Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Recenzja IGdm: wysyłaj DM na Instagramie online + 2 najlepsze alternatywy

Instagram rozrósł się do ponad 1,21 miliarda aktywnych użytkowników miesięcznie. W rezultacie więcej osób na pewno będzie chciało wykorzystać ten potencjał w celach marketingowych i wysyłać DM do swoich obserwujących i docelowych użytkowników. Korzystanie z usług stron trzecich, takich jak IGdm, to dobry pomysł, aby zaoszczędzić więcej czasu.

Jak we wszystkim, gdzie oficjalni programiści ponoszą porażkę, zewnętrzni programiści przejmują lukę. W przypadku DM na Instagramie aplikacje takie jak IGdm lub inne profesjonalne aplikacje, takie jak DMpro, starają się ułatwić wysyłanie masowych wiadomości na Instagramie.

Możesz zgodzić się, że wysyłanie wiadomości błyskawicznych na Instagramie z komputera nadal jest uciążliwe. Z drugiej strony wysyłanie wiadomości na Instagramie za pomocą telefonów komórkowych ma swoje ograniczenia. Używając najlepsze aplikacje Instagram DM do wysyłania wiadomości na Instagramie może być pomocne.

Jeśli chcesz wiedzieć, jak rozmawiać na Instagramie za pomocą IGDM i jego alternatyw, np DMproa także wiesz, z którego warto skorzystać, zostań z nami.

Notatka: możesz przewinąć w dół i przeczytać funkcje DM pro, jeśli szukasz alternatywy dla IGdm.

Co to jest IGdm

IGdm (alias IG:dm, alias IG DM) umożliwia masowe wysyłanie wiadomości DM na Instagramie z dowolnego komputera z systemem Windows, Mac i/lub Linux. Możesz użyć tej opcji do zsynchronizowania bezpośrednich wiadomości na Instagramie z telefonu z komputerem i kontynuowania ich wysyłania lub odpowiadania.

IG dm, aby wysyłać DM na Instagramie

Dostępne są inne opcje, takie jak cytowanie wiadomości, wyszukiwanie użytkowników, zapisywanie filmów i zdjęć itd., które pomogą Ci zarządzać Bezpośrednie wiadomości na Instagramie. Możesz także używać go jako aplikacji do usuwania obserwujących na IG. Ponadto IGdm oferuje wersję pro z jeszcze większymi możliwościami.

Pobieranie IG DM i korzystanie z jego początkowych funkcji jest bezpłatne! Ale aby korzystać z wersji pro, musisz zapłacić. W ciągu pierwszych 14 dni od instalacji możesz korzystać z IGdm Pro za darmo. Stwierdzili, że nie musisz kupować licencji przed próbą jej użycia.

IGdm – sposób na wysyłanie wiadomości na Instagram z komputera

Możesz zarządzać i wysyłać wiadomości na Instagramie ze swojego komputera, korzystając z usług takich jak IGdm i DMpro. Podobnie jak komputer stacjonarny WhatsApp, IGdm (Instagram Desktop Messenger) służy do kontynuowania czatów na Instagramie ze smartfona na komputer.

Poniżej wyjaśnimy wszystko, co jest związane z tą aplikacją Instagram DM, od funkcji po proces instalacji i wsparcie.

Funkcje IGdm

Ta aplikacja zapewnia większość funkcji DM dostępnych na oficjalnej Aplikacja na Instagrama na telefonie i przenosi je na pulpit. Ponadto ta aplikacja IG DM oferuje użytkownikom dodatkowe funkcje ułatwiające kontakt z odbiorcami.

IG dm, aby wysłać automatyczne dm

Funkcje IGdm obejmują:

 • Wysyłanie wiadomości DM (w tym zdjęć i emoji)
 • Odbieranie DM
 • Wyłącz potwierdzenia odczytu
 • Cytuj wiadomości
 • Wyszukaj użytkowników
 • Uwierzytelnianie dwuskładnikowe
 • Przestań obserwować
 • Zapisuj filmy i obrazy

Wersja IGdm pro zawiera więcej funkcji:

 • Wsparcie proxy
 • Filtruj listę czatów
 • Wyszukaj wiadomości
 • Wiele kont
 • 100 rozmów
 • Usunąć konwersację
 • Cofnij wysłanie wiadomości
 • Szybkie odpowiedzi

Niektóre aspekty są oczywiste i nie wymagają dalszych badań. Jednakże poniżej omówimy funkcje, które w tym momencie mogą okazać się niejasne.

#1 Wyłącz potwierdzenia odczytu

Możesz dostosować to ustawienie w IGdm, tak aby użytkownicy nie otrzymywali potwierdzeń przeczytania i mogli cofnąć przeczytanie swoich wiadomości IG. Dzięki temu możesz w dowolnym momencie przeczytać wiadomości i odpowiedzieć na każdą z nich.

# 2 Cytaty z wiadomości

W trakcie rozmowy IGdm zapewnia specyficzny i szybki sposób cytowania wiadomości czatu. Użytkownicy mogą korzystać z tej funkcji, aby kontynuować czat w miejscu, w którym zakończyli, w zależności od poprzedniej komunikacji.

Wiadomości z wyceną IGdm

#3 Uwierzytelnianie dwuskładnikowe

Ta funkcja zapewnia bezpieczeństwo aplikacji. Unika się niepotrzebnych działań, a prawdopodobieństwo uzyskania dostępu do Twojego systemu IG przez hakerów jest mniejsze.

#4 Osoby przestające obserwować IG

Ta funkcja pozwala zobaczyć listę użytkowników, którzy Cię nie obserwowali. To dobra opcja dla każdego, kto chce wiedzieć, których swoich obserwujących warto obserwować, a których należy usunąć.

# 5 Sto rozmów

Po uaktualnieniu do wersji Pro będziesz mieć dostęp do aż 100 dodatkowych rozmów na Instagramie. Dzięki IGdm Pro będziesz mógł załadować do 100 swoich czatów na raz. Korzystając z tej funkcji, możesz wysłać wiele bezpośrednich wiadomości jednocześnie.

#6 Filtruj listę czatów

Dodatkowo IGDM pro umożliwia podzielenie listy czatów na dwie oddzielne grupy. Za pomocą tego narzędzia możesz filtrować swoją listę czatów w zależności od liczby wiadomości, które zostały przeczytane i tych, które nie zostały przeczytane.

#7 Szybkie odpowiedzi

Kiedy korzystasz z IGdm Pro, będziesz miał dostęp do funkcji zwanej „Szybka odpowiedź”. Dzięki tej opcji będziesz mógł automatycznie odpowiadać na wiadomości i zapisywać te, które często wysyłasz, a następnie uzyskać do nich dostęp za pomocą zaledwie kilku kliknięć.

Inne funkcje, takie jak możliwość cofnięcia wysłania wiadomości i usunięcia rozmów, pozwalają na korzystanie z tego programu tak samo, jak na telefonie. Poniżej przyjrzymy się jakości obsługi klienta.

Jak rozpocząć korzystanie z IGdm

Konfiguracja IGdm jest tak prosta, jak przejście na ich stronę, pobranie wersji zgodnej z Twoim systemem i uruchomienie szybkiego instalatora. Oferują trzy oddzielne wersje dla systemów operacyjnych Windows, macOS i Linux. Możesz go pobrać i zacząć używać zgodnie ze swoimi wymaganiami.

Jak połączyć swoje konto na Instagramie z IGdm

Po zainstalowaniu go na komputerze, IGdm przeniesie Cię do ekranu logowania i poprosi o zalogowanie się tak samo, jak na telefonie.

Od tego momentu wszystko, co musisz zrobić, aby połączyć się z kontem na Instagramie, to podać dane logowania do Instagrama, aby rozpocząć korzystanie z aplikacji.

Konserwacja i wsparcie

IGdm posiada dedykowaną stronę „Typowe problemy”, na której można rozwiązać częste problemy użytkowników. Mają też Strona „Problemy” na Githubie gdzie każdy może zamieszczać posty na temat swoich problemów. Według strony zespół do tej pory rozwiązał wiele problemów użytkowników.

Strona problemów dla IGdm na Githubie

Jednak po przeczytaniu recenzji IG DM odkryliśmy, że ich zespół wsparcia nie był zbyt pomocny. W poniższych akapitach przyjrzymy się recenzjom IGdm.

Notatka: Jeśli chcesz mieć lepszą obsługę i zespół wsparcia, lepiej przewiń w dół i przeczytaj DMpro funkcje i zacznij z nich korzystać.

Cena IGdm

Pobieranie IGdm jest bezpłatne, ponieważ jest to projekt typu open source. Zachęcamy jednak użytkowników do przekazywania darowizn za pośrednictwem systemu PayPal. Ale za korzystanie z IGdm pro trzeba zapłacić. Możesz korzystać z bezpłatnego okresu próbnego IGdm pro przez pierwsze 14 dni. Problem w tym, że nie wspominają, ile później należy zapłacić!

IGdm profesjonalista

Jeśli chcesz po prostu móc wysyłać i odbierać wiadomości prywatne na Instagramie ze swojego komputera, łatwy w użyciu interfejs IGdm jest opcją. Dla Ciebie. Ale chodzi o to, że zawsze istnieje podejrzenie, że bezpłatne aplikacje są niezabezpieczone. Jeśli chcesz mieć więcej opcji i bezpieczną obsługę, sugerujemy skorzystać DMpro zamiast tego.

Recenzje IGdm

Według wielu recenzji znalezionych na różnych stronach internetowych, znaczna liczba użytkowników wyraziła niezadowolenie z różnych aspektów usługi IGdm, w tym z braku możliwości pobrania wersji pro, złego targetowania, a nawet zablokowania przez Instagram.

Na stronie internetowej ProductHuntna przykład użytkownik skarżył się na nieefektywność wersji pro. Inny użytkownik zgłosił, że złe targetowanie aplikacji spowodowało, że wysyłał wiadomości do niewłaściwych osób. Za pomocą DMpro‘S potężne możliwości targetowania, nigdy nie będziesz mieć takiego problemu!

Recenzje IGdm

Inny użytkownik wspomniał o swoim niezadowoleniu z faktu, że boryka się z problemem od dłuższego czasu, ale nie otrzymał rozwiązania ani od swojego zespołu wsparcia, ani na forum, do którego ma dostęp. Ten problem wystąpił w przypadku obu kont, którymi zarządzał.

Recenzje IGdm

Według Strona internetowa Scamadvisera, igdm.me może być oszustwem, ponieważ odkryło wiele negatywnych wskaźników. Na podstawie przeprowadzonych badań przyznali tej witrynie niski wynik zaufania, ponieważ właściciel witryny korzysta z płatnej usługi w celu ukrycia swojej tożsamości w WHOIS.

Ponadto witryna jest hostowana w kraju wysokiego ryzyka. Poza tym odkryli usługi Bitcoin, które stanowią znaczne ryzyko na tej stronie. Fakt, że na tej stronie odkryto ich anonimowe metody płatności, może być ryzykowny.

Recenzja scamadvisera dla igdm.me

Aby uniknąć takich problemów, zalecamy użycie DMproco opisano poniżej.

Najlepsza alternatywa IGdm; DMpro

Gdy w pełni wykorzystasz funkcję przesyłania wiadomości bezpośrednich na Instagramie, będziesz mieć wiele możliwości i korzyści. Najlepszym sposobem, aby w pełni go wykorzystać, jest użycie odpowiedniej aplikacji. DMpro to jeden z najlepszych wyborów, który pozwala korzystać z tej aplikacji do przesyłania wiadomości na Instagramie na telefonie i komputerze. Przyjrzymy się bliżej jego funkcjom, aby pomóc Ci zrozumieć to magiczne narzędzie.

DMpro najlepsza aplikacja do wysyłania dm na Instagram

Funkcje DMpro

DMpro działa jako asystent lub pełny systemu CRM na Instagramie i może generować potencjalnych klientów i przychody dla Twojej firmy. Możesz wysyłać bezpośrednie wiadomości na Instagramie i automatyczne odpowiedzi na czacie do swoich kontaktów, a także wysyłać i odbierać wiadomości na czacie za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Funkcje DMpro

Istnieje wiele funkcji, które przyspieszą Twoją pracę.

#1 Potężne targetowanie

DM pro oferuje zaawansowane możliwości targetowania, które umożliwiają DM każdego nowego obserwującego, istniejącego obserwującego, użytkowników często korzystających z określonych hashtagów lub obserwujących konta konkurencji. Korzystając z tej metody, będziesz w stanie przyciągnąć dużą grupę powiązanych odbiorców i zamienić więcej obserwujących w klientów.

#2 Elastyczne przesyłanie wiadomości

DMpro umożliwia generowanie wielu próbek wiadomości, więc nie musisz ciągle wysyłać tej samej wiadomości, jeśli nie chcesz. Ta aplikacja zoptymalizuje i losowo dopasuje Twoją wiadomość, używając różnych fragmentów zmiennego tekstu.

#3 Czat DM na e-mail i odwrotnie

Korzystając z tej usługi, bezpośrednia wiadomość na Instagramie nie pozostanie bez odpowiedzi przez kilka dni. Dzięki temu wszystkie wiadomości bezpośrednie trafiają bezpośrednio do skrzynki odbiorczej poczty e-mail. Możesz nawet odpowiedzieć na nie bezpośrednio z poziomu samego e-maila.

#4 Skrzynka odbiorcza na pulpicie

DMpro dodatkowo daje Ci dostęp do dedykowanej stacjonarnej skrzynki odbiorczej na Twoim komputerze. Dzięki temu będziesz mógł odpowiadać na wiadomości bezpośrednie, porządkować je, usuwać i filtrować wszystko w zaciszu swojego komputera stacjonarnego, a nawet urządzenia mobilnego.

DM pro, aby wysłać auto dm na Instagram

#5 Automatyczna odpowiedź DM

Istnieje narzędzie, które pomoże Ci, jeśli nie jesteś online i musisz natychmiast odpowiedzieć swoim klientom. Z DMpro automatyczna odpowiedź, możesz wysłać wcześniej napisaną wiadomość do każdego, kto wyśle ​​​​Ci wiadomość bezpośrednią. Twoi klienci będą cierpliwie czekać, aż odpowiesz, gdy będziesz dostępny.

#6 DM przez wiele IG

To narzędzie pozwoli Ci zaoszczędzić czas i energię, jeśli jesteś marketerem zarządzającym kilkoma kontami. Dzięki temu możesz zarządzać wieloma kontami na Instagramie z jednego panelu Dmpro. Daje także możliwość korzystania z wielu szablonów wiadomości dla każdej komunikacji.

#7 Nieograniczone Bio-Link

DMPro zawiera dodatkowo funkcję, która jest naprawdę przydatna. Z tej funkcji można skorzystać, jeśli masz stronę internetową i chcesz umieścić ją w swoim linku wraz z linkiem WhatsApp, alternatywnymi stronami docelowymi, a nawet kuponami. W ten sposób będziesz w stanie zwiększyć ruch w swojej witrynie i pozyskać więcej potencjalnych klientów.

#8 1000 wiadomości masowych na miesiąc

Jako potężny CRM dla Twoich DM na Instagramie, jest to doskonałe narzędzie. W ciągu kilku minut możesz wysłać starannie zaprojektowaną wiadomość DM do setek, a nawet tysięcy swoich obserwujących.

Jeśli więc jesteś zainteresowany korzystaniem z takiej usługi na swoim Instagramie, nie marnuj więcej czasu i zarejestruj się Tutaj.

Przejrzyste ceny DMpro

Jedną z mocnych stron DMpro są ich pakiety, które są dobrze zdefiniowane pod względem funkcjonalności i kosztów. Możesz wybierać spośród ich funkcji i wybrać taką, która odpowiada Twoim potrzebom.

Ceny DMPro

DMpro oferuje również bezpłatną wersję próbną, która umożliwia wysyłanie i odbieranie ograniczonej liczby 45 wiadomości prywatnych. Nie musisz płacić, aby zacząć korzystać z darmowej wersji. Musisz obciążyć swoje konto, jeśli wysłałeś taką liczbę obserwujących i chcesz wysłać więcej automatyczne DM.

Aby zaoszczędzić pieniądze, możesz kupić trzymiesięczne pakiety, które kosztują 48 $ miesięcznie za pakiet DMpro i 123 $ miesięcznie za pakiet DM Advanced.

IGdm VS. DMpro

Dzięki DMpro uzyskasz dostęp do większej liczby narzędzi, takich jak zaawansowane targetowanie, link w bio narzędziu i zbiorcze wysyłanie wiadomości do szerszej publiczności. Porównaliśmy wszystkie funkcje obu usług w poniższej tabeli.

Cechy IGdm DMpro
Wysyłaj i odbieraj wiadomości prywatne
Potężne targetowanie
Nielimitowane linki w bio
Uwierzytelnianie dwuskładnikowe
DM na e-mail i odwrotnie
1000/Mth zbiorcze DM
Przestań obserwować
Wsparcie 24/7
Wyłącz potwierdzenia odczytu
Cytuj wiadomości
Wyszukaj użytkowników
Zapisuj filmy i obrazy
automatyczne DM
Usunąć konwersację
Wsparcie proxy
Filtruj listę czatów
Szybkie odpowiedzi
Wyszukaj wiadomości
Cofnij wysłanie wiadomości
Marketing masowy DM
Używanie na telefonie komórkowym
Bezpieczeństwo

Jak widać z recenzji i funkcji, DMpro to lepsza usługa do automatyzacji bezpośrednich wiadomości na Instagramie. Jeśli jednak potrzebujesz więcej opcji i usługi wzrostu, która zapewni organiczny rozwój Twojego Instagrama, chcemy wprowadzić kompleksową usługę. AiGrow może pomóc Ci zwiększyć liczbę obserwujących, oferując różne funkcje, w tym wysyłanie wiadomości błyskawicznych na Instagramie.

AiGrow: kolejna alternatywa dla IGDM

Na marginesie, dla tych, którzy szukają większej personalizacji skrzynki odbiorczej i możliwości wysyłania ukierunkowanego, automatyczne DMOprócz możliwości wysyłania zwykłych wiadomości na Instagramie ze swojego komputera, rozważ użycie takiego narzędzia AiGrow. Ta usługa jest narzędziem wzrostu i oferuje:

1# Potężne targetowanie

AiGrow to narzędzie wzrostu, które umożliwia DM nowych lub istniejących obserwujących, osób korzystających z określonych hashtagów lub z określonych lokalizacji, obserwujących konta konkurencji, a nawet listę nazw użytkowników na Instagramie w Excelu.

#2 DM na e-mail i odwrotnie

Możesz połączyć DM ze swoim kontem e-mail, aby odbierać i odpowiadać na wiadomości DM przychodzące i wychodzące z konta e-mail, korzystając z niestandardowych tematów.

#3 Skrzynka odbiorcza na pulpicie

Możesz odpowiadać, organizować, usuwać i filtrować wiadomości bezpośrednie, korzystając z wygody swojego komputera, laptopa, a nawet przeglądarki mobilnej.

#4 DM przez wiele IG

Możesz także zarządzać wieloma kontami na Instagramie z jednego panelu, każdy z różnymi szablonami wiadomości.

Jeśli potrzebujesz usługi rozwoju, która ma wszystkie możliwości omówione w tym artykule, a także organiczne rozwijanie Twojego Instagrama, sprawdziliśmy wcześniej szereg usług rozwoju, aby pomóc Ci wybrać najlepszą alternatywę. Wśród nich są następujące:

Często zadawane pytania dotyczące IGdm

Mogą pojawić się pytania bez odpowiedzi dotyczące IGdm i wysyłania bezpośrednich wiadomości na Instagramie. Próbowaliśmy je przywołać i zająć się nimi w tej sekcji. Jeśli masz dodatkowe pytania, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

1- Czy IGdm jest bezpieczny?

Na podstawie opinii użytkowników odkryliśmy, że ta witryna nie jest bezpieczna. Istnieje wiele problemów z tą witryną, jak widać w sekcji recenzji IGdm, jeśli przewiniesz w górę. W rezultacie lepszy program, taki jak DMproktóry jest bezpieczny i ma więcej opcji, należy wziąć pod uwagę.

2- Jak odpowiedzieć na Instagramie?

Tutaj znajdziesz instrukcję jak odpowiedzieć na konkretną wiadomość na Instagramie. Powinieneś wiedzieć, że nie będziesz mógł odpowiadać na DM ani auto dm na Instagramie dopóki nie pobierzesz aplikacji do bezpośredniego przesyłania wiadomości Instagram. Aplikacje takie jak IGdm i DMpro pozwalają Ci odpowiadać na Twoje DM na Instagramie.

Gdy otrzymasz aplikację IG dm, możesz z łatwością odpowiedzieć na dowolną wiadomość bezpośrednio, a nawet wysłać automatyczne odpowiedzi.

Wniosek

Wiele osób chce zarządzać i kontrolować swoje konta na Instagramie ze swoich komputerów stacjonarnych. W tym poście próbowaliśmy zidentyfikować najlepsze aplikacje do DM na Instagramie, które pozwalają wysyłać, odbierać i masowo usuwać wiadomości IG DM. Aplikacja IGdm jest jedną z pierwszych aplikacji udostępniających tę funkcję. Jednak porównując to do DMprodowiedzieliśmy się, że można znaleźć lepsze aplikacje.

Czy znasz lepszą alternatywę niż IG:DM? Zostaw komentarz poniżej i daj nam znać o swoim sposobie wysyłania DM.