Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Recenzja Credit Sesame: legalna ocena kredytowa czy oszustwo?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja Credit Sesame: legalna ocena kredytowa czy oszustwo?

Chcesz monitorować swoją gotówkę i kredyt w jednym miejscu, aby osiągnąć swoje cele finansowe? W tej recenzji Credit Sesame pokażemy, w jaki sposób ta aplikacja może pomóc Ci zarządzać gotówką i kredytem w jednej aplikacji.

Ustalanie priorytetów pomaga robić rzeczy, które są najważniejsze. Tak samo jest z zarządzaniem finansami. Możliwość zarządzania swoimi dochodami i wydatkami pozwala osiągnąć cele finansowe na wczesnym etapie życia.

Kredyt sezamowy jest jednym ze sposobów, aby Ci pomóc! Ich platforma ułatwia nabranie nawyku regularnego sprawdzania raportu gotówkowego i kredytowego.

Credit Sesame to osobiste narzędzie finansowe, które pomaga zarządzać kredytem. Śledzi i monitoruje twoje długi i podaje zalecenia, jak lepiej zarządzać swoim kredytem. Niezależnie od tego, czy chcesz ubiegać się o pożyczkę, kredyt osobisty, czy ochronę swojego statusu finansowego, Credit Sesame obejmuje to wszystko.

Raporty kredytowe i profil kredytowy, dzięki którym uzyskasz ocenę kredytową na wyciągnięcie ręki.

W tym artykule dowiesz się, w jaki sposób Credit Sesame może Ci pomóc i jak możesz wykorzystać tę usługę na swoją korzyść.

Co to jest sezam kredytowy?

Kredyt sezamowy jest jedną z najbardziej uznanych, bezpłatnych usług oceny zdolności kredytowej i monitorowania zdolności kredytowej. Pomogło wielu osobom poprawić ich wyniki kredytowe i sytuację finansową poprzez proaktywny sposób zarządzania finansami.

Credit Sesame zapewnia swoim użytkownikom szeroki zakres bezpłatnych usług, które pomagają w naprawie kredytu, aby ułatwić im pożyczkę lub nowe karty kredytowe w przyszłości.

Jednak Credit Sesame nie podaje rzeczywistego wyniku FICO. Zapewnia Vantage 3.0 usługa monitorowania wyniku kredytowego wykorzystująca dane TransUnion do wygenerowania pełnego wyniku kredytowego. Różnice między Vantage i FICO stają się coraz mniejsze, co oznacza, że ​​jest to dobry wskaźnik do wykorzystania.

Jak działa kredyt sezamowy?

Kiedy zdecydujesz się zarejestrować w Kredyt sezamowyumożliwia tworzenie ocen kredytowych bez podawania informacji o karcie kredytowej.

Credit Sesame nie wymaga dostępu do konta bankowego w celu generowania raportów, w przeciwieństwie do większości aplikacji do zarządzania finansami. Możesz otrzymać bezpłatny raport kredytowy po prostu rejestracja i prośba o jeden.

Dodatkowo aplikacja przeanalizuje Twoją zdolność kredytową i sytuację finansową w dowolnym momencie. Zapewni ci sposoby na zwiększenie wyników i zaoszczędzenie finansów. Credit Sesame daje rekomendacje, jak obniżyć swoje długi, a co ważniejsze, aplikacja pomaga osiągnąć długoterminowe i krótkoterminowe cele finansowe.

Aplikacja koncentruje się głównie na stronie zadłużenia. Robi to, pobierając informacje z wielu źródeł za pomocą numeru ubezpieczenia społecznego podanego podczas rejestracji.

Credit Sesame działa jako pojedynczy katalog. Wszystkie informacje są gromadzone i sortowane w zrozumiałe pakiety, które pomagają użytkownikom uniknąć złych wyników kredytowych i przyszłych komplikacji.

Dlaczego warto zarejestrować się w Credit Sesame?

Znalezienie idealnej aplikacji do zarządzania finansami dla siebie może być trochę trudne, ponieważ każdy ma inny poziom dochodów i potrzeby.

Chociaż staramy się to zachować Kredyt sezamowy recenzować tak bezstronnie, jak to możliwe, nadal warto się zarejestrować, jeśli chcesz poznać swoją zdolność kredytową na podstawie:

Monitorowanie zdolności kredytowej

Monitoring kredytowy to jedno z najlepszych narzędzi Kredyt sezamowy. Pozwala śledzić zmiany w raporcie kredytowym i punktacji kredytowej. Credit Sesame aktualizuje Twoje informacje kredytowe co miesiąc i wysyła alerty w czasie rzeczywistym, gdy nastąpią zmiany w Twoim kredycie, dzięki czemu możesz przejrzeć i podjąć działania w razie potrzeby.

Rekommenderad:  Skąd mam wiedzieć, czy mój system Windows 10 jest OEM czy detaliczny?

Monitorowanie kredytu pomaga utrzymać dobrą kondycję finansową, utrzymując dobry wynik kredytowy, który znacznie pomaga w ubieganiu się o pożyczkę, kredyt hipoteczny lub kartę kredytową. Jest to świetna funkcja do śledzenia postępów w celu poprawy zdolności kredytowej poprzez ocenę zdolności kredytowej.

Oto czynniki określające, w jaki sposób Twoja zdolność kredytowa wpływa na Twoją zdolność kredytową:

Nieodebrane lub opóźnione płatności mogą negatywnie wpłynąć na Twoją zdolność kredytową i mogą spowodować pojawienie się nieścisłości w Twojej ogólnej sytuacji finansowej. Kredyt sezamowy nie tylko pozwala uzyskać bezpłatne raporty kredytowe, ale także pomaga w ustaleniu najbardziej odpowiednich planów awaryjnych, które możesz wdrożyć w oparciu o swoją sytuację finansową.

Kompilując wszystkie informacje od wystawcy karty kredytowej i pożyczkodawców, Kredyt sezamowy pozwala śledzić cały udostępniony kredyt i jaki procent go wykorzystałeś. Pozwala to uniknąć wysokiego wykorzystania kredytu, które może wydawać się ryzykowne dla przyszłych pożyczkodawców i pozwala utrzymać się w granicach limitu kredytowego.

Kredyt sezamowy zapewnia również wiek dotyczący twoich kont, ponieważ pożyczkodawcy bardziej doceniają użytkownika, jeśli mają długą historię pożyczania i spłacania swoich długów.

Zróżnicowanie składu konta pozwala pożyczkodawcom zobaczyć, jak dynamicznie możesz uzyskać swoje finanse. Posiadanie długu podzielonego na różne konta, takie jak kredyty studenckie, kredyty mieszkaniowe lub konta firmy obsługującej karty kredytowe, może pomóc w uzyskaniu większej liczby pożyczek.

Zapytania kredytowe oznaczają sytuację, w której pożyczkodawca lub bank sprawdza Twój kredyt przed zaoferowaniem lub zatwierdzeniem pożyczki lub karty kredytowej. Posiadanie niskich zapytań kredytowych oznacza, że ​​nie szukasz wielu pożyczek. Śledź swoje zapytania i zapewnij odpowiednią różnicę czasu między nimi, ponieważ może to źle świadczyć o tym, że składałeś wiele zapytań w krótkim okresie.

Ochrona przed kradzieżą tożsamości

Z biegiem lat groźby kradzieży tożsamości stały się znacznie bardziej znaczące i wpłynęły na życie wielu osób. Właśnie dlatego aplikacja taka jak Credit Sesame stała się bardziej istotna niż kiedykolwiek, ponieważ pozwala bacznie obserwować swoją zdolność kredytową w celu wykrycia podejrzanych działań, zanim spowodują one poważne problemy finansowe.

Kredyt sezamowy jest uważany za jeden z najlepszych, jeśli chodzi o ochronę przed kradzieżą tożsamości. Firma stojąca za aplikacją jest bardzo pewna swojej zdolności do ochrony swoich użytkowników. Do tego stopnia, że ​​oferują swoim klientom polisę ubezpieczeniową na wypadek kradzieży tożsamości o wartości 50 000 USD, całkowicie bezpłatną dla wszystkich członków, nowych i starych.

Jeśli uważasz, że coś z tego byłoby dla Ciebie pomocne, to Credit Sesame może być po prostu wart Twojej uwagi, ponieważ jest bardzo przyjazny dla użytkownika i może pomóc Ci uzyskać pełną analizę kredytową za pomocą wspomnianych matryc. Dostarczony pulpit nawigacyjny jest bardzo atrakcyjny, ale łatwy w użyciu i zawiera podsumowanie wszystkich informacji, których możesz potrzebować w jednym miejscu.

Sezamowa gotówka

Kredyt sezamowy oferuje bezpłatne konto bankowe o nazwie Sesame Cash z kartą debetową Mastercard, we współpracy z Community Federal Savings Bank (CFSB). To pokazuje, że Credit Sesame jest bezpieczny dla bankowości.

Rekommenderad:  Czy DoorDash płaci za gaz? (Przewodnik 2023)

Dobrą rzeczą w Sesame Cash jest to, że nie ma wymaganego minimalnego salda i konta debetowego bez opłat. Wpłacaj środki do Sesame Cash i zarabiaj pieniądze, gdy wzrośnie Twoja zdolność kredytowa. Jeśli Twój wynik skoczy o 10, otrzymasz 10 $ na swoje konto.

Sesame Cash oferuje również zwrot gotówki podczas zakupów online lub codziennych zakupów. Pamiętaj, aby codziennie sprawdzać aplikację pod kątem najnowszych ofert i uczestniczących punktów sprzedaży.

Wreszcie, oferuje mobilną ochronę, która pokryje do 500 USD od możliwej kradzieży i szkód. Uwielbiamy tę funkcję Credit Sesame!

Rejestracja w celu uzyskania kredytu sezamowego

Rejestracja w Credit Sesame jest stosunkowo prosta, a uzyskanie dostępu do informacji kredytowych nie zajmie dużo czasu. Jednak aplikacja wymaga podania następujących danych osobowych,

 • Twoje pełne imię.
 • Twój adres.
 • Ostatnie cztery cyfry Twojego numeru ubezpieczenia społecznego.

Jeśli czujesz się komfortowo, podając te informacje, możesz zacząć. Gdy tylko wprowadzisz informacje, aplikacja zbierze wszystkie informacje finansowe i utworzy dla Ciebie konto.

Poziom usług

Teraz, gdy zarejestrowałeś się w aplikacji, musimy poinformować Cię o potencjalnych „uaktualnieniach”, które możesz uzyskać dla swojej aplikacji, chociaż należy pamiętać, że korzystanie z bezpłatnej wersji jest całkowicie w porządku dla większości użytkowników.

Oto ulepszenia:

 • za $90,95 miesięcznie, będziesz mógł otrzymywać dzienne wyniki kredytowe z jednego biura, które będą obejmować miesięczne aktualizacje wyniku kredytowego i raporty kredytowe ze wszystkich trzech biur.
 • Jeśli zarejestrujesz się w planie Pro Credit za 15,95 USD miesięcznie, uzyskasz dostęp do monitorowania kredytu z 3 głównych biur kredytowych i może konsultować się z wieloma ekspertami, którzy mogą pomóc poprawić ocenę kredytową.
 • Za 19,95 $ miesięcznie możesz ubezpieczyć kradzież tożsamości do kwoty $1 milionów dolarów i dostęp do profesjonalnych ekspertów ds. restrukturyzacji i uporządkowanej likwidacji.
 • I wreszcie, za 24,95 USD miesięcznie, możesz pozyskać zespół specjalistów do monitorowania Twojego konta i numeru ubezpieczenia społecznego.

Plusy i minusy kredytowego sezamu

Ale podobnie jak wszystko inne, nic nie jest doskonałe na tym świecie. I tak jest również w przypadku Credit Sesame. Przyjrzyjmy się niektórym zaletom i wadom używania Kredyt sezamowy.

Plusy – kredyt sezamowy

 • Credit Sesame zapewnia użytkownikom bezpłatny poziom, który obejmuje wszystkie podstawowe funkcje, których potrzebują, aby w pełni wykorzystać swoje konto.
 • Uważa się, że Credit Sesame zapewnia najlepsze wrażenia użytkownika i czułem to samo. Ich zmodernizowany pulpit nawigacyjny zapewnia mobilność i dostępność bez zbytniej prostoty interfejsu lub przeładowania informacjami.
 • Credit Sesame to rodzaj aplikacji, która pozwala mieć absolutną kontrolę nad swoimi długami i analizami kredytowymi, które okazały się jednymi z najważniejszych dla utrzymania pozytywnej oceny kredytowej.
 • Kolejną wielką zaletą Credit Sesame jest aplikacja mobilna, ponieważ zapewnia użytkownikom łatwy dostęp i zdalny dostęp do ich kont przez cały czas.

Minusy – kredyt sezamowy

 • Płatne subskrypcje mogą z czasem stać się trochę drogie, ale dla właściwego użytkownika mogą również okazać się świetnym dodatkiem.
 • Największą wadą aplikacji byłoby to, że zajmuje się ona tylko Vantage opartym na TransUnion 3.0 punktacji, co może być problematyczne dla niektórych osób, ponieważ banki nie używają go powszechnie do wniosków o wydanie karty kredytowej.
Rekommenderad:  Czy iOS 15 sprawi, że Android 12 będzie płakał? Oto, co nowego!

Często zadawane pytania – Credit Sesame

Oto niektóre z często zadawanych pytań, o których możesz dowiedzieć się więcej Kredyt sezamowy.

Jakiego wyniku kredytowego używa Credit Sesame?

Kredyt sezamowy korzysta z Twojego Vantage 3.0 punktacja kredytowa uzyskana za pośrednictwem TransUnion.

Jak często Credit Sesame aktualizuje Twoją zdolność kredytową?

Kredyt sezamowy aktualizuje Twoją przewagę 3.0 score i konto TransUnion raz w miesiącu dla bezpłatnych użytkowników. Jeśli jednak potrzebujesz częstszych aktualizacji, możesz zarejestrować się w jednym z ich programów premium, w zależności od wymagań.

Czy kredyt sezamowy jest bezpieczny?

Kredyt sezamowy jest całkowicie bezpieczny, a Twoje informacje są bezpieczne, ponieważ używają tego samego szyfrowania co banki i inne instytucje finansowe, takiego jak 128-bitowa konfiguracja szyfrowania SSL i 256-bitowy program szyfrujący AES. Zgodnie z ich warunkami, Twoje informacje są nie dłużej niż 24 godziny na dobę7 nadzór ze strony Credit Sesame i nigdy nie zostałby sprzedany kampaniom marketingowym.

Czy kredyt sezamowy jest darmowy?

Tak, w przeciwieństwie do większości „darmowych” rzeczy w Internecie, które są opatrzone drobnym drukiem, Kredyt sezamowy jest całkowicie darmowy i umożliwia dostęp do większości swoich usług bez konieczności wydawania ani grosza na cokolwiek. Chociaż istnieją płatne dodatki, które można wybrać, zasadniczo aplikacja jest całkowicie bezpłatna i dobrowolna, co oznacza, że ​​​​musisz za coś zapłacić tylko wtedy, gdy celowo zdecydowałeś się na to.

Wniosek – przegląd sezamu kredytowego

Credit Sesame to duża pomoc w zarządzaniu finansami, zwłaszcza jeśli chcesz mieć wgląd w swoje długi. Jak wspomniano, dobra historia kredytowa otwiera drzwi do rzeczy, których najbardziej pragniesz. Umiejętność radzenia sobie z tym dobrze zapewni ci łatwość i oszczędność czasu oraz sposób, w jaki możesz w pełni wykorzystać swoje finanse. Zdolność kredytowa jest ważnym aspektem, ponieważ wszyscy się starzejemy.

W Credit Sesame będziesz mógł poprawić swoją zdolność kredytową, zmieścić się w budżecie, monitorując swój kredyt i zapłacić za swoje salda. Słaby kredyt skutkuje słabymi liniami kredytowymi, które są wyzwaniem dla wszystkich.

Próbować Kredyt sezamowy teraz i odkryj jego zalety i funkcje, które pomogą Ci osiągnąć ten cel finansowy. Uzyskaj bezpłatną ocenę kredytową podczas rejestracji, abyś mógł wiedzieć, gdzie jesteś w swojej finansowej podróży. Zawsze pamiętaj, że wiedza o tym, gdzie jesteś teraz, doprowadziła do lepszego podejmowania decyzji dotyczących Twojej przyszłości.