Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Recenzja Empire Flippers vs Flippa: Porównanie 12 kategorii

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja Empire Flippers vs Flippa: Porównanie 12 kategorii

Flippa i Empire Flippers to dwa z największych rynków, na których można kupować i sprzedawać niszowe strony internetowe z łączną sprzedażą wynoszącą odpowiednio 375 milionów dolarów i 280 milionów dolarów.

Osobiście kupiłem i sprzedałem ponad 140 stron internetowych na Flippa i 6 strony na Empire Flippers, z których 3 z nich było na sześciu cyfrach.

W tym artykule Empire Flippers vs Flippa przedstawiam bezstronną recenzję w 12 kategoriach (wielokrotności sprzedaży, szczegóły aukcji, wsparcie migracji). Przegląd obejmie wszystkie aspekty brokerów, niezależnie od tego, czy sprzedajesz witrynę, czy kupujesz witrynę.

Wejdźmy w to!


Empire Flippers vs Flippa: Ogólne podsumowanie

Dane dotyczące Empire Flippers uzyskano z ich raportu o stanie przemysłu. Dane z Flippa uzyskano z ich strony internetowej, bloga i komunikatów prasowych. Ponadto udostępniane będą również moje osobiste doświadczenia i dane.

Na wysokim poziomie Flippa to samoobsługowy rynek, w którym samodzielnie przeszukujesz tysiące ofert, aby znaleźć nieoszlifowane diamenty, przeprowadzić pełną analizę due diligence, a następnie pomyślnie przenieść witrynę.

W przeciwieństwie do tego, Empire Flippers to rynek oferujący pełen zakres usług, na którym sprawdzone firmy internetowe są wybierane i wyceniane z premią za pomocą dedykowanego zespołu zajmującego się przeniesieniem witryny.

Oto przegląd:

FlippaPłetwy Imperium
Całkowita sprzedaż 375 milionów dolarów 280 milionów dolarów
Użytkownicy 1.5 milion 195 000
Opłata za wpis 49 $ $0
Stawka prowizji 10% lub mniej 15% lub mniej
Wszystkie aukcje 5,000+ 120+
Umowa na wyłączność Podczas gdy aukcja jest aktywna 2 miesiące
Średni czas sprzedaży Nie dotyczy 48 dni

1. Jakie typy stron internetowych są oferowane?

Flippa oferuje szeroką gamę firm internetowych, w tym firmy SaaS, witryny eCommerce, witryny z treścią, aplikacje mobilne, firmy usługowe i wiele innych.

Empire Flippers oferuje węższy zestaw firm internetowych i koncentruje się głównie na eCommerce i witrynach z treścią. Oferują wiele innych rodzajów firm internetowych, ale te aukcje są rzadkie. Spośród 298 firm internetowych sprzedanych w 2020 r. 51% to firmy zajmujące się treścią (153), a 38% to firmy eCommerce (114).

dania na wynos: Oba rynki zapewniają doskonały wybór niszowych witryn z treściami, na których zarabia się dzięki reklamom stowarzyszonym i/lub reklamom graficznym.


2. Jakie są mnożniki ceny sprzedaży?

FlippaPłetwy Imperium
Cena minimalna 100 $ 25 000 $
Średnia wielokrotność Nie dotyczy 34,8x

Ceny aukcji Flippa wahają się od kilkuset dolarów do kilku milionów dolarów.

Empire Flippers akceptuje tylko firmy internetowe, które zarabiają co najmniej 500 USD miesięcznie, a rzadko zdarza się, aby witryna z treścią była wyceniana poniżej 25 000 USD. Na górnym końcu znajdują się oferty o wartości kilku milionów dolarów, z najdroższą aukcją o wartości $8.5 milion. W 2020 r. średni mnożnik sprzedaży wyniósł 40,5x dla Amazon Witryny stowarzyszone i 34,6x dla witryn z reklamami graficznymi.

Jedną ważną różnicą jest to, że Empire Flippers zapewnia ustaloną cenę za aukcje, podczas gdy Flippa zapewnia aukcję w stylu Ebay, gdzie aukcje mogą przerodzić się w wojny licytacyjne. Flippa zapobiega snajperom w ostatniej chwili, przedłużając aukcję o godzinę, ilekroć w ostatniej godzinie aukcji zostanie złożona oferta.

W Empire Flippers możesz złożyć ofertę niższą niż cena aukcji. Jeśli oferta jest „wstępnie zaakceptowana”, wówczas oferta jest rozpowszechniana przez 24 godziny na wypadek, gdyby inny kupujący chciał złożyć ofertę wyższą o co najmniej 10%.

Według strony internetowej Empire Flippers: „Nasi kupujący przychodzą do nas, ponieważ szukają ofert wysokiej jakości i są gotowi zapłacić za nie wyższą cenę”.

dania na wynos: Zazwyczaj płacisz aktualne ceny rynkowe w Empire Flippers, podczas gdy na Flippa częściej można znaleźć oferty poniżej ceny rynkowej. Znajduję większość moich witryn z Flippa (moje studia przypadków randki, outdoor, zdrowie i dobre samopoczucie).


3. Który broker jest większy?

Płetwy FlippaEmpire
Listy na żywo 5,000+ 140+
Abonenci e-maili 360 000+ 118 000+
Użytkownicy 1.5 milion 195 000

Flippa ma znacznie większą liczbę ofert na ponad 5000 list na żywo w porównaniu do nieco ponad 140 w przypadku Empire Flippers.

Ze względu na dużą liczbę ofert na Flippa, pomocne jest użycie filtrów wyszukiwania, aby wyświetlić podzbiór ofert, które najlepiej odpowiadają Twoim celom. Możesz ustawić filtry według atrybutów, takich jak cena, miesięczny zysk, miesięczne odsłony, wiek witryny i inne.

Flippa twierdzi, że ma listę e-mailową liczącą 360 000, podczas gdy Empire Flippers ma mniejszą, ale bardzo zaangażowaną listę e-mailową obejmującą 118 000 subskrybentów.

Flippa sprzedał ponad 39 805 aktywów za łączną kwotę ponad 375 milionów dolarów, podczas gdy Empire Flippers sprzedał ponad 1500 firm internetowych o łącznej wartości ponad 280 milionów USD.

Rekommenderad:  Recenzja Nixse

Witryny sprzedają się dość szybko na Empire Flippers, zwłaszcza w niższym przedziale cenowym. Średni czas sprzedaży dla wszystkich ofert wynosi 48 dni, a 84% wszystkich ofert na rynku zostało pomyślnie sprzedanych. Empire Flippers zaleca ustawianie alarmu na każdy poniedziałek o godzinie 10:00 czasu wschodniego, kiedy publikowane są nowe oferty, abyś mógł szybko działać w witrynach, które Cię interesują.

dania na wynos: Na Flippa muszę przeszukać 100 ofert, aby je znaleźć 1-2 godny obejrzenia. Flippa ma znacznie większą liczbę ofert i użytkowników, ale Empire Flippers nadrabia to, publikując tylko oferty wysokiej jakości, które spełniają ich surowe wymagania.


4. Kto ma niższą strukturę prowizji przy sprzedaży?

Na każdym rynku prowizje są kluczowe. Opłaty są pobierane z dochodów sprzedającego ze sprzedaży. Dlatego, aby pokryć straty, ceny mogą naturalnie wzrosnąć, aby zrekompensować opłaty. Ponieważ prowizje mogą wpływać na ostateczne ceny aukcji, ważne jest, aby je zrozumieć.

Prowizja Flippy to:

 • 10% w witrynach o wartości 50 000 USD i mniej
 • 7.5% za 50 001 USD – 100 000 USD
 • 5% za ponad 100 000 USD

Prowizja Empire Flippers to:

 • 15% w witrynach sprzedawanych za mniej niż 700 000 USD
 • 8% za kwotę od 700 001 USD do 700 001 USD4999 999.
 • 2.5% za kwotę powyżej $5,000,000

Istnieje dość duża różnica w stawce prowizji dla witryn w przedziale od 100 000 USD do 700 000 USD. Prowizja za witrynę o wartości 100 000 USD wyniosłaby mniej niż 10 000 USD na Flippa w porównaniu z 15 000 USD na Empire Flippers.

Jednak historycznie mnożniki list Empire Flippers były wyższe niż Flippa, a zatem prowizje są kompensowane. Empire Flippers ma również więcej profesjonalnych inwestorów, którzy są gotowi zapłacić premię za zweryfikowane transakcje, tym wyższe wielokrotności.

dania na wynos: Ostateczne prowizje od sprzedaży mogą być znacznie wyższe w przypadku Empire Flippers, zwłaszcza w przypadku witryn o cenie od 100 000 do 700 000 USD. Koszt ten może zostać przeniesiony na kupujących, którzy zwykle płacą premię w Empire Flippers.5. Jakie są opłaty za wystawienie przy sprzedaży witryny?

Flippa pobiera 49 USD za wystawienie strony internetowej na swoim rynku.

Empire Flippers nie pobiera opłaty za wystawienie od 2021 r. Wcześniej pobierała „opłatę za weryfikację” w wysokości 297 USD od sprzedawców po raz pierwszy i 97 USD za dodatkowe aukcje, która została usunięta.

dania na wynos: Sprzedawcy nie płacą opłaty za wystawienie w Empire Flippers, ale zapłacą więcej prowizji posprzedażowych.


6. Jakie informacje o wykazie są podawane?

Empire Flippers i Flippa udostępniają różne rodzaje informacji na stronach aukcji. Poniżej omówię każdy.

Adres URL witryny

Flippa ujawnia adres URL w większości ofert, ale sprzedawcy mają możliwość zachowania poufności adresu URL za dodatkową opłatą w wysokości 100 USD. Potencjalni kupujący muszą zaakceptować NDA, aby wyświetlić adres URL poufnych informacji.

Empire Flippers ukrywa adresy URL wszystkich ofert, aby zapobiec naśladowcom lub bezpośredniej konkurencji. Aby wyświetlić adres URL, kupujący muszą przedstawić dowód posiadania środków, taki jak aktualny wyciąg z rachunku bankowego. Po zweryfikowaniu dostępnych aktywów płynnych Empire Flippers przyznaje potencjalnemu nabywcy 10 „odblokowań”, które można wykorzystać do wyświetlenia pełnej listy, w tym adresu URL, dostępu do Google Analytics, zestawień zarobków oraz rachunku zysków i strat. Kupujący mogą odblokować aukcje tylko do określonej kwoty w oparciu o zweryfikowaną ilość płynnych środków.

Ruch w witrynie

Oba rynki udostępniają dane o ruchu w witrynie, które są pobierane bezpośrednio z Google Analytics.

Za pomocą Flippa możesz wysłać wiadomość do sprzedawcy, aby poprosił Google Analytics o dostęp do odczytu w celu dokładniejszego przejrzenia danych. Empire Flippers automatycznie przyznaje Ci dostęp do odczytu Google Analytics, gdy odblokujesz wpis.

Przychody i Koszty

Jako rynek samoobsługowy Flippa umożliwia sprzedawcom samodzielne zgłaszanie zarobków, które nie są weryfikowane. Flippa może jednak zweryfikować przychody Adsense za pośrednictwem Google API, jeśli uzyska dostęp. Sprzedawcy zazwyczaj przesyłają zrzuty ekranu, aby pokazać swoje partnerstwo i zarobki z reklam, jednak te zrzuty ekranu można łatwo zmanipulować lub sfałszować.

Empire Flippers wymaga od sprzedawców przedstawienia dokumentacji zarobków, która jest weryfikowana przez zespół weryfikacyjny Empire Flippers. Wymagają dostępu do kokpitów partnerskich, takich jak Amazon Współpracownicy, aby mogli pobierać raporty w celu weryfikacji zarobków.

Inne podane informacje

Empire Flippers zapewnia wywiad audio ze sprzedawcą na wielu aukcjach, w których sprzedawca zadaje kilka pytań informacyjnych, takich jak dlaczego sprzedaje, jakie ma doświadczenie w budowaniu niszowej witryny internetowej i jak rozwinął witrynę, którą sprzedaje.

Rekommenderad:  Proces rekrutacji Data Science w Livspace

7. Jakie szczegóły badania due diligence są dostarczane?

Przeglądając witrynę na sprzedaż, należyta staranność jest kluczowa. Jako kupujący powinieneś ZAWSZE dołożyć należytej staranności niezależnie od ilości danych dostarczonych przez brokera. Pamiętaj, że brokerzy są zachęcani do sprzedaży, więc upewnij się, że czujesz się komfortowo z własnymi badaniami.

Domyślnie Flippa nie oferuje weryfikacji ani analizy due diligence, a wykrycie problemów i zweryfikowanie, czy dane dotyczące ruchu i zarobków są dokładne, leżą wyłącznie po stronie kupującego.

Za cenę $1500 za standardowy raport, możesz wykupić usługę due diligence Flippa, która szuka potencjalnych problemów lub czerwonych flag. Niektóre kontrole wykonywane przez tę usługę obejmują:

 • Weryfikacja ruchu
 • Weryfikacja przychodów
 • Sprawdzanie ruchu botów
 • Identyfikacja ryzyka przeniesienia aktywów

W przeciwieństwie do tego, Empire Flippers obejmuje profesjonalną weryfikację jakości dla wszystkich stron internetowych wymienionych na rynku. Ta weryfikacja obejmuje:

 • Weryfikacja własności domeny
 • Weryfikacja ruchu za pomocą Google Analytics
 • Weryfikacja zarobków
 • Sprawdzanie wydatków
 • Sprawdzenie legalności sprzedawcy

Proces weryfikacji w Empire Flippers zazwyczaj trwa 2-4 tygodni przy wystawianiu witryny na sprzedaż.

Ponieważ zarówno Flippa, jak i Empire Flippers mają motywację do sprzedawania stron internetowych w celu uzyskania prowizji, możesz wynająć bezstronne usługi due diligence, które zapewnia The Website Flip.

dania na wynos: Empire Flippers ma solidny proces weryfikacji i oddany zespół weryfikacyjny w celu wyeliminowania oszustw i witryn o niskiej jakości, podczas gdy Flippa nie weryfikuje witryn przed umieszczeniem ich na swoim rynku. Niezależnie od tego żaden broker nie działa na korzyść kupującego; celem brokera jest reprezentowanie sprzedającego. Uzyskaj dostęp do adresu URL (niezależnie od tego, czy został on już dostarczony przez Flippa, czy poprzez przedstawienie dowodu wpłaty na Empire Flippers) i upewnij się, że dołożyłeś należytej staranności.


8. Jakie metody komunikacji są dostępne ze sprzedawcami?

Na Flippa większość komunikacji odbywa się poprzez bezpośrednie prywatne wiadomości ze sprzedawcą za pośrednictwem strony internetowej. Zainteresowani kupujący mogą również zostawiać publiczne komentarze na temat aukcji, na które kupujący może odpowiedzieć.

Dzięki Empire Flippers potencjalni kupujący mogą również zadawać prywatne pytania sprzedającemu za pośrednictwem strony internetowej. Jeśli wartość aukcji przekracza 100 000 USD, można umówić się na rozmowę telefoniczną ze sprzedającym.

dania na wynos: Oba rynki oferują łatwą komunikację ze sprzedawcami. Empire Flippers ma niewielką przewagę, ponieważ pozwala kupującym umówić się na rozmowę ze sprzedawcą.


9. Który broker ma większe ryzyko bycia oszukanym?

Flippa ma reputację wielu oszustów, którzy fałszywie przedstawiają swój ruch lub zarobki. W ostatnich latach Flippa podjęła kroki w celu ograniczenia fałszywych ofert, weryfikując tożsamość sprzedawcy i umożliwiając użytkownikom zgłaszanie podejrzanych działań na dowolnej liście.

Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak uniknąć oszustw Flippa, zapoznaj się z tym artykułem na temat typowych rodzajów oszustw.

Po zaakceptowaniu oferty na Flippa i uzgodnieniu warunków, kupujący przesyła kwotę zakupu na konto depozytowe przelewem za pośrednictwem Escrow.com. Po otrzymaniu aktywów kupujący ma 7 dni na zatwierdzenie lub odrzucenie aktywów lub środki zostaną uwolnione automatycznie.

Kiedy oferta zostanie zaakceptowana na Empire Flippers, kupujący przelewa środki do Empire Flippers, a następnie zespół migracyjny rozpoczyna transfer strony internetowej (Empire Flippers akceptuje również płatności w Bitcoinach). Po pomyślnym przekazaniu witryny kupującemu przysługuje mu 14-dniowy okres na sprawdzenie. Jeśli witryna nie przynosi co najmniej 50% przychodów reklamowanych w aukcji, kupujący może renegocjować umowę lub ją cofnąć.

Empire Flippers będzie również chronić sprzedającego, jeśli wynagrodzenie zostanie wynegocjowane poprzez pobieranie płatności od kupującego i przekazywanie ich sprzedawcy (bez prowizji). Empire Flippers będzie posiadać pewne zabezpieczenia, takie jak nazwa domeny, aby upewnić się, że kupujący dokona płatności.

dania na wynos: Gwarancja co najmniej 50% reklamowanego przychodu w ciągu pierwszych 14 dni praktycznie eliminuje ryzyko oszustw na rynku Empire Flippers. Kupujący muszą uważać na oszustwa podczas kupowania witryn na Flippa.


10. Który broker ma więcej witryn wysokiej jakości?

Jakość może się znacznie różnić na Flippie, ponieważ praktycznie każdy może umieścić witrynę internetową bez żadnej weryfikacji. Ludzie często skarżą się na oszustwa, a jeśli zostaniesz oszukany przez sprzedawcę, który fałszywie przedstawia ich ruch i zarobki, jest niewiele dostępnych środków odwoławczych.

Ze względu na dość surowe wymagania, Empire Flippers zazwyczaj wymienia witryny wysokiej jakości, które przeszły proces weryfikacji. Empire Flippers twierdzi, że odrzuca około jednej trzeciej zgłoszeń na rynek. Wymagają co najmniej solidnej historii 6 miesięcy zarobków i nie zezwalaj na witryny w określonych niszach, takich jak hazard, pożyczki do wypłaty i CBD. Kupujący na Empire Flippers mogą mieć pewność, że witryna nie powinna zawierać żadnych krytycznych problemów, takich jak fałszywe numery lub nieujawnione numery PBN.

Rekommenderad:  19 godzin Recenzja Recenzja Dell P2721Q | Wysokiej jakości monitor 4K w cenie

dania na wynos: Witryny wymienione w Empire Flippers są na ogół wyższej jakości, ponieważ przeszły rygorystyczny proces weryfikacji Empire Flippers. Na Flippa jest kilka witryn o wysokiej jakości, ale znalezienie ich może być trudne, ponieważ na rynku jest tak wiele witryn o niskiej jakości.


11. Czy brokerzy zajmują się migracjami stron?

Dzięki Flippa kupujący i sprzedający samodzielnie poruszają się po procesie przenoszenia własności strony internetowej.

Empire Flippers posiada dedykowany zespół, który przeprowadzi transfer strony, który nie wymaga żadnej pomocy ze strony kupującego lub sprzedającego poza zapewnieniem dostępu do kont hostingowych.

dania na wynos: Empire Flippers oferuje bezobsługową i bezstresową zmianę strony internetowej. Z Flippa będziesz musiał samodzielnie przeprowadzić migrację i poradzić sobie z wszelkimi pojawiającymi się problemami.


12. Który broker oferuje wsparcie posprzedażowe?

Sprzedawcy na Flippie są zachęcani do oferowania wsparcia posprzedażowego w celu zwiększenia wartości witryny i pomocy nowemu właścicielowi w przejściu. Poziom wsparcia jest różny, podobnie jak inne aspekty Flippa i nic nie powstrzymuje ich przed zapewnianiem wsparcia posprzedażowego.

Sprzedawcy korzystający z Empire Flipper zazwyczaj oferują 30-dniowe wsparcie posprzedażowe przez e-mail lub Skype aby pomóc kupującemu w przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów, które pojawią się podczas przenoszenia. Może się to również różnić w zależności od sprzedawcy, ale Empire Flippers twierdzi, że 30 dni to standard.

dania na wynos: Oczekuje się, że sprzedawcy Empire Flippers zapewnią co najmniej 30 dni wsparcia posprzedażowego, aby zapewnić płynne przejście, a wielu sprzedawców chętnie udzieli dodatkowej pomocy w razie potrzeby. Możesz otrzymać wsparcie posprzedażowe od sprzedawcy Flippa lub nie.


Podsumowanie mojej Flippy

Jeśli jesteś doświadczonym inwestorem internetowym, który rozumie due diligence, Flippa jest doskonałym rynkiem, na którym można znaleźć strony internetowe z łatwymi wygranymi. Flippa przyciąga „początkujących” twórców stron internetowych (hobbystów). Tego typu witryny mają ruch i doskonałą treść, ponieważ zwykle są pisane przez właściciela. Możesz kupować witryny na dowolnym poziomie cenowym. Będziesz jednak musiał przejrzeć setki ofert, aby znaleźć tę jedną ofertę. Może to być bardzo czasochłonne.

Jeśli sprzedajesz witrynę, Flippa może być świetnym sposobem na rozpoczęcie licytacji na aukcji, co może naprawdę podnieść cenę. Bądź jednak gotów odpowiedzieć na pytania kupującego i zapewnić mu wsparcie w zakresie migracji.

Zalety

 • Możliwość znalezienia niedowartościowanych aktywów
 • Codziennie pojawiają się setki ogłoszeń
 • Różne przedziały cenowe dla wszystkich budżetów
 • Możliwość swobodnej negocjacji bezpośrednio ze sprzedawcą
 • Najniższe stawki prowizji w branży na poziomie około 10%

Cons

 • Musi w pełni zrozumieć proces due diligence
 • Pewne prawdopodobieństwo bycia oszukanym
 • Brak pomocy w migracji witryny
 • Minimalne szczegóły są domyślnie podawane na stronie aukcji, chyba że kupujący je poda

Podsumowanie My Empire Flippers

Jeśli kupujesz, Empire Flippers zapewnia sprawdzone strony internetowe powyżej 25 000 USD, przy czym większość w rzeczywistości kosztuje ponad 100 000 USD, aż do wysokich sześciocyfrowych kwot. Tego typu witryny są dobrze zarabiane i bardziej stabilne. Zwykle nie ma tak wielu łatwych wygranych, ale jest wiele witryn wysokiej jakości, więc jedna z nich z pewnością spełni Twoje kryteria inwestycyjne.

Jeśli sprzedajesz, Empire Flippers zapewnia wysokie wyceny witryn i obsługuje cały proces migracji. Ręce precz od sprzedawcy.

Zalety

 • Wysoce sprawdzone oferty (ale nadal przeprowadzaj własne badania)
 • Możliwość kontaktu telefonicznego ze sprzedającym w przypadku zakupu
 • Zajmuje się migracją serwisu
 • W przypadku zakupu daje gwarancję przychodów lub można odejść
 • Minimalne prawdopodobieństwo oszustw

Cons

 • Empire Flippers jest zawsze w środku kupującego i sprzedającego, więc nie może łączyć się bezpośrednio
 • Wysokie wielokrotności w przypadku zakupu witryny
 • Wyższe stawki prowizji niż Flippa

Zakończyć

Jeśli kupujesz, miej oko na oba rynki; nigdy nie wiesz, jaki rodzaj strony internetowej pojawi się na sprzedaż.

Jeśli sprzedajesz i jesteś gotów zapłacić prowizję premium, aby mieć wolne ręce i bezstresowe, Empire Flippers będzie najlepszym wyborem. Jeśli jednak chcesz zaoszczędzić na opłatach prowizyjnych, możesz spróbować aukcji na Flippa z minimalną ceną minimalną.

Mam nadzieję, że to porównanie między Empire Flippers i Flippa okazało się pomocne. Byłem aktywnym kupującym i sprzedającym na obu platformach od czasu ich uruchomienia. Każdy rynek ma swoje zalety i wady.