Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Recenzja Dyson V11 Absolute Pro: profesjonalista klasy premium w czyszczeniu

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja Dyson V11 Absolute Pro: profesjonalista klasy premium w czyszczeniu

Ten słynny cytat Steve’a Jobsa wygląda na szyty na miarę produktów firmy Dyson. Od oczyszczaczy powietrza, przez suszarki do włosów i odkurzacze, aż po bezłopatkowe wentylatory – podejście Dysona do urządzeń gospodarstwa domowego jest niezrównane. Choć wyglądają nowocześnie i fajnie, wyróżniają się jednak doskonałą technologią. Próbowaliśmy tego, gdy w zeszłym roku recenzowaliśmy oczyszczacz powietrza Dyson, ale prawdziwa wiedza Dyson opiera się na technologii odkurzania. Co ciekawe, w zeszłym roku firma całkowicie porzuciła odkurzacze przewodowe i od tego czasu koncentruje się wyłącznie na odkurzaczach bezprzewodowych. I zdecydowanie widać to na Dyson V11 Absolute Pro.

Techniki odkurzania nie można nazwać „ekscytującą”, przynajmniej nie dla większości ludzi. Ale przez te wszystkie lata ludzie byli zmuszeni wybierać albo przenośność, albo moc. Seria Dyson V11 zdołała to zmienić. Silnik V11 obraca się z niesamowitą prędkością 125 000 obr./min, czyli 60 razy na sekundę. Chociaż to duża moc, Dysonowi udało się utrzymać niski poziom hałasu dzięki zastosowaniu potrójnego dyfuzora, który usprawnia przepływ powietrza i zapewnia mocne ssanie przy zmniejszonych turbulencjach.

W porównaniu do wcześniejszych modeli Dyson ulepszył nie tylko silnik, ale także akumulator. Nowe akumulatory są mocniejsze i dzięki temu działają dłużej. Dyson dodał z tyłu ekran LCD, który teraz informuje, jak długo bateria może wytrzymać w różnych trybach. Istnieją trzy różne tryby – Eco, Auto i Boost, które są oczywiste. W moim przypadku najlepiej sprawdzał się tryb Auto. W domu mamy w całym domu płytki ceramiczne, z wyjątkiem kuchni, w której znajdują się płytki ceramiczne. Chociaż tryb ekologiczny zapewnia dłuższy czas pracy, brak mocy jest bardzo widoczny. Tryb doładowania zwiększa obroty silnika i czasami może być pomocny, ale z pewnością w większości przypadków jest niepotrzebny. W trybie automatycznym czujnik jest na tyle inteligentny, że automatycznie dostosowuje moc, z łatwością zwiększając i zmniejszając obroty silnika.

Rekommenderad:  Odtwarzacz muzyczny - odtwarzacz mp3 v5.8.0 zbuduj 5802 Premium [Latest]

Chociaż sprzątanie suchych plam w kuchni lub kawałków psiej sierści nie stanowi żadnego problemu, najlepszą rzeczą w V11 Absolute jest sposób, w jaki radzi sobie z wychwytywaniem drobnego kurzu z podłóg, dywanów, dywaników, sof, siedzeń samochodowych, materacy i innych . Dyson umieścił trzy czujniki – po jednym w pobliżu silnika, akumulatora i przystawki – które pomagają regulować prędkość. Dyson posiada również filtry w górnej części silnika, dzięki czemu powietrze wydobywające się z odkurzacza jest czyste i wolne od szkodliwych cząstek. Według Dysona może to wychwycić do 99,97 procent cząstek, w tym mikroskopijne cząstki kurzu 0.3 mikrony.

Pozwólcie, że wymienię moje doświadczenia z używaniem Dyson V11 Absolute Pro jako pojedyncze punkty:

  • Dyson V11 jest solidniejszy, niż się wydaje. Chociaż początkowo traktowałem go jako drogie, delikatne urządzenie, ostatecznie po ponad dwóch miesiącach użytkowania okazało się, że jest znacznie bardziej beztroskie. I trzymało się nieźle.
  • Jest przyjazny dla noobów. Wszyscy w domu mogli dowiedzieć się, jak to działa w ciągu kilku minut od rozpoczęcia korzystania z Dyson V11. Rzeczy takie jak naprawianie/wymiana nasadek i opróżnianie zebranego kurzu są niezwykle proste. Ale tak, może to być mylące, jeśli chodzi o czyszczenie części lub wymianę filtrów.
  • Może zmieścić się w niemal każdym salonie, nie powodując bólu oczu, jak inne odkurzacze.
  • Bezprzewodowy odkurzacz waży nieco ponad 3 kg. Osobiście można było tego używać przez 30–45 minut bez przerwy, ale panie w domu trochę się męczyły. Kluczem jest zmiana ręki, jeśli jest używana przez dłuższy czas.
  • Napęd Gold Torque, który był najczęściej używany ze wszystkich nasadek, jest niezwykle elastyczny. Dosłownie nie trzeba podnosić go z podłogi, aby dosięgnąć jakiejkolwiek części lub wyregulować kąty.
  • Mechanizm ładowania/dokowania Dyson V11 Absolute Pro jest niemal bezbłędny. W wariancie Gold otrzymujesz stację dokującą podłogową, która służy również jako ładowarka. W wariancie Nickle/Blue dok mocowany jest do ściany.
  • W pudełku znajduje się wiele załączników. Należą do nich: Gold Torque Drive, którego można używać do podłóg, dywanów itp., głowica Soft Roller Cleaner, której można używać na delikatnie delikatnych materiałach, takich jak sofy, siedzenia samochodowe itp., końcówka szczelinowa umożliwiająca dotarcie do węższych przestrzeni, narzędzie kombinowane , mini narzędzie z napędem, mini miękka szczotka do kurzu do czyszczenia takich rzeczy, jak łopatki wentylatora sufitowego, narzędzie do materacy, wąż przedłużający i adapter górny. Praktycznie wszystko, czego potrzebujesz, aby utrzymać swój dom w czystości.
  • Jest to odkurzacz do pracy na sucho, co oznacza, że ​​należy trzymać go z dala od wody. Nawet do czyszczenia należy używać wilgotnej szmatki, a następnie pozostawić ją do wyschnięcia na jeden dzień przed ponownym użyciem.
Rekommenderad:  Recenzja dysku flash SSD Kingston KC600 1 TB: Kolejny dysk SSD o dużej pojemności dla puli

Dla kogoś, kto ma w domu superwłochatego Goldera Retrievera i superniegrzecznego malucha, V11 Absolute był poważnym błogosławieństwem.

Przy cenie początkowej 52 990 Rs Dyson V11 Absolute Pro nie jest dla wszystkich. Jest to zdecydowanie drogie miejsce, ale twierdzę, że nie jest za drogie. Według A badanie Badania przeprowadzone przez Dysona we współpracy z Centrum Badań i Analiz FICCI (FRAC) wykazały, że domy miejskie w Indiach są także domem dla niezliczonych alergenów, w tym alergenów karaluchów, roztoczy kurzu domowego i alergenów psów, które mogą potencjalnie powodować problemy skórne i oddechowe. Dyson V11 Absolute Pro skutecznie usuwa ukryty kurz zawierający szkodliwe alergeny, które w przeciwnym razie można łatwo przeoczyć. To cena, którą warto zapłacić za absolutny spokój ducha.

Kup Dyson V11 Absolute Pro na Amazon