Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Recenzja LifePoints: czy ta ankieta jest legalna?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja LifePoints: czy ta ankieta jest legalna?

Czy jesteś zapracowanym rodzicem lub pracującym profesjonalistą, który szuka szybkiego zajęcia?

Ankiety online są popularną opcją, ponieważ każda ankieta zajmuje tylko kilka minut i nie wymaga specjalnych umiejętności.

LifePoints pozwala zdobywać karty podarunkowe lub gotówkę, odpowiadając na pytania dotyczące codziennych nawyków i hobby.

Jest tak wiele witryn z ankietami do wyboru. Poniżej przedstawiam moje osobiste doświadczenia z ankietą LifePoints. Kontynuuj czytanie, aby sprawdzić, czy ta aplikacja jest dla Ciebie.

Streszczenie

Dołączenie do LifePoints jest bezpłatne i dostępne w wielu krajach. Możesz wypróbować wiele ankiet dziennie i potrzebujesz tylko $5 saldo konta dla Amazon karty podarunkowe lub nagrody pieniężne PayPal.

Zalety

✔️ $5 minimalna wypłata

✔️ Wiele ankiet każdego dnia

✔️ Krótkie ankiety

✔️ Zdobądź dwa punkty za niekwalifikujące się próby wypełnienia ankiety

Cons

❌ Musi zakwalifikować się do każdej ankiety

❌ Oferuje tylko płatne ankiety

❌ Musisz wypełniać ankietę co 90 dni, aby Twoje konto było aktywne

❌Punkty tracą ważność po trzech latach

Co to są LifePoints?

LifePoints to internetowa witryna z ankietami, do której można dołączyć za darmo. Według LifePoints jest ponad pięć milionów członków w ponad 40 krajach.

Lightspeed Research — firma macierzysta LifePoints — przeprowadza ankiety od 1946 roku. Można śmiało powiedzieć, że LifePoints to legalna witryna z ankietami do zarabiania pieniędzy w wolnym czasie.

Każdego dnia możesz wypełniać wiele ankiet i zdobywać punkty nagrody za swój wysiłek. Obejmują różne tematy dotyczące codziennych nawyków i zainteresowań.

LifePoints umożliwia wymianę punktów na karty podarunkowe do ulubionych sklepów, w tym Amazon. Gotówka PayPal i darowizny na cele charytatywne to dwie dodatkowe opcje wykupu.

Czy punkty LifePoints są legalne?

Tak, LifePoints działa legalnie, a firma macierzysta, Kantar Group, jest jedną z najstarszych firm badawczych w Stanach Zjednoczonych.

Możesz jednak mieć trudności z zakwalifikowaniem się do ankiet, jeśli Twój styl życia i nawyki związane z wydatkami są niezgodne z tematami ankiety. W takim przypadku może być konieczne wypróbowanie innej witryny z ankietami.

Kto może dołączyć do LifePoints?

Możesz dołączyć do LifePoints z wielu krajów obu Ameryk, Europy i Azji. Nastolatki mogą zarabiać, ponieważ minimalny wiek do rozpoczęcia to 14 lat.

LifePoints pozwala dołączyć z niemal każdego komputera lub smartfona.

Możesz wypełniać ankiety LifePoints za pomocą następujących przeglądarek internetowych:

 • Internet Explorera 11
 • Microsoft Edge
 • Firefoxa 5.x lub nowszy
 • Opera 12 lub nowsza
 • Safari 5.x lub nowszy
 • Google Chrome

Proces dołączania do LifePoints jest podobny do innych witryn z ankietami online. Możesz dołączyć i przystąpić do pierwszej ankiety w ciągu 10 minut.

Bonus za rejestrację

Większość witryn z ankietami oferuje jednorazowy bonus za rejestrację dla nowych członków. LifePoints daje dziesięć punktów bonusowych, gdy dołączasz.

Aby spojrzeć na tę wartość premii z perspektywy, możesz zacząć wymieniać punkty na $5 karty podarunkowe z 550 punktami.

Dołączenie jest łatwe, ponieważ wystarczy podać imię i nazwisko, wiek, adres e-mail i adres pocztowy. I zdobywasz 20 punktów przed przystąpieniem do pierwszej prawdziwej ankiety.

Najpierw otrzymujesz 10 punktów za założenie konta LifePoints. Następnie otrzymujesz 10 punktów za wypełnienie krótkiej ankiety dotyczącej zainteresowań. LifePoints dopasowuje Twoje zainteresowania do odpowiednich ankiet.

Zdobywanie punktów życia

Jedynym sposobem na zdobycie LifePoints jest wypełnianie ankiet. Wypełnienie większości ankiet zajmuje 10 lub 20 minut. Najdłuższe ankiety mogą trwać nawet godzinę.

LifePoints nie oferuje osobistych grup fokusowych, które płacą więcej, ale wymagają więcej czasu. Możesz jednak wziąć udział w konkursach online, aby wygrać nagrody o wartości do 25 USD.

Niektóre witryny z ankietami pozwalają również zarabiać pieniądze, robiąc zakupy online lub korzystając z aplikacji kuponowych. LifePoints ułatwia zdobywanie punktów za każdą ankietę, dzięki czemu możesz szybko odebrać nagrody.

Rekommenderad:  Co to jest Visual Email i jakie są korzyści dla Twojej firmy?

Kwalifikacja do ankiet

Jedną z frustracji związanych z jakąkolwiek witryną z ankietami jest konieczność wstępnej kwalifikacji do ankiety.

LifePoints zadaje Ci kilka „pytań przesiewowych”, aby określić, czy kwalifikujesz się do tematu ankiety. Jeśli tak, kończysz ankietę i otrzymujesz pełną opłatę za ankietę.

Ta niepewność oznacza, że ​​nie zakwalifikujesz się do każdej ankiety, którą podejmiesz. Otrzymujesz jednak dwa punkty za każdą próbę wypełnienia ankiety, do której się nie kwalifikujesz.

Czasami próbuję przeprowadzić dwie lub trzy ankiety, zanim zakwalifikuję się do jednej. To doświadczenie jest typowe dla większości witryn z ankietami, które umożliwiają wypełnianie wielu ankiet dziennie.

Pomimo tego czynnika frustracji, możesz zdobywać więcej punktów każdego dnia na LifePoints niż na stronach z ankietami, które nie oferują wielu ankiet dziennie.

Dyskwalifikacja jest frustrująca i nieunikniona. Miłym pocieszeniem jest przyznanie dwóch punktów LifePoints za każdą próbę wypełnienia ankiety. Niektóre aplikacje ankietowe nie przyznają punktów za nieudane próby.

Ponadto zazwyczaj wystarczy odpowiedzieć na maksymalnie pięć pytań przesiewowych, aby sprawdzić, czy się kwalifikujesz. Te pytania zazwyczaj dotyczą twojego wieku i szczegółów zatrudnienia. Inne odnoszą się do aktualnego tematu ankiety.

Na przykład udostępnisz szczegółowe informacje o tym, jakim samochodem jeździsz, jeśli ankieta dotyczy samochodów.

Nawet wtedy może być konieczne posiadanie określonej marki lub modelu, aby się zakwalifikować. Gwoli wyjaśnienia, jeśli korzystasz z iPhone’a, nie kwalifikujesz się do udziału w ankietach dotyczących telefonów z Androidem.

LifePoints co najmniej raz w miesiącu wysyła e-maile z osobistymi zaproszeniami do udziału w ankietach. Łatwiej jest zakwalifikować się do tych specjalnych zaproszeń e-mailowych.

I możesz mieć szansę poprosić o ankietę uzupełniającą pod koniec tych prób, aby zdobyć więcej punktów.

Wykorzystywanie punktów życia

Obecnie potrzebujesz co najmniej 550 punktów, aby zacząć wymieniać swoje LifePoints na $5 nagroda. Oznacza to, że każdy punkt jest wart nieco mniej niż jeden cent.

Ankiety online nie uczynią cię bogatym, ale są łatwym dodatkowym zajęciem.

Jedną z zalet LifePoints jest to, że możesz zdobyć $5 karty podarunkowe. Inne witryny z ankietami mogą wymagać salda w wysokości co najmniej 10 USD, a nawet 25 USD.

Oto przegląd różnych opcji płatności.

eKarty podarunkowe

Ceny cyfrowych kart podarunkowych zaczynają się od $5 saldo i może wynosić nawet 100 USD. Każdy punkt ma taką samą wartość w przypadku dużych i małych kart podarunkowych.

Zamiast gromadzić swoje punkty, aby uzyskać zniżkę, lepiej jest często wymieniać je na $5 lub 10 dolarów nagrody.

Najtańszą opcją jest tzw $5 Amazon karta podarunkowa z 550 punktami.

Większość nie-Amazon karty podarunkowe wymagają salda w wysokości 10 USD–1080 punktów.

Niektóre z marek kart podarunkowych o wartości 10 USD to:

Wszystkie elektroniczne karty podarunkowe trafiają na adres e-mail Twojego konta LifePoints w ciągu dziesięciu dni roboczych.

Gotówka PayPal

LifePoints oferuje nagrody pieniężne PayPal, zaczynając od $5. Będziesz potrzebował 600 punktów, aby otrzymać $5 w gotówce PayPal. To o 50 punktów więcej niż np Amazon karta podarunkowa.

Ale cieszysz się elastycznością korzystania z gotówki.

Jeśli chcesz wypełniać ankiety za gotówkę zamiast kart podarunkowych, LifePoints to dobra opcja. Wydanie dodatkowych 50 punktów na gotówkę zamiast Amazon kredyt jest rozsądny.

Wiele witryn z ankietami praktycznie „zmusza” Cię do otrzymania karty podarunkowej, ponieważ nagrody pieniężne PayPal wymagają więcej punktów.

Na przykład możesz potrzebować tylko $5 saldo, aby uzyskać Amazon karta podarunkowa, ale 25 USD za gotówkę PayPal.

Wszystkie nagrody PayPal zostaną przekazane na Twoje konto w ciągu dziesięciu dni roboczych. Twój adres e-mail PayPal musi być taki sam, jak ten, którego używasz do otrzymywania LifePoints.

Rekommenderad:  17 najlepszych narzędzi do edycji wideo online w 2023 r

Fizyczne karty podarunkowe

Niektóre marki wyślą Ci pocztą kartę podarunkową. Potrzebujesz jednak salda w wysokości 25 USD lub salda w wysokości 50 USD.

Opcje fizycznej karty podarunkowej obejmują:

 • Prace nad kąpielą i ciałem
 • Restauracje Darden (tj. Longhorn Steakhouse, Olive Garden i Cheddar’s)
 • Macy’s

Najpierw powinieneś rozważyć otrzymanie e-karty podarunkowej lub gotówki PayPal. Twoje punkty są warte nieco więcej za nagrody cyfrowe.

Aby otrzymać fizyczną kartę podarunkową o wartości 25 USD, potrzebujesz 2,850 punktów życia i tylko 2700 LifePoints za kartę cyfrową.

Ponadto otrzymanie fizycznej karty podarunkowej zajmuje od czterech do sześciu tygodni. Ale wszystkie cyfrowe nagrody otrzymasz w ciągu 10 dni roboczych.

Darowizny charytatywne

Możesz przekazać swoje punkty, aby pomóc innym. LifePoints wymaga 550 punktów, aby zarobić $5 darowizna. Na przykład jedną z organizacji charytatywnych, na które możesz przekazać darowiznę, są Olimpiady Specjalne.

LifePoints rozdziela wszystkie datki na koniec miesiąca.

Kluczowe cechy

Oto niektóre z najlepszych funkcji i usług tej witryny z ankietami.

Ankiety internetowe

Możliwe jest wykonanie kilku ankiet dziennie. Możliwość wykonywania wielu codziennych ankiet jest jednym z powodów, dla których LifePoints jest świetną witryną z ankietami.

Wykonywanie kilku ankiet dziennie pozwala częściej prosić o płatność. Tygodniowe płatności są realistyczne. Możesz łatwo poprosić o płatność po wypełnieniu sześciu 100-punktowych ankiet.

Niektóre witryny z ankietami umożliwiają tylko jedną ankietę dziennie lub co kilka dni.

Większość ankiet LifePoints kosztuje do 125 punktów, a ich wypełnienie zajmuje około 20 minut. Wiele innych ankiet kosztuje 75 punktów i wymaga jedynie 10 minut Twojego czasu.

Możesz okresowo znaleźć długą ankietę, która zajmuje do 50 minut i zdobyć 500 punktów.

Na przykład wziąłem udział w 50-minutowej ankiecie, w której pytałem o opinię na temat sklepów spożywczych, w których robię zakupy, i otrzymałem 525 punktów.

Twoje punkty wpłacane są natychmiast za każdą wypełnioną ankietę.

LifePoints wyświetla wszystkie otwarte ankiety na pulpicie użytkownika. Zobaczysz liczbę punktów, które możesz zdobyć, oraz szacowany czas na ukończenie.

Moja rada to najpierw wypróbować najlepiej płatne ankiety, jeśli masz czas. Na przykład wypróbuj 50-minutową ankietę tylko wtedy, gdy masz 50 minut na jej wypełnienie. LifePoints nie pozwala wstrzymać ankiety i wznowić jej później.

Możliwe jest wypełnienie ankiet w krótszym czasie, ale upewnij się, że udzielasz wysokiej jakości odpowiedzi.

50-minutowa ankieta zajęła mi około 30 minut. Wiele 20-minutowych ankiet może zająć do 15 minut.

Oba te rzeczywiste czasy obejmują udzielenie odpowiedzi na nieuniknione „pytania przesiewowe”, aby zakwalifikować się do pełnej ankiety.

Potencjalne tematy ankiety LifePoints

Żadna ankieta LifePoints nie ujawnia tematu, dopóki nie podejmiesz próby wypełnienia ankiety. Ten „tajemniczy element” może być frustrujący, ale jest powszechny w wielu witrynach z ankietami.

Ankiety mogą pytać o Twoją opinię na następujące tematy:

 • Produkty marki, które kupujesz
 • Sklepy spożywcze
 • Samochody, którymi jeździsz
 • Jedzenie i picie
 • Urządzenia technologiczne (tj. telefony, tablety, głośniki)
 • Nadchodzące duże zakupy
 • Przyszłe miejsca na wakacje lub podróże
 • Poglądy polityczne
 • Codzienne przyzwyczajenia
 • Oglądanie reklam

Ankiety, na które odpowiadasz w LifePoints, są podobne do innych witryn z ankietami. Jedną z zalet LifePoints jest możliwość wypełnienia kilku ankiet każdego dnia.

Możesz spodziewać się do czterech nowych opcji każdego dnia.

Szybkie ankiety

Czasami możesz odpowiedzieć na jedno pytanie w ankiecie i zdobyć jeden punkt. Pytanie pojawia się podczas logowania do pulpitu nawigacyjnego. Te pytania są zabawne i dotyczą tematów niezwiązanych z ankietą.

Przykładowe pytanie w ankiecie może brzmieć: „Jaki jest twój ulubiony smak lodów?” W niedawnej ankiecie zapytano mnie, jakie korzyści dla nastroju czerpię z używania zapachów do powietrza w domu.

Rekommenderad:  Co to jest platforma Demand-Side vs. Platforma po stronie podaży?

LifePoints ma stronę społeczności, na której co dwa tygodnie publikuje krótkie posty. Wiele postów pozwala wejść Instagram konkursy. Jak w przypadku każdego konkursu, masz ograniczony czas na zaoferowanie.

Jeden z niedawnych konkursów polega na opublikowaniu zdjęcia, na którym wyglądasz jak celebryta, w Dniu Look Alike. Zwycięzca otrzymuje LifePoints o wartości 25 $.

Karta podarunkowa lub nagrody pieniężne

Możesz wymienić swoje punkty na karty podarunkowe sklepu i gotówkę PayPal. Niektóre strony z ankietami mogą umożliwiać jedynie zamawianie kuponów na zakupy detaliczne lub do restauracji.

Aplikacja mobilna LifePoints

Możesz wypełniać ankiety z telefonu, pobierając aplikację mobilną na Androida lub iOS i używając aplikacji przeglądarki (jeśli nie chcesz instalować innej aplikacji).

Wypełnianie ankiet w aplikacji może być łatwiejsze niż w witrynie dostosowanej do urządzeń mobilnych. Oczywiście, jeśli wolisz, zawsze możesz spróbować wypełnić ankietę na swoim laptopie.

Recenzje punktów życia

Oto kilka recenzji użytkowników LifePoints, które podkreślają pozytywne i negatywne strony bycia panelistą.

Zaufany pilot

Witryna ankiety ma wynik 4.3 poza 5 NA Zaufany pilot z 25 534 punktami, co jest świetne, ale niektóre platformy mają wyższy wynik.

„” — Rommel C.

„ ” – Jean

Google Play

LifePoints ma 3.3 poza 5 ocena z 790 recenzjami na Google Play Store.

„Ja” – DeAnna Wortham

„” – Rena Jordan

Apple Sklep iOS

Serwis posiada 4.0 poza 5 ocena na Apple Sklep z aplikacjami z 46 ocenami.

Najczęstszą skargą są usterki aplikacji, które uniemożliwiają ukończenie ankiety i zdobycie punktów. Jeśli napotkasz ten problem, być może będziesz musiał skorzystać z przeglądarki dostosowanej do urządzeń mobilnych.

„” –RCP1978

„” –StephH9418

Często Zadawane Pytania

Wciąż zastanawiasz się, czy LifePoints jest tego wart? Te pytania mogą pomóc w podjęciu decyzji.

Ile warte są LifePoints?

LifePoints są warte nieco mniej niż 1 cent za sztukę. Potrzebujesz około 550 punktów za $5 karty podarunkowe i 600 punktów za $5 w gotówce PayPal.

Czy punkty LifePoints wygasają?

LifePoints stwierdza, że ​​wszystkie punkty tracą ważność w ciągu trzech lat od daty ich zebrania.

Ponadto będziesz musiał spróbować wypełnić ankietę co najmniej raz na 90 dni, aby konto było aktywne.

Jakie są opcje obsługi klienta LifePoints?

Możesz przeglądać bibliotekę online usługi zawierającą często zadawane pytania dotyczące rozwiązywania problemów. W przypadku bardziej złożonych problemów możesz wysłać wiadomość e-mail lub skorzystać z czatu na żywo.

Większość problemów zostanie rozwiązana w ciągu jednego lub dwóch dni roboczych. Jednak LifePoints twierdzi, że rozstrzygnięcie sprawy dotyczącej brakujących punktów może zająć do ośmiu tygodni.

Czy LifePoints sprzedaje Twoje dane?

LifePoints nie sprzedaje ani nie udostępnia Twoich danych osobowych innym firmom. Twoje odpowiedzi w ankiecie pozostają anonimowe, aby chronić Twoją tożsamość, ale pozwalają zarabiać pieniądze dzięki badaniom rynkowym.

Idąc o krok dalej, możesz dostosować ustawienia prywatności w ustawieniach członków. Niewiele platform z ankietami pozwala ograniczyć śledzenie prywatności.

Streszczenie

LifePoints to jedna z najlepszych stron z ankietami. Możliwe jest wypełnianie wielu ankiet dziennie i możesz zacząć odbierać nagrody za $5 balansować.

Ale inna witryna z ankietami może być lepsza, jeśli chcesz zdobywać nagrody, wypełniając również zadania niezwiązane z ankietami online.