Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Recenzja magnetycznego bezprzewodowego powerbanku Stuffcool PB9018W: Właściwie idealny power bank do iPhone’a

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja magnetycznego bezprzewodowego powerbanku Stuffcool PB9018W: Właściwie idealny power bank do iPhone’a

Masz iPhone’a? Jest zatem spora szansa, że ​​jedną z pierwszych rzeczy, po które sięgniesz, będzie zasilacz lub ładowarka, ponieważ Apple pozbyłem się ich z pudełka kilka lat temu w imię ekologii. Choć wybór ładowarki do iPhone’a byłby rozpieszczany, uważamy, że możesz pominąć to zamieszanie i po prostu wybrać raczej misternie nazwaną Magnetyczny bezprzewodowy powerbank Stuffcool PB9018Wktóre według Stuffcool to „.”

Recenzja Stuffcool PB9018W: Minimalistyczna, solidna konstrukcja

Tak, wiemy, że polecamy powerbank i to również ten wyceniony na Rs 4,990, przed konwencjonalną ładowarką. Wysłuchaj nas. Technicznie rzecz biorąc, magnetyczny bezprzewodowy power bank Stuffcool to rzeczywiście power bank o pojemności 10 000 mAh, ale robi więcej niż wystarczająco, abyśmy mogli sklasyfikować go jako samodzielną ładowarkę. Cóż, ładuje iPhone’a i robi to zarówno za pomocą przewodu, jak i bez niego.

Ma bardzo kompaktową obudowę. Jak na powerbank o pojemności 10000 mAh, Stuffcool PB9018W jest niezwykle łatwy w przenoszeniu i zmieści się w większości kieszeni – jest mniejszy od iPhone’a 13 mini, choć jest znacznie grubszy i waży blisko 200 gramów. Jest wykonany z wytrzymałego, błyszczącego plastiku i ma minimalistyczny design – my mamy wersję niebieską (masz też biały i szary) i choć nie rzuca się w oczy, sprawia wrażenie solidnego i solidnego.

Power bank posiada port USB typu C i typ A oraz przycisk do włączania i wyłączania banku na górze. Z przodu (zakładamy, że strona z brandingiem Stuffcool na górze to przód) znajduje się miejsce do ładowania bezprzewodowego, natomiast w górnej części tyłu znajduje się wyświetlacz pokazujący poziom naładowania power banku. Całkiem standardowe. Wyjątkowość polega na tym, że obszar ładowania bezprzewodowego znajdujący się z przodu powerbanku jest magnetyczny. Dzięki temu nie tylko bezprzewodowo naładuje każde urządzenie, które na nim postawisz, ale także bezprzewodowo podłączy się do tyłu iPhone’a z serii 12/13/14 – takiego, który posiada tył magnetyczny (MagSafe).

Rekommenderad:  5 Korzyści biznesowe płynące z okazywania miłości obecnym klientom

Stuffcool PB9018W: Potężny karzeł z ładowaniem bezprzewodowym i przewodowym

Tutaj właśnie wchodzi w grę kompaktowa obudowa. Stuffcool PB9018W jest na tyle mały, że można go umieścić z tyłu iPhone’a i ładować go bezprzewodowo, nawet jeśli nadal go używasz. Połączenie magnetyczne jest dość mocne, o ile nie masz na telefonie etui – etui trochę je osłabia. Cały pakiet jest trochę ciężki, ale jest o wiele wygodniejszy niż używanie telefonu z zwisającym przewodem łączącym go z dużym powerbankiem.

Stuffcool PB9018W może z łatwością naładować iPhone’a 14 Pro Max nawet wtedy, gdy go używasz. Może to jednak trochę potrwać, ponieważ iPhone’y ładują się bezprzewodowo tylko w godz 70,5 W dzięki temu bankowi mocy. Całkowite naładowanie iPhone’a 14 Pro Max za pomocą power banku zajęło ponad trzy godziny, ale godnym uwagi punktem było to, że mogliśmy dosłownie podnosić telefon i korzystać z niego, kiedy tylko chcieliśmy, bez martwienia się o kabel! Potrzebujesz większej prędkości? Użyj portu USB typu C z przewodem i uzyskaj prędkość ładowania do 20 W, co pozwala naładować iPhone’a 14 Pro Max do około 50 procent od zera w około trzydzieści pięć minut. Power bank może także ładować AirPods bezprzewodowo, co jest ogromną zaletą.

Stuffcool PB9018W może i jest dostosowany do iPhone’ów, ale w rzeczywistości radzi sobie świetnie z urządzeniami z Androidem. Ładuje obsługiwane urządzenia z systemem Android bezprzewodowo mocą 15 W i imponującą mocą 22 W.5 watów przez port typu A i 20 W z portu USB typu C. Wszystkie TWS obsługujące ładowanie Qi można również ładować za pomocą power banku. Nie można przymocować powerbanku z tyłu telefonu z Androidem tak, jak można to zrobić w przypadku iPhone’a – może Stuffcool mógłby pomyśleć o umieszczeniu w pudełku pierścienia magnetycznego, tak jak zrobiło to DailyObjects z jedną ze swoich bezprzewodowych podstawek do ładowania?

Rekommenderad:  Jak usunąć stare aktualizacje oprogramowania z iPhone'a?

Sam power bank obsługuje ładowanie z mocą 18 W przez port USB typu C, a ładowanie zajmuje około trzech godzin, co robi wrażenie. Co ciekawe, tak naprawdę można ładować swoje urządzenia jednocześnie ładując sam power bank. Właśnie dlatego uważamy, że jest to nie tylko świetny power bank dla iPhone’a, ale w rzeczywistości może także służyć jako przyzwoita ładowarka sama w sobie.

Ma to swoje wady – wyświetlacz wydaje się trochę niestabilny, jeśli chodzi o pokazywanie ilości pozostałej baterii (w pewnym momencie pokazywało nam tylko 100 procent i 33 procent, ale potem wydawało się, że sam się poprawił) i jest mało widoczny w świetle dziennym. Doładowanie ładowania bezprzewodowego o godz 7.5 procent w przypadku nowszych iPhone’ów jest również nieco niższy; sam power bank jest zdecydowanie nieporęczny i prawie podwaja wagę i tak już mocnego iPhone’a 14 Pro Max.

Ale z drugiej strony nie ma nic podobnego pod względem pojemności, projektu, wydajności i ceny. Uważamy, że jest to lepsza opcja zasilania awaryjnego niż noszenie adaptera lub ładowarki do iPhone’a, ponieważ pozwala uniknąć konieczności szukania gniazdka elektrycznego lub nawet kabla. Z tym telefonem w kieszeni i iPhonem 13 Pro Max lub 14 Pro Max możesz z łatwością przetrwać pół tygodnia.

I oczywiście do ładowania możesz użyć dowolnej ładowarki USB typu C, nawet tej dołączonej do notebooka lub tabletu! Nie musisz już chodzić z kablem Lightning i adapterem.

Werdykt recenzji Stuffcool PB9018W: Masz iPhone’a? Zdobyć!

To prowadzi nas do ceny Stuffcool PB9018W. za Rs 4,990, Stuffcool PB9018W jest drogi jak na standardy powerbanków 10000 mAh z ładowaniem bezprzewodowym (Xiaomi ma 10000 mAh jeden za około połowę ceny), ale jeśli zastosujesz kompaktową obudowę i łączność magnetyczną, a konkurencja zacznie zanikać. Applewłasny zestaw baterii MagSafe Battery Pack ładuje się bezprzewodowo ze znacznie bardziej imponującą mocą 15 W i wtapia się w ekosystem iPhone’a, pokazując stan baterii samego iPhone’a, ale jego cena wynosi 12 000 rupii, a pojemność wynosi zaledwie 1460 mAh. Magnetyczny, bezprzewodowy power bank Boost Charge firmy Belkin jest bardziej elegancki i kosztuje Rs 3,999, ale jego pojemność 3500 mAh znów jest rozczarowująca. Magnetyczny power bank Spigen z szybkim ładowaniem przychodzi za Rs 2,699, ale znowu ma tylko baterię 5000 mAh.

Rekommenderad:  Asortyment produktów Anker 2021: magnetyczne etui, ładowarki, stojaki do iPhone'a 12 i nie tylko

Jeśli nie masz absolutnej obsesji na punkcie jak najlżejszego iPhone’a, zalecamy zakup Stuffcool PB9018W nie tylko jako power banku, ale także jako samej ładowarki. Ładowanie za pomocą ładowarki o mocy 20 W pozwala naładować iPhone’a przez cały dzień (a czasem nawet dłużej) bez konieczności noszenia ze sobą żadnych kabli. Może być trochę drogi jak przenośny power bank dla Androida, ale dla iPhone’a 12 i nowszych wersji (z wyjątkiem SE) jest to idealny przenośny power bank – kompaktowy, wygodny i wydajny.

Kup Stuffcool PB9018W

Kup Stuffcool PB9018W

Plusy

  • Kompaktowa konstrukcja
  • Połączenia magnetyczne z iPhonem 12 i nowszymi wersjami (z wyjątkiem SE)
  • Umożliwia korzystanie z telefonu podczas ładowania
  • Szybkie ładowanie 20 W i 22,5 W przy połączeniach przewodowych
  • Szybkie bezprzewodowe ładowanie 15 W dla Androida
  • Wyświetlacz LCD pokazujący pojemność powerbanku

Cons

  • Po ciężkiej stronie
  • Wyświetlacz LCD może działać nieco nieprawidłowo
  • iPhone 12 i nowsze ładują się bezprzewodowo tylko pod adresem 70,5 W
  • Grube obudowy telefonów mogą zakłócać łączność magnetyczną