Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Recenzja InstaGC: czy to oszustwo czy legit?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja InstaGC: czy to oszustwo czy legit?

Czy lubisz wypełniać ankiety online, ale nie chcesz zarobić dużej kwoty, zanim będziesz mógł poprosić o płatność?

InstaGC płaci Ci za wypełnianie ankiet, oglądanie filmów i korzystanie z internetu. Możesz poprosić o płatność kartą podarunkową o wartości $1 balansować.

Inne witryny z ankietami wymagają salda w wysokości nawet 25 USD, aby otrzymać płatność za wykonanie tych samych zadań. Czekanie tak długo może wydawać się wiecznością, kiedy potrzebujesz pieniędzy już dziś.

Ta recenzja InstaGC pomoże Ci zdecydować, czy jest to dobry sposób na zarabianie pieniędzy w wolnym czasie. InstaGC to legalny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy. Jednak za niektóre czynności płaci się więcej.

Streszczenie

Najlepszym powodem dołączenia do InstaGC jest ich $1 nagrody w postaci kart podarunkowych. Istnieje wiele sposobów zdobywania punktów Rewards, w tym wypełnianie ankiet, oglądanie filmów i zakupy online w wolnym czasie. Aby zdobyć jak najwięcej punktów za zadanie, będziesz jednak przede wszystkim musiał wypełniać ankiety.

Zalety

 • Łatwość użycia
 • Funkcje nagrody
 • Dołącz bezpłatnie

Cons

 • Brak aplikacji mobilnej
 • Ograniczone nagrody dla partnerów

Co to jest InstaGC?

InstaGC (skrót oznacza witrynę, na której można zarabiać. Zdobywasz punkty za wykonywanie zadań, które zwykle zajmują 15 minut lub mniej.

Możliwe, że już robisz wiele z tych rzeczy za darmo w Internecie. Teraz możesz zarabiać pieniądze przy niewielkich zmianach w codziennej rutynie.

To, co czyni InstaGC imponującym, to fakt, że możesz zacząć prosić o cyfrowe karty upominkowe z saldem nagrody tak niskim jak $1. Nagrody pieniężne są dostępne z $5 balansować.

Płatności PayPal są również dostępne po zrealizowaniu 50 USD w postaci karty podarunkowej i płatności gotówkowych. Są to jedne z najniższych minimalnych wymagań dotyczących wypłat dla każdego zgiełku online.

InstaGC jest również jedną ze starszych witryn z ankietami online i oferuje płatne ankiety od 2011 roku.

Dołączam do InstaGC

To jest bezpłatne dołącz do InstaGC. Po rejestracji otrzymasz dziesięć darmowych punktów bonusowych. Te punkty bonusowe są warte 10 centów, a wystarczy zarobić jeszcze tylko 90, aby zacząć wymieniać punkty na $1 karty podarunkowe.

Członkostwo jest otwarte dla większości krajów na całym świecie dla osób dorosłych w wieku co najmniej 18 lat. Nastolatki w wieku co najmniej 13 lat mogą dołączyć za zgodą rodziców.

Aplikacja InstaGC

W tej chwili nie ma aplikacji mobilnej InstaGC. Jednak witryna InstaGC jest przyjazna dla urządzeń mobilnych. Możesz użyć wbudowanej przeglądarki w smartfonie, aby wykonać różne czynności, aby zdobyć punkty.

Chociaż odpowiedź „Nie” dodałaby wiarygodności, witryna dostosowana do urządzeń mobilnych oznacza o jedną aplikację mniej do pobrania.

Jak zarabiać pieniądze na InstaGC

Oto kilka sposobów, w jakie InstaGC płaci Ci za wykonywanie różnych krótkich zadań online:

 • Ankiety
 • Oglądać filmy
 • Odwiedzanie stron internetowych
 • Testowanie aplikacji
 • Zakupy internetowe
 • Próbki produktów

Istnieje wiele sposobów na codzienne zdobywanie punktów. Każda aktywność ma inne wypłaty, więc musisz zdecydować, które z nich najlepiej wykorzystają Twój czas.

Masz wiele sposobów na zdobywanie punktów Rewards, co oznacza, że ​​InstaGC nigdy nie powinno się nudzić.

InstaGC wyświetla różne opcje zarabiania na klikalnej ścianie ofert. Możesz przeglądać różne oferty każdego dostawcy.

Jeśli szukasz określonego rodzaju zadania, takiego jak ankiety online lub oglądanie filmów, kliknij jedną z zakładek, aby zawęzić wyniki wyszukiwania.

Większość zadań uruchamia się na nowej karcie przeglądarki na komputerze lub urządzeniu mobilnym. InstaGC powinno mieć możliwość śledzenia statusu ukończenia.

Rekommenderad:  Jak Switch Twój e-mail na Snapchacie

Pamiętaj, aby wrócić do oryginalnej karty InstaGC i kliknąć zielony przycisk „Prześlij”, aby upewnić się, że otrzymasz płatność.

Ten dodatkowy krok może być dodatkowym kłopotem, którego nie wymagają inne strony, na których można zarabiać.

Ankiety internetowe

Najczęstszym i spójnym sposobem zdobywania punktów jest wypełnianie ankiet online. InstaGC pozyskuje ankiety od trzech różnych dostawców: LiveSample, TheoremReach i Your Surveys.

Każdego dnia możesz wypełnić kilka ankiet.

Ponieważ wszyscy mamy różne doświadczenia życiowe, możesz kwalifikować się do większej liczby ankiet u jednego dostawcy niż u innego. Niestety, nie dowiesz się, dopóki nie spróbujesz przeprowadzić kilku ankiet z każdym z trzech dostawców.

Podobnie jak w przypadku innych witryn z ankietami, aby zakwalifikować się do pełnej ankiety, konieczne będzie wypełnienie kilku „pytań przesiewowych”. W większości ankiet wynagrodzenie waha się od dwóch do 105 punktów.

Każdy punkt InstaGC jest wart jeden cent, więc możesz się tego spodziewać uzupełnić do $1 na ankietę. Ta wypłata jest podobna do większości platform z ankietami.

Te ankiety nie uczynią cię bogatym, jak inne poboczne sprawy, ale są łatwym i darmowym sposobem na zarabianie pieniędzy z domu.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do grup fokusowych, które mogą zapłacić co najmniej 50 USD za badanie, musisz dołączyć do innej witryny z ankietami, która oferuje tę opcję zarabiania.

Wyższe płatne ankiety mogą wymagać do 30 minut na wypełnienie pytań. Niżej płatne ankiety, takie jak ankieta dwupunktowa, mogą wymagać tylko dwóch lub trzech minut twojego czasu.

Jedną z frustracji może być to, że nie kwalifikujesz się do pełnej ankiety. W zależności od dostawcy ankiety możesz przynajmniej otrzymać częściowy kredyt, podczas gdy inni płacą zero punktów.

Płatność za pomyślne wypełnienie ankiety zazwyczaj następuje w ciągu kilku minut, ale może zająć do czterech dni.

Jeśli masz trudności z zakwalifikowaniem się do większości ankiet InstaGC, być może lepiej będzie skorzystać z innej aplikacji ankietowej, która będzie lepiej pasować do Twojego doświadczenia życiowego.

Oglądać filmy

Innym łatwym sposobem na zdobywanie punktów jest oglądanie filmów online. Jednak nie zawsze jest to najbardziej produktywny sposób na zdobywanie punktów.

Na przykład niektóre sieci wideo wymagają obejrzenia 20 minut filmów, aby je otrzymać 1.5 zwrotnica. Wypełnienie 20-minutowej ankiety może przynieść od 70 do 100 punktów, czyli nieco więcej.

Do wyboru jest kilku dostawców wideo. InstaGC gwarantuje minimalną wypłatę w wysokości 1 punkt na 20 obejrzanych filmów. Możesz także zdobyć dodatkowe punkty, oglądając co najmniej 50 filmów tygodniowo.

Niektórzy z lepiej płatnych dostawców wideo to HyprMX, AceWall i Hideout.tv. Za każde 30-sekundowe wideo można zdobyć jeden punkt na HyprMX. Pozostałe dwie sieci płacą do jednego punktu za każde cztery filmy.

Jeśli potrzebujesz przerwy od wypełniania ankiet, filmy to kolejny darmowy sposób na zdobywanie punktów. Ale nie powinieneś polegać na oglądaniu filmów jako głównym źródle dochodów, jeśli chcesz szybko zdobyć punkty nagrody.

Odwiedź strony internetowe

Innym łatwym i niemal natychmiastowym sposobem na zdobycie punktów Rewards jest odwiedzanie stron internetowych. Zobaczysz te oferty w zakładce „Kliknięcia” na ścianie ofert InstaGC.

Większość z tych ofert płaci jeden punkt za wizytę i zajmuje mniej niż minutę.

Każdego dnia jest tylko kilka takich ofert, więc będziesz w stanie wypełnić je wszystkie w ciągu kilku minut. Jeśli lubisz przeszukiwać sieć, możesz wypróbować różne firmy, które zapłacą ci za testowanie stron internetowych.

InstaGC wypłacała punkty Rewards za korzystanie z ich wyszukiwarki internetowej. Ale ta opcja nie jest obecnie dostępna. Punkty możesz zdobywać tylko odwiedzając strony internetowe za pośrednictwem aktywnych ofert.

Rekommenderad:  The 5 Najlepsze legalne strony do czytania mangi online za darmo

Aplikacje testowe

Fajnym sposobem na zdobywanie punktów Rewards jest testowanie aplikacji. Większość z tych aplikacji koncentruje się na zakupach, graniu w gry i aplikacjach do budżetowania.

Wiele aplikacji można pobrać bezpłatnie, ale niektóre aplikacje wymagają zakupu. Jeśli musisz wydać pieniądze, upewnij się, że nagrody są warte więcej niż koszty.

Liczba zdobytych punktów zależy od wymaganego zaangażowania czasowego. Na przykład możesz zdobyć 25 punktów za pobranie i zainstalowanie aplikacji.

Aplikacje do gier, takie jak płacą 696 punktów po ulepszeniu cytadeli do poziomu 10.

InstaGC wymienia wymagania oferty na liście aplikacji. Przeczytaj warunki, aby upewnić się, że możesz otrzymać zapłatę za swój wysiłek. Jeśli oferta wymaga zakupu, opis będzie określał, ile pieniędzy musisz wydać.

Zakupy

Przed zakupami online sprawdź, czy InstaGC współpracuje z tym sprzedawcą. Jeśli tak, możesz zarobić do 5 punktów za $1 sfinalizowanie zakupu online za pośrednictwem InstaGC.

Może to być łatwy sposób na zdobywanie punktów za zakupy, których zamierzasz dokonać z InstaGC lub bez.

Niektórzy z partnerów detalicznych to Walmart, Best Buy, Groupon i shopDisney.

W przeciwieństwie do innych witryn z ankietami online z portalem zakupowym, InstaGC ma bardzo niewielu partnerów detalicznych. Tak więc ta opcja może nie być lukratywna, chyba że robisz zakupy u jednego z ich ośmiu obecnych partnerów zakupowych Cash Back.

Testowanie produktów

Możesz także zarabiać na testowaniu produktów i usług cyfrowych. Większość ofert płaci od 100 do 700 punktów. Chociaż niektóre oferty płacą do 1100 punktów, na przykład zapisanie się do ochrony monitorowania tożsamości LifeLock.

Chociaż te oferty płacą najwięcej za zadanie, wiele z nich wymaga zakupu. Jeśli zakup z góry nie jest wymagany, musisz anulować subskrypcję przed zakończeniem bezpłatnego okresu próbnego, aby uniknąć opłat.

Podobnie jak w przypadku testowania aplikacji, przed rejestracją przeczytaj wymagania dotyczące oferty. Te oferty testowania produktów są podobne do tych, które można znaleźć na innych płatnych platformach.

Mogą być dobrym wyborem, jeśli planujesz skorzystać z usługi. Jednak nadal możesz zdobyć mnóstwo punktów, korzystając z bezpłatnych opcji zarabiania InstaGC, takich jak ankiety i testowanie aplikacji.

Kody wzmacniające punkty

InstaGC rutynowo nagradza punkty bonusowe za wykonywanie pewnych czynności w sposób powtarzalny lub polecanie znajomym, aby dołączyli do InstaGC.

Kolejną dodatkową możliwością jest znalezienie kodów wzmacniających punkty. Czasami kody te są publikowane na różnych stronach mediów społecznościowych InstaGC. Każdy kod ma różne wypłaty, ale niektóre płacą nawet 100 punktów.

Kody wzmacniające są zależne od czasu, więc prześlij je jak najszybciej, aby otrzymać płatność. Możesz je wprowadzić, klikając kartę „Zrealizuj” w menu pulpitu nawigacyjnego InstaGC.

Wymiana punktów

Opcje nagród InstaGC pomagają odróżnić tę aplikację od innych witryn, na których można zarabiać. W końcu, ile znasz platform, które pozwalają wypłacić $1 saldo nagrody?

Podobnie jak inne witryny z ankietami online, każdy punkt nagrody InstaGC jest wart jeden cent, co daje 100 punktów wartych $1. InstaGC wymaga posiadania 100 punktów, aby poprosić o odkupienie.

Istnieje wiele opcji wykupu, w tym:

 • Karty podarunkowe
 • Bezpośredni depozyt
 • eSprawdź
 • PayPal
 • Wpisy do loterii
 • Datki charytatywne

Karty podarunkowe

Najłatwiejszą i najbardziej elastyczną opcją realizacji będą karty podarunkowe. Ta opcja wykupu wymaga tylko $1 saldo na wybrane karty podarunkowe. Jeden z najpopularniejszych $1 opcje wykupu to Amazon karta podarunkowa.

Rekommenderad:  Czy warto kupić RTX 3070?

Dostępnych jest ponad 350 opcji kart podarunkowych. Podczas gdy większość sprzedawców wymaga $5 minimalne saldo, istnieje kilka popularnych sprzedawców detalicznych i restauracji, które oferują $1 i $3 karty podarunkowe.

Innym powodem, dla którego warto rozważyć nagrody w postaci kart podarunkowych, jest to, że InstaGC nie pobiera opłaty za wykup. Spodziewaj się uiszczenia opłaty w wysokości 15 lub 25 punktów, gdy prosisz o nagrody pieniężne.

Nagrody pieniężne

Będziesz potrzebował $5 saldo nagród (500 punktów), aby poprosić o nagrody pieniężne.

Twoje dwie opcje to bezpośredni depozyt bankowy i płatność eCheck. Każda z tych opcji może naliczyć niewielką opłatę za wykup, jeśli w każdym miesiącu zażądasz wielu wykupów.

Jeśli planujesz użyć gotówki w jednej z 350 opcji kart podarunkowych, poproszenie o kartę podarunkową zamiast gotówki może być szybsze i tańsze.

Po wymianie 50 $ na nagrody, InstaGC pozwala również zażądać płatności gotówkowych PayPal.

Bezpośredni depozyt

Wpłata bezpośrednia jest tańszą opcją wykupu. InstaGC może zrezygnować z 15-punktowej opłaty za pierwszą miesięczną nagrodę pieniężną. Każda kolejna prośba kosztuje 15 punktów. Możesz wpłacić gotówkę na dowolne lokalne lub internetowe konto bankowe.

eSprawdź

Możliwe jest również zrealizowanie czeku bez konta bankowego za pomocą opcji płatności eCheck InstaGC. InstaGC prześle Ci e-czek do wydrukowania, który możesz spieniężyć lub wpłacić.

Po pierwszej miesięcznej nagrodzie pieniężnej obowiązuje opłata za wykup w wysokości 25 punktów.

PayPal

Po odkupieniu 50 $ w gotówce lub na karcie podarunkowej, InstaGC odblokowuje opcję wykupu PayPal. Otrzymywanie płatności przez PayPal wymaga $5 saldo nagród. Może obowiązywać opłata za wykup w wysokości 20 punktów.

Loteria

Innym sposobem wykupu jest udział w loteriach, w których można wygrać nagrody. Płatność nie jest gwarantowana, więc powinieneś używać tylko punktów, które chcesz stracić.

Pula dziesiętna

Jedną z lepszych opcji loterii jest loteria dziesiętna InstaGC. Niektóre czynności nagradzane są punktami ułamkowymi.

Dwa przykłady zarabiają 1.5 punkty za odwiedzenie określonych stron internetowych lub zdobycie 0.7 punkty za obejrzenie trzech filmów. Możesz przekazać punkty w 0.1 zwiększa się do jednego punktu.

Po zamknięciu loterii InstaGC wybiera trzech zwycięzców, którzy dzielą saldo puli. Możesz przeglądać poprzednie konkursy, aby dowiedzieć się, ile możesz wygrać. Średnio za pierwszą nagrodę dostaje się zwykle około 200 punktów.

Pozytywy i negatywy

Podobnie jak w przypadku większości sposobów zarabiania online, korzystanie z InstaGC ma zarówno wady, jak i zalety.

Zalety

 • Wypłaty nagród już od $1
 • Wiele sposobów na zdobycie punktów nagrody
 • Bezpłatne dołączenie i korzystanie

Cons

 • Niektóre wypłaty za aktywność są zbyt niskie, aby uzasadnić wysiłek
 • Partnerzy nagradzają partnerów za zakupy z ograniczonym zwrotem gotówki
 • Wykupy PayPal są przeznaczone wyłącznie dla długoterminowych użytkowników InstaGC

Streszczenie

InstaGC jest legalnym pobocznym przedsięwzięciem, ponieważ współpracuje z wieloma takimi samymi sieciami zadań, jak inne witryny z ankietami online. Jest to dobra opcja, jeśli lubisz małe, częste płatności, ponieważ potrzebujesz tylko $1 saldo, aby wymienić punkty.

Chociaż nie wzbogacisz się na InstaGC, może to być niezawodny sposób na zarobienie kilku dodatkowych dolarów każdego miesiąca w wolnym czasie.