Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Recenzja i ceny Helium 10

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja i ceny Helium 10

Ten artykuł zawiera linki partnerskie, które pozwolą nam zarabiać prowizje bez żadnych dodatkowych kosztów dla Ciebie. Przeczytaj nasze pełne ujawnienie tutaj.


Nie ma sztywnego przepisu na udany biznes e-commerce, ale są rzeczy, które są prawie niezbędne do prowadzenia zrównoważonej marki online. Jednym z nich jest Hel 10.

W tym artykule dzielimy się naszymi własnymi doświadczeniami z używania Helium 10 do takich rzeczy, jak odkrywanie produktów i optymalizacja słów kluczowych, rozmawiamy o jego cenach i czy jest odpowiedni dla Twojej firmy.

Powiązana lektura: Najlepsze Amazon Oprogramowanie dla sprzedawców

Ekskluzywna oferta!! Uzyskaj 20% zniżki już dziś

Uzyskaj 20% ZNIŻKI na 6 Miesiące, w których używasz kodu ECOMCREW6M20

Uzyskaj zniżkę

Co to jest Hel 10?

Helium 10 należy do szerszej kategorii Software-as-a-Service lub SaaS, której celem jest uproszczenie i optymalizacja procesów w Twojej firmie e-commerce. Zapytaj każdego doświadczonego Amazon sprzedawca, a powie ci, że Helium 10 jest koniecznością, ponieważ robi wiele rzeczy, których potrzebujesz na co najmniej średnim poziomie – w przeciwieństwie do tego, jego konkurenci są świetni w konkretnych rzeczach, np. Sellics może być najlepszym wyborem dla Amazon PPC, podczas gdy Jungle Scout świetnie nadaje się do badania słów kluczowych.

Kluczową zaletą Helium 10 jest to, że robi to wszystko odpowiednio i ma pewne cechy, które sprawiają, że jest to wybór dla Amazon sprzedawców, zwłaszcza tych, którzy sprzedali produkty powyżej 100 000 USD. Jego zestaw funkcji obejmuje narzędzia do badania produktów, badania słów kluczowych, marketing i analitykę.

Wraz z rozszerzeniem Chrome, które integruje się z Amazon, zestaw narzędzi Helium 10 zawiera około 19 głównych funkcji. Oto główne:

 • Odkrywanie produktów i wybór nisz
 • Badanie słów kluczowych i optymalizacja aukcji
 • Amazon Zarządzanie PPK
 • Analityka sprzedaży
 • Badania konkurencji
 • Amazon Monitorowanie indeksu
 • Zapobieganie oszustwom
 • E-mail marketing i automatyzacja
 • Ochrona zapasów
 • Zarządzanie zwrotami
Rekommenderad:  Animal Crossing: New Horizons Ceny błędne - Kiedy i gdzie znaleźć błędy

Hel 10 zalet i wad

Poniższe podsumowanie nie wyczerpuje wszystkich zalet i wad korzystania z Helium 10, ale powinno dać jasny obraz, który pomoże Ci zdecydować, czy pasuje on do Twojej obecnej działalności.

Hel 10 plusów

 • Kompleksowy zestaw funkcji obejmujący prawie wszystko, czego potrzebujesz w biznesie e-commerce
 • Zawiera bezpłatne i początkowe plany dla nowych sprzedawców
 • Najlepsze, jeśli chodzi o narzędzia do odkrywania produktów i odwracania ASIN
 • Oferuje łatwą integrację z Walmart Marketplace
 • Responsywna obsługa klienta, zdaniem wielu użytkowników

Hel 10 Wady

 • Jego szeroki zestaw funkcji może być przytłaczający dla nowych sprzedawców
 • Darmowy pakiet jest bardzo ograniczony
 • Nieco droższe dla nowych sprzedawców niż Jungle Scout; i brakuje bazy danych dostawców
 • Dość powszechne narzędzie do badania produktów – produkty i słowa kluczowe stają się dość konkurencyjne

Jak wspomniano powyżej, największą zaletą Helium 10 jest wszechstronny zestaw funkcji, który jest dość atrakcyjny zwłaszcza dla sprzedawców, którzy nie chcą żonglować różnymi programami (i różnymi subskrypcjami) dla różnych funkcji. Jest to również jedna z najwcześniejszych usług, które bezproblemowo integrują się z Walmart Marketplace, który w chwili pisania tego tekstu jest drugim najczęściej używanym rynkiem dla sprzedawców internetowych obok Amazon.

Z drugiej strony, jego szeroki wachlarz funkcji może być mieczem obosiecznym, który może również przytłoczyć nowych sprzedawców, którzy dopiero uczą się lin. Poleganie wyłącznie na Helium 10 w badaniach produktów i słów kluczowych również często oznacza, że ​​łatwo natkniesz się na ostrą konkurencję, ponieważ jest to jedno z najpopularniejszych narzędzi na rynku.

Helium 10 Plany i ceny

Od 2022 roku Hel 10 jest dostępny w:

 • Plan startowy (24 USD/mies.)
 • Platynowy plan (84 USD/mies.)
 • Diamentowy plan (204 USD/mies.)
 • Elitarny plan (399 USD/mies.)
 • Plan niestandardowy

The Plan startowy jest idealny, jeśli jesteś stosunkowo nowym sprzedawcą, który chce zanurzyć swoje palce w Helu 10, zanim w pełni zdecyduje się na droższy pakiet, ponieważ zawiera większość funkcji na poziomie podstawowym – jest też bezpłatny 30-dniowy okres próbny, ale z bardzo ograniczonymi dostęp do niektórych niezbędnych funkcji, jeśli chcesz po prostu zamoczyć stopy za darmo. The Platynowy plan jest bardziej wytrzymały, podczas gdy Diamentowy plan obejmuje całą enchiladę.

Rekommenderad:  Co to jest czerwona kropka na czacie Google?

Dla doświadczonych sprzedawców Helium 10 oferuje również Elitarny plan za ogromne 400 USD miesięcznie, ale z takimi rzeczami jak narzędzie Adtomic PPC (dostępne również w wersji Diamond), osobiste warsztaty i szkolenia prowadzone przez ekspertów. Jest też a Plan niestandardowy gdzie Twoja miesięczna subskrypcja zależy od funkcji, które chcesz uwzględnić lub wykluczyć w swoim pakiecie.

Jeśli nie masz pewności, jak dokładnie dostosować plan do swojej firmy, możesz wziąć udział w krótkim quizie, aby określić, które funkcje będą najbardziej potrzebne na podstawie takich rzeczy, jak ilość sprzedanych produktów i planowana kwota wydać na PPC.

Aby uzyskać znacznie lepszą ofertę, możesz użyć specjalnego kodu EcomCrew podczas rejestracji w dowolnym planie Helium 10 tutaj (link partnerski).

Hel 10 alternatyw

Chociaż mocne alternatywy dla Helium 10 to artykuł na inny dzień, istnieje stosunkowo mocne oprogramowanie, które warto sprawdzić przed podjęciem decyzji o planie Helium 10.

 • Wirusowe uruchomienie to równie solidne oprogramowanie, które robi prawie to, co robi Helium 10, z wyjątkiem bardziej zaawansowanych sprzedawców e-commerce i tych, którzy naprawdę zagłębiają się w zaawansowane funkcje. Jest jednak najbardziej znany z wprowadzania nowych produktów.
 • Zwiadowca dżungli jest prawdopodobnie najsilniejszym odpowiednikiem Helium 10 na rynku. W przeciwieństwie do Viral Launch, Jungle Scout jest najczęściej polecanym oprogramowaniem dla początkujących, a jego najtańszy plan za 29 USD miesięcznie ma w zasadzie wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces jako Amazon sprzedawca. W naszym dogłębnym porównaniu Jungle Scout z Helium 10, Jungle Scout wyprzedza, jeśli chodzi o szacunki sprzedaży i liczby słów kluczowych.
 • Zwiadowca AMZ jest również popularnym bezpośrednim konkurentem Helium 10 i oferuje zestaw narzędzi dostosowanych do małych i średnich Amazon biznes. Według wielu sprzedawców jego moduł badania produktów jest bardziej niezawodny w porównaniu do Helium 10.
 • Sellics jest również dobrym wyborem dla niektórych, ponieważ ma pomóc sprzedawcom w zarządzaniu ich Amazon Działalności FBA bardziej efektywnie. Różnica polega na tym, że Sellics jest bardziej zorientowany na zarządzanie aktywami i operacje biznesowe niż na odkrywanie produktów i rozwój firm e-commerce.
 • Eksplorator możliwości produktowychktóry jest AmazonWewnętrzne narzędzie do wykrywania produktów jest również rozsądnym wyborem, zwłaszcza dla nowych sprzedawców, ponieważ jest już zintegrowane z Seller Central. Jego kluczowym punktem sprzedaży jest to, że używa Amazondane rynkowe z pierwszej ręki (ergo, rzeczywiste dane słów kluczowych) zamiast agregatów i szacunków, jak robi to większość oprogramowania innych firm. Z drugiej strony dostęp do tej funkcji odkrywania produktów był nieco ograniczony w momencie pisania, a według niektórych sprzedawców wiele dziwactw nie zostało jeszcze rozwiązanych.
Rekommenderad:  Recenzja Amazon Echo Show 10: luksusowe doświadczenie Alexa

Werdykt: Helium 10 to SaaS-Of-Choice nie bez powodu

Jak wspomniano wcześniej, Helium 10 nie jest w niczym najlepszy, ale oferuje prawie wszystko, czego potrzebujesz, aby rozpocząć i rozwijać biznes e-commerce. Nawet jego najtańszy pakiet jest dość solidny z mnóstwem możliwości. Jego zdolność do oferowania wszystkiego, czego potrzebujesz na co najmniej średnim poziomie, sprawia, że ​​jest to odpowiedni wybór typu „wszystko w jednym” dla większości sprzedawców e-commerce. Możesz sprawdzić witrynę Helium 10, aby zarejestrować się i zacząć korzystać z funkcji i zasobów Helium 10.

Czy coś przegapiliśmy? Zostaw komentarz poniżej i podziel się swoimi przemyśleniami i pytaniami!