Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Recenzja gry Babylon’s Fall

Platinum Games można uznać za jedno z odnoszących największe sukcesy studiów w tworzeniu gier typu hack and slash, które stworzyło dziś fascynujące i niezwykłe gry w tym gatunku.

Kiedy po raz pierwszy przedstawiliśmy Babylon’s Fall, zobaczyliśmy grę typu hack and slash, która była bardzo podobna do serii Bionta i Astral Chain. Następnie Platinum Games zmieniło całą strukturę swojego produktu, a Babylon’s Fall stało się grą akcji typu RPG z elementami sieciowego hack and slash.

Początek gry zapowiada tajemniczą i fascynującą historię, ale im dalej, tym bardziej się nudzisz.

Teraz ukazała się gra Babylon’s Fall i pytanie brzmi, czy Babylon’s Fall było w stanie zapewnić udane wrażenia dzięki zmianie stylu i stylu? Czy ze względu na swoją strukturę online może zapewnić wystarczającą ilość treści? W odpowiedzi muszę powiedzieć, że Babylon’s Fall jest nie tylko zabawną i wciągającą grą, ale można ją również określić jako najbardziej frustrującą grę Platinum Games i Square Enix.

Gra rozpoczyna się, gdy kilku obywateli uzyskuje dostęp do specjalnej mocy za pośrednictwem urządzenia Strażnika. Strażnicy mają teraz zadanie współpracować, aby podbić różne wieże. Problem zaczyna się jednak w momencie, gdy na czele poszczególnych budynków stoją obcy wrogowie i bossowie, a bohater musi je niszczyć jeden po drugim.

CZYTAĆ:  Jak zamrozić ostatnio widziany na WhatsApp

Babylon’s Fall opowiada historię gry za pomocą medium. Chociaż początek gry obiecuje ekscytujące wydarzenia w opowiadaniu historii, opowiadanie historii i opowiadanie historii w kontynuacji pracy nie może Cię zadowolić.

Oczywiście gra ma w większości wiele problemów i nie pozostawia graczowi żadnej możliwości komunikowania się z historią.

Walcz z elitarnymi wrogami upadku Babilonu

W grze nie ma postaci, z którą użytkownik chciałby wejść w interakcję pod względem charakterystyki. Główny bohater gry nie ma unikalnej tekstury, a pozostali bohaterowie gry nie mają niezwykłej historii.

Dotyczy to także negatywnych postaci w grze. Jednakże, jeśli chodzi o grę w pełni online, rozgrywka, zawartość i system rozwoju w grze to coś, czego właściwy lub niewłaściwy projekt może zadecydować o losie gry.

Babylon’s Fall to oparta na łupach internetowa gra akcji z perspektywy trzeciej osoby, z elementami hack and slash. Dlatego też pierwszą i najważniejszą cechą gry jest system zbierania i zdobywania łupów.

System budowania postaci pozwala na wzięcie trzech klas podstawowych i wejście do gry.

Partie gry nie są tak zróżnicowane, jak powinny i mogą nie zapewniać przedmiotów, które pozwolą ci zwiększyć swoją moc proporcjonalnie do wyższych poziomów, a gracz czasami musi przejść jeden etap więcej niż raz, aby uzyskać lepsze losy.

Jednakże przed wejściem do gry musisz zbudować swoją postać, a system budowania postaci w Babylon’s Fall polega na tym, że musisz wybrać jedną z trzech głównych klas, a następnie rozpocząć budowanie swojej postaci. System charakteryzacji jest w pewnym stopniu akceptowalny, ale nie zapewnia wielu opcji dogłębnej personalizacji postaci.

Upadek Babilonu ma fascynującą i dziwną sprawę! W grach opartych na łupach lub grach, w których ubrania i inny sprzęt wpływają na moc gracza, możesz ich używać podczas przechodzenia etapów i zbierania nowych przedmiotów, ale Upadek Babilonu na to nie pozwala.

Walka basowa Upadek Babilonu

Innymi słowy, przed rozpoczęciem każdego etapu, w sekcji Ekwipunek możesz wyposażyć się w taki sprzęt, jaki chcesz. Od momentu wejścia do lokacji nie będziesz już mógł zmieniać ekwipunku, a nad swoimi przedmiotami nie będziesz miał praktycznie żadnej kontroli aż do zakończenia etapu. To ograniczenie uniemożliwia ci zwiększenie swojej mocy, kiedy tylko chcesz, a my jesteśmy po stronie dziwnego ciężaru.

CZYTAĆ:  Projekty dotyczące nieruchomości: jak pożyczki komercyjne mogą zmienić zasady gry

Wszystko to podczas gdy system walki Upadek Babilonu jest fascynujący. Gracze mają dwie podstawowe bronie, a po dołączeniu do nich urządzenia mogą używać pozostałych dwóch broni jako umiejętności. Innymi słowy, masz do dyspozycji cztery bronie do wykorzystania w bitwach, a w międzyczasie ograniczenia takie jak paski energii mają na celu sprawić, że gra nie będzie zbyt prosta.

Ze względu na obecny w grze system Target Lock, który nosi tylko nazwę tej funkcji, użycie kombinacji kopnięć staje się znacznie bardziej złożone niż zwykle.

Oczywiście, aby gra była udana i atrakcyjna, niezbędny jest nie tylko solidny system walki, ale także wszystkie elementy z nią związane muszą również prawidłowo funkcjonować. System namierzania celu, czyli namierzania celu, to kolejna słabość rozgrywki Babylon’s Fall. Nie ma przycisku przeznaczonego do trwałego blokowania celu, a robi się to poprzez trzymanie przycisku.

Przytrzymanie przycisku, gdy musisz nacisnąć jeszcze cztery przyciski, aby walczyć i łączyć kombinacje, sprawia, że ​​jest to dla ciebie nieracjonalnie trudne. Nawet bez zablokowania celu niektóre bitwy mogą być dla ciebie trudne i denerwujące.

Walcz z wrogami podczas upadku Babilonu

Jedyną pozytywną cechą Upadku Babilonu jest muzyka

Jeśli chodzi o treść, jesteśmy po stronie produktu, który zapewnia zabawę przez około 10 do 12 godzin, po czym kończy się treść fabularna. Poza tym moje treści nie wystarczą, aby zapewnić rozrywkę na wiele godzin.

Kolejnym punktem jest jednolita i powtarzalna konstrukcja struktury etapów gry, która z biegiem czasu będzie Cię nudzić. Również broń do gier nie ma tak zróżnicowanej konstrukcji, a my mamy do czynienia jedynie z trzema lub czterema różnymi rodzajami broni palnej.

Oprócz tego, że w Babylon’s Fall można grać w trybie dla jednego gracza, można w nią grać także w trybie współpracy, jednak brak wielu graczy zmusza do długiego czekania w kolejce, zanim dołączy do ciebie kilku kolejnych graczy.

CZYTAĆ:  Recenzja Tap Heroes: niezależnie od tego, czy jesteś aktywny, czy nie, Twoja przygoda trwa dalej

Pod względem wizualnym Babylon’s Fall posiada unikalną grafikę artystyczną, ale tego typu projekt nie zapewnia dobrych wrażeń bez żadnych szczegółów wizualnych lub środowiskowych. W rezultacie powstał produkt, który wizualnie bardziej przypomina dziką, matową grę siódmej generacji.

Porozmawiaj z postaciami upadku Babilonu

Główne basy mają dobry design i choć jest ich niewiele, mają inny styl walki i w tej sekcji nie doświadczysz powtarzalnych wrażeń.

W międzyczasie nie jest szkodliwe stosowanie odniesień do przerywników filmowych z gry, które próbują opowiedzieć historię gry. Mimo to brak odpowiedniej charakterystyki zniszczył wyjątkowość interfejsów gier.

Ponadto wrogowie w grze nie mają różnorodnych projektów, a zespół produkcyjny mógł wykorzystać większą liczbę wrogów, aby zapewnić różnorodność. Technicznie rzecz biorąc, Babylon’s Fall nie charakteryzuje się konkretnym spadkiem klatek ani błędem.

Namierz cel w Upadku Babilonu

Jedyną pozytywną rzeczą w Upadku Babilonu jest muzyka. Muzyka w grze jest piękna i zabawna. Choć jesteśmy po stronie produktu orientalnego, angielski dubbing gry stoi niemal na rozsądnym poziomie, a ci użytkownicy, którzy nie mogą doświadczyć zabawy z japońskim dubbingiem, mogą zdubbingować grę za pomocą Experience English.

Ostatecznie Babylon’s Fall to dobra gra i najgorsza gra, jaką kiedykolwiek stworzyło Platinum Games, a korzystanie z niej w żadnym wypadku nie jest zalecane; Nawet jeśli jest on dostępny dla Ciebie za darmo.

Pobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoBezpłatne pobieranie motywów WordPresspobierz płatny kurs Udemy za darmopobierz oprogramowanie SamsungaPobierz zerowe motywy WordPresspobierz płatny kurs Udemy za darmo