twojej marki i udostępniaj je członkom zespołu, aby mogli używać tych projektów jako szablonu.

Udostępnij projekty jako szablon Omówienie:

Projektuj razem – Twórz projekty z całym zespołem w czasie rzeczywistym z dowolnego miejsca na świecie. Możesz dodać określonych członków zespołu do swoich projektów, którzy mogą projektować w czasie rzeczywistym, a Ty lub członkowie Twojego zespołu możecie dodawać komentarze do projektów, aby przekazywać sobie nawzajem opinie na temat tego projektu.

Przegląd wspólnego projektowania:

Nieograniczone foldery – Twórz nieograniczoną liczbę folderów lub podfolderów, aby uporządkować swoje projekty i dodawać określonych członków zespołu do folderów, jeśli chcesz.

Przegląd nieograniczonej liczby folderów:

Prześlij własne czcionki – Jeśli używasz określonej czcionki do swoich projektów, która nie jest dostępna w ponad 3000 czcionek serwisu Canva, możesz przesłać własną czcionkę.

Omówienie przesyłania czcionek:

Ustaw jakość pobierania – Ustaw jakość pobierania dla swojego projektu podczas pobierania, możesz pobrać swoje projekty w bardzo wysokiej, średniej lub niskiej rozdzielczości.

Pobierz projekty w SVG – Pobierz swoje projekty w formacie SVG, co jest dla Ciebie ogromną zaletą, jeśli jesteś projektantem logo lub chcesz stworzyć dowolny rodzaj grafiki wektorowej.

100 GB pamięci – Uzyskaj 100 GB miejsca na przesyłanie zdjęć i zasobów.

Wsparcie priorytetowe – Jeśli przejdziesz na plan pro, twierdzą, że oferują ci priorytetowe wsparcie.

Wszystko to jest więc zawarte w planie Canva Pro.

Każda cecha planu Canva Pro jest przydatny, ale pierwsze pięć funkcji i dostęp do ponad 610 000 szablonów premium, ponad 3000 czcionek i biblioteki zawierającej ponad 100 milionów zdjęć, filmów, plików audio i grafiki premium to prawdopodobnie największe atuty planu pro.

Możliwość tworzenia treści pasujących do Twojej marki, usuwanie tła z obrazów jednym kliknięciem, natychmiastowa zmiana rozmiaru projektów do dowolnego formatu treści lub niestandardowych rozmiarów, przezroczyste obrazy w kilka sekund i planowanie projektów w serwisie Canva to ogromne zalety Canva Pro.

Obejrzyj ten film, aby zapoznać się z krótkim podsumowaniem głównych funkcji planu Canva Pro!

Wydruk na płótnie

Oprócz tego, Canva oferuje usługę znaną jako Wydruk na płótnie co pozwala wydrukować projekty i zamówić je, jeśli chcesz.

Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z krótkim wprowadzeniem do Canva Print:

Note: Ta usługa jest dostępna w wybranych krajach, aby dowiedzieć się więcej o jej dostępności i innych szczegółach, przejdź do Wydruk na płótnie.

Na koniec pojawia się główne pytanie, czy warto przejść na Canva Pro? Podyskutujmy.

Czy Canva Pro jest tego warta?

Canva Pro jest tego warta, jeśli potrzebujesz dostępu do ponad 610 000 szablonów premium, ponad 100 milionów najlepszych zdjęć stockowych, wideo, plików audio i elementów graficznych, ponad 25 000 ścieżek audio, ponad 3000 czcionek, 100 GB miejsca na dane, nieograniczone foldery do lepszej organizacji projektów narzędzia do współpracy i zaawansowane funkcje oszczędzające czas.

Wszystkie z nich są dostępne tylko dla użytkowników planu Pro i aktualizacja do Canva Pro całkowicie zależy od ciebie.

Po prostu zadaj sobie pytanie. Czy potrzebuję dostępu do wszystkich tych treści premium i większości zaawansowanych funkcji oszczędzających czas?

Jeśli odpowiedź brzmi tak, to Canva Pro jest dla Ciebie tego warta, a jeśli odpowiedź brzmi „nie”, oznacza to, że Canva Pro nie jest dla Ciebie tego warta.

To takie proste.

Jednak powyższy obraz zawiera tylko krótki przegląd tego, co zawiera plan Pro, a jeśli nie przeczytałeś powyższej sekcji (Canva Pro vs Free), gdzie opisałem wszystko szczegółowo…

Przeczytaj uważnie wszystko i przejrzyj przegląd każdej funkcji, aby w ten sposób podjąć absolutnie właściwą decyzję aktualizacja do Canva Pro odpowiada Twoim potrzebom, czy nie.

Doszedłem do wniosku, że większość użytkowników planu Pro jest zadowolona (w tym ja) z planu Canva Pro, ponieważ jest dość solidny i niedrogi.

Jeśli jednak nadal jesteś sceptyczny, polecam Wypróbuj Canva Pro bezpłatnie przez 30 dni zdecydować, czy plan Pro jest dla Ciebie odpowiedni, czy nie.

Ile kosztuje Canva Pro?

Canva Pro kosztuje 12,99 USD, jeśli zdecydujesz się na opłatę miesięczną lub 119,99 USD rocznie, przez maksymalnie 5 osób, co oznacza, że ​​możesz dać dostęp innym 4 członków zespołu do Canva Pro.

Oprócz 5 członków zespołu, dając dostęp każdemu dodaniu każdego dodatkowego członka będzie Cię to kosztować $7.

Który plan Canva wybrać?

Jeśli nie korzystasz często z serwisu Canva, potrzebujesz przyzwoitej liczby funkcji i treści do tworzenia szybkich projektów, potrzebujesz nie więcej niż 5 GB przestrzeni dyskowej w chmurze i nie musisz pobierać projektów w wysokiej rozdzielczości, a następnie pozostań przy bezpłatnym abonamencie.

Jednak jeśli chodzi o plany premium, oto moja sugestia:

Dla większości użytkowników tzw Zawodowy plan będzie najodpowiedniejszy, ale jeśli prowadzisz firmę lub masz zespół składający się z więcej niż 25 użytkowników i muszą oni razem pracować w Canva, wtedy Plan korporacyjny jest dla Ciebie odpowiedni.

Krótko mówiąc, plan Pro jest dobry dla właścicieli indywidualnych lub małych firm, podczas gdy plan Enterprise jest przeznaczony dla większych zespołów, które potrzebują zaawansowanych funkcji i kontroli współpracy.

Rekommenderad:  Czy warto zostać DJ-em? | Kariera w DJ'ingu

Rozumiem, ale czy wybrać plan miesięczny czy roczny?

Jeśli wybierzesz opcję roczny plan Canva Prootrzymujesz 29% zniżki w stosunku do abonamentu miesięcznego.

Miesięczny i roczny plan Canva Pro oferuje te same funkcje, ale ceny są inne.

Rekomendacje: polecam ci Wypróbuj Canva Pro przez 30 dni za darmo bez żadnych kosztów, a gdy będziesz zadowolony z planu pro, powinieneś przejść na plan roczny, aby zaoszczędzić trochę dolarów.

Czy Canva jest łatwa w użyciu?

Narzędzia lub oprogramowanie do projektowania graficznego często mają problem z połączeniem mocy z łatwością obsługi, ale serwis Canva wyróżnia się w tej kluczowej dziedzinie.

Jest bardzo łatwy w użyciu, w rzeczywistości staje się tak popularny, zwłaszcza ze względu na łatwość obsługi i gotowe szablony dla dowolnego typu treści.

Może go używać każdy, zarówno nie-projektant, jak i profesjonalista. To takie proste — nie potrzebujesz umiejętności projektowania graficznego i możesz tworzyć wspaniałe projekty w ciągu kilku minut.

Wybór spośród ponad 610 000 wstępnie zaprojektowanych szablonów, milionów zdjęć, filmów, plików audio, elementów, grafiki, tysięcy czcionek premium, setek integracji i mnóstwa oszczędzających czas funkcji sprawia, że ​​Canva jest szybkim i niedrogim narzędziem do tworzenia profesjonalnie wyglądających projektów.

Oprócz tego edytor Canva typu „przeciągnij i upuść” jeszcze bardziej ułatwia każdemu tworzenie oszałamiających projektów w ciągu kilku minut dzięki podglądowi na żywo.

Wypróbuj sam za darmo i odkryj, jak łatwa jest obsługa serwisu Canva 30-dniowy bezpłatny okres próbny serwisu Canva – nie będzie Cię to kosztować ani grosza!

Plusy i minusy Canvy

Bez względu na to, którą platformę wybierzesz, będą zarówno zalety, jak i wady, a Twoim zadaniem jest wiedzieć, jakie one są, abyś później nie żałował.

W Internecie jest wiele zalet i wad serwisu Canva – zwykle z recenzjami generowanymi przez użytkowników, co jest w porządku, ale podzielę się moimi osobistymi doświadczeniami z serwisem Canva.

Oto główne zalety i wady, których moim zdaniem możesz się spodziewać, korzystając z serwisu Canva.

Zacznijmy od przyjrzenia się niektórym zaletom serwisu Canva.

Zalety korzystania z serwisu Canva

Zalety Canvy

#1 – Szybki i łatwy w użyciu

Jak już omówiłem, jest to jedno z najłatwiejszych narzędzi do projektowania dowolnego rodzaju treści.

Inne narzędzia, takie jak Adobe Photoshop, mają zdecydowanie więcej funkcji edycyjnych niż Canva, ale korzystanie z nich może być przytłaczające i frustrujące dla początkującego projektanta.

Moim zdaniem, Płótno jest niezbędnym narzędziem szczególnie dla początkujących lub osób z niewielkim doświadczeniem w projektowaniu. Jednak nawet eksperci od Photoshopa używają serwisu Canva do szybkich i łatwych projektów.

#2 – Mnóstwo integracji i aplikacji innych firm

Canva jest zintegrowana z setkami popularnych platform i aplikacji innych firm, takich jak platformy mediów społecznościowych, usługi przechowywania w chmurze, witryny do przechowywania muzyki, CRM, takie jak HubSpot, rozszerzenia do edycji i wiele innych.

Integracja z innymi platformami pozwala zaoszczędzić czas na wykonywanie czynności w serwisie Canva, takich jak udostępnianie zdjęć lub zapisywanie projektów w Dropbox za pomocą jednego kliknięcia.

#3 – Ogromna liczba wstępnie zaprojektowany szablony i grafiki

Canva oferuje ponad 610 000 gotowych szablonów dla każdego rodzaju treści, co jest ogromnym plusem.

Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu wybrać dowolny szablon, czy to projekt do mediów społecznościowych, logo, prezentację lub dowolny inny typ treści, a następnie po prostu dostosować ten projekt, jak chcesz, za pomocą swojej kreatywności.

Szablony są profesjonalne i elastyczne. Możesz łatwo zmieniać zdjęcia, kolory, czcionki, dodawać elementy, ikony i wiele więcej!

#4 – Czysty i przyjazny dla użytkownika interfejs

Interfejs jest prosty, ma przejrzysty, nowoczesny interfejs z przyjaznym dla użytkownika układem.

#5 – Współpraca

Jedną z korzyści płynących z używania Canva, szczególnie dla kogoś z zespołem, jest możliwość wspólnej pracy nad projektami w czasie rzeczywistym, co jest doskonałym sposobem współpracy z innymi osobami przy każdym projekcie

Wysłanie zaproszenia jest dość proste, potrzebujesz tylko adresu e-mail danej osoby i przyznania jej dostępu jako administratora, członka zespołu lub projektanta szablonów do wspólnej pracy nad projektami.

#6 – Dostęp do milionów zdjęć i grafik

Jak już powiedziałem, Canva zapewnia miliony bezpłatnych i wysokiej jakości zdjęć premium, które pozwalają tworzyć piękne projekty.

Profesjonalny użytkownik uzyskuje dostęp do ponad 100 milionów najlepszych zdjęć, filmów i grafiki, które można pobrać i używać w dowolnym miejscu.

To ogromny plus dla tych, którzy płacą za drogie subskrypcje giełdowe, takie jak iStock, Getty Images lub inne, aby uzyskać zdjęcia lub filmy premium.

Wady korzystania z serwisu Canva

Porozmawiajmy teraz o negatywach Canva.

Wady Canvy

#1 – Aplikacja mobilna nie jest przyjazna dla użytkownika

Aplikacja mobilna Canva nie jest przyjazna dla użytkownika i trochę trudna w użyciu na urządzeniach mobilnych, a ponadto ma więcej ograniczeń projektowych niż przeglądarka.

Recenzje aplikacji są doskonałe, ale głównym problemem jest to, że nie jest ona całkowicie przyjazna dla użytkownika, a czasami szablony ulegają zniszczeniu.

Aplikacja jest teraz znacznie lepsza niż wcześniej, ale nadal ma pewne problemy, które należy naprawić.

Zalecam tworzenie wszystkich projektów w przeglądarce na komputerze lub w wersji na komputer.

Rekommenderad:  Jak kupić dom ze złym kredytem

#2 – Obsługa klienta nie jest zbyt dobra

Jedną z wad Canva jest to, że ich obsługa klienta nie jest najlepsza.

Czasami zespół pomocy Canva potrzebuje trochę czasu, aby się z Tobą skontaktować, ale Twój problem/pytanie zostaną ostatecznie rozwiązane.

#3 – Najlepsze funkcje wymagają subskrypcji

Bezpłatny plan jest bardzo dobrą opcją dla wielu użytkowników, ale aby uzyskać dostęp do oszczędzających czas funkcji i treści premium, będziesz musiał przejść na plan pro.

#4 – Słabe wyniki wyszukiwania

Wynik wyszukiwania w serwisie Canva nie jest przyjazny dla użytkownika, zwłaszcza dla bezpłatnych użytkowników, którzy mogą znaleźć obrazy, elementy lub grafikę.

Być może będziesz szukać bezpłatnych elementów lub grafiki, ale ponieważ nie ma opcji filtrowania, aby wybrać tylko te bezpłatne, zobaczysz zarówno bezpłatne, jak i premium elementy lub obrazy, co może Cię zmylić.

#5 – Brak funkcji offline

Jedną z głównych wad Canva jest to, że możesz używać tego narzędzia tylko wtedy, gdy masz połączenie z Internetem.

Jeśli szukasz narzędzia do projektowania graficznego w trybie offline, Canva nie będzie dla Ciebie opcją.

Zamiast tego lepiej nauczyć się i używać programu Photoshop w takich sytuacjach.

Jednakże, Canva ma wersję na komputer dla obu Windows i Mac, które można pobrać, ale nadal nie można ich używać bez Internetu.

Jak zdobyć Canva Pro za darmo?

Więc podjąłeś decyzję o przejściu na plan pro, pozwól, że pokażę ci, jak uzyskać go za darmo na 30 dni.

  1. Zmierzać do Canva.com w przeglądarce i kliknij „Cennik/Plany„.
  2. Teraz kliknij „Wypróbuj za darmo” i zaloguj się lub zarejestruj, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś.
  3. Następnie zobaczysz taki ekran, kliknij „Wypróbuj za darmo przez 30 dni„.
  4. Teraz wybierz abonament miesięczny lub roczny i dokonaj płatności kartą kredytową.

Nie martw się! Nie zostaniesz obciążony opłatą, dopóki bezpłatny okres próbny nie dobiegnie końca, a także możesz anulować okres próbny w dowolnym momencie.

Otóż ​​to!

Korzystaj z niego przez miesiąc, a następnie zdecyduj, czy chcesz pozostać przy planie pro, czy nie.

Oto krótki film, jak uzyskać Canva Pro za darmo (30 dni).

Końcowe przemyślenia

Płótno bardzo ułatwia tworzenie oszałamiających projektów dla Twojego projektu – i możesz to zrobić w ciągu kilku minut bez umiejętności projektowania graficznego.

Jego wstępnie zaprojektowane szablony dają ogromną przewagę, ponieważ można je łatwo dostosować za pomocą narzędzia „przeciągnij i upuść”.

Polecam go tylko małym firmom/osobom, które nie mają środków na zatrudnienie projektanta i chcą samodzielnie szybko i łatwo zaprojektować bez żadnego doświadczenia.

Podsumowując, chcę tylko powiedzieć, że samodzielne wypróbowanie Canva Pro to najlepszy sposób, aby dowiedzieć się, czy jest to najlepszy wybór dla Ciebie, czy nie, i dlaczego nie spróbować, gdy jest bezpłatny przez 30 dni.

Teraz chciałbym usłyszeć od ciebie:

Więc co wybierzesz, Canva free czy Canva Pro?

Daj mi znać, zostawiając teraz komentarz poniżej. Chciałbym wiedzieć, co wybierasz w komentarzach do tego artykułu.

Często zadawane pytania dotyczące serwisu Canva

Co to jest Canva Pro?

Canva Pro to plan premium Canva, który zawiera znacznie więcej treści premium, w tym zdjęcia, szablony, grafikę, nieograniczoną liczbę folderów z zaawansowanymi funkcjami i lepszą funkcjonalnością współpracy i wiele więcej.

Czy mogę anulować subskrypcję Canva Pro?

Tak, możesz anulować subskrypcję Canva Pro w dowolnym momencie. Możesz jednak również wstrzymać lub wznowić subskrypcję.

Czy można używać Canvy do celów komercyjnych?

Tak, prawie wszystkie media w serwisie Canva mogą być używane bezpłatnie do użytku komercyjnego i niekomercyjnego.

Czy mogę anulować bezpłatny okres próbny Canva Pro?

Jeśli w dowolnym momencie uznasz, że Canva Pro nie jest dla Ciebie, możesz łatwo anulować bezpłatny okres próbny w dowolnym momencie i nie zostaniesz obciążony żadnymi opłatami po wygaśnięciu okresu próbnego. Pamiętaj jednak, aby anulować bezpłatny okres próbny przed jego wygaśnięciem.

Czy Canva jest lepsza od Photoshopa?

Krótko mówiąc, oba programy są przydatne na swój sposób. Canva jest lepsza niż Photoshop dla osób niebędących projektantami lub osób, które chcą szybko tworzyć niesamowite projekty. Jednak Photoshop to program na poziomie profesjonalnym, którego można używać do prawie każdego rodzaju projektu, jaki chcesz stworzyć.