Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Recenzja Rover: Jak zarabiać pieniądze za pomocą aplikacji Rover

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja Rover: Jak zarabiać pieniądze za pomocą aplikacji Rover

Zarabianie pieniędzy na całodniową zabawę ze swoim futrzanym przyjacielem może wydawać się nieco naciągane, ale dzięki aplikacjom takim jak Rover możesz łatwo zarabiać pieniądze, robiąc coś, co kochasz. Poniżej znajduje się Twoja pełna recenzja Rovera na temat zarabiania pieniędzy za pomocą Aplikacja Rovera.

Co to jest Rover?

Założona w 2011 roku firma Rover jest wiodącym internetowym rynkiem produktów do pielęgnacji zwierząt. Ta platforma łączy właścicieli zwierząt domowych z entuzjastami opieki nad zwierzętami (takimi jak Ty) w zakresie różnych usług potrzebnych członkom ich futrzastych rodzin.

Chociaż psy są najczęstszym zwierzęciem w Rover, obsługują również wiele innych zwierząt domowych. Niezależnie od tego, czy masz słabość do kotów, chomików, królików itp., możesz zarabiać na opiekowaniu się ulubionymi zwierzakami Rovera.

Niektóre zwierzęta domowe nie są akceptowane w Rover (jak jadowite węże!), więc sprawdź ich warunki świadczenia usług, aby upewnić się, że zwierzę, którym chcesz się opiekować, znajduje się wśród zwierząt zatwierdzonych w Rover.

Tysiące właścicieli zwierząt codziennie szuka niezawodnej, godnej zaufania opieki nad zwierzętami i właśnie tam wkraczasz!

Od pielęgnacji i przyjazdów po opiekę nad domem i nocowanie na pokładzie, możesz zarabiać pieniądze za pomocą aplikacji Rover, zapewniając większość rodzajów opieki nad zwierzętami.

Jak mogę zacząć zarabiać korzystając z Rovera?

Do zacznij używać Roveramożesz utworzyć profil w aplikacji Rover lub w witrynie na komputer.

Jest jednak kilka wymagań, które musisz spełnić.

Aby korzystać z Rovera, musisz mieć ukończone 18 lat i przesłać sprawdzenie przeszłości oraz uiścić opłatę manipulacyjną w wysokości 25 USD.

Podczas pierwszej rejestracji Rover wybierze dla Ciebie jedną usługę (tj. wyprowadzanie psów). Po zatwierdzeniu dla tej konkretnej usługi będziesz mógł kontynuować lub usunąć tę usługę lub oferować dodatkowe usługi w dowolnym momencie.

Po wykonaniu tych kroków Twój profil zostanie sprawdzony, a Rover wyśle ​​wiadomość e-mail z wyszczególnieniem Twoich wyników.

Po zatwierdzeniu będziesz pracować jako niezależny wykonawca dla firmy Rover. Chociaż oznacza to, że nie ma żadnych świadczeń ani ustalonych wynagrodzeń, masz pełną swobodę w ustalaniu wysokości zarobków w Rover!

Zatwierdzenie usług, takich jak pielęgnacja lub wejście na pokład, może wymagać dodatkowych informacji na temat Rovera.

Korzystanie z aplikacji Rovera, jest dość łatwy w nawigacji. Po zarejestrowaniu się i wypełnieniu informacji profilowych aplikacja połączy Cię z właścicielami zwierząt domowych, którzy potrzebują Twoich usług.

Gdy właściciel zwierzęcia chce się z Tobą skontaktować w celu skorzystania z Twoich usług, wyśle ​​Ci prośbę, która pojawi się w sekcji „oczekujące prośby”. Kliknij tę prośbę, aby wyświetlić szczegóły koncertu.

Będąc nowym użytkownikiem Rovera, może się okazać, że proces ten zajmuje trochę czasu, gdy właściciel zwierzaka rezerwuje z tobą po raz pierwszy. Rover sugeruje, abyś spotkał się z nowymi właścicielami przed dokonaniem rezerwacji. Pomoże to stworzyć lepsze połączenia i lepsze doświadczenia dla Ciebie i klienta.

Jeśli chcesz zarezerwować koncert, ty lub właściciel możecie kliknąć przycisk „Zarezerwuj teraz”, co otworzy trzydniowe okno, w którym druga osoba może zaakceptować prośbę.

Rekommenderad:  Jak korzystać z HARO, aby uzyskać linki zwrotne i zasięg mediów

Ile pieniędzy mogę zarobić używając Rovera?

Jak w przypadku każdego innego pobocznego zgiełku, Twoje zarobki są włączone Wędrowiec będą się różnić i zależą od rodzaju oferowanych usług i częstotliwości ich świadczenia. Rover szacuje, że możesz zarobić do $1000 miesięcznie jako wyprowadzacz psów lub opiekun.

Jeśli możesz założyć bazę klientów i mieć system, całkiem łatwo jest zarobić znacznie ponad $1000 miesięcznie jako wyprowadzacz psów lub opiekun.

Rover nie akceptuje płatności gotówką, więc musisz założyć konto PayPal lub akceptować czeki.

Twoi klienci zapłacą za pośrednictwem aplikacji Rover po zakończeniu usługi. Rover pobiera opłatę serwisową w wysokości 20% lub 25%, która będzie pochodzić z tego, co zarobiłeś.

Różnica w procentach opłaty serwisowej zależy od tego, czy korzystasz z RoverGo. RoverGo to osobny program, o który możesz się ubiegać, przeznaczony dla opiekunów, którzy są dostępni cztery lub więcej razy w miesiącu.

Po zakończeniu usługi możesz wypłacić swoje zarobki dwa dni później. Aby uzyskać dostęp do swoich pieniędzy, musisz poprosić o nie za pomocą PayPal lub aplikacji Rover.

Gdy otrzymujesz pieniądze od firmy Rover za pośrednictwem PayPal, zwykle trzeba czekać 24 godziny, zanim będzie można uzyskać do nich dostęp.

Jeśli wolisz otrzymać czek, jego otrzymanie może zająć ponad tydzień, a do tego doliczana jest opłata manipulacyjna.

Podsumowując, zarabianie pieniędzy z Rover jest szybkie i łatwe. Poniżej szczegółowo opisujemy, jak jeszcze bardziej zarabiać na korzystaniu z Rovera.

Jak podwoić swoje pieniądze jako opiekunka do zwierząt

Wykorzystać Wędrowiec i zarabiasz ponad dwa razy więcej niż normalna stawka osób wyprowadzających psy lub opiekunów zwierząt domowych, będziesz chciał rozszerzyć oferowane usługi.

Niektóre inne sposoby zarabiania więcej na Rover obejmują:

Usługi pokładowe:

Rover wskazuje, że oferowanie usługi wejścia na pokład może z łatwością podwoić kwotę pieniędzy, które przynosisz każdego miesiąca. Aby zarabiać na firmie Rover, będziesz chciał świadczyć tę usługę.

Hlub Siedzieć:

Możesz pobierać więcej opłat za opiekę nad domem lub nocleg dla właścicieli zwierząt domowych, którzy potrzebują więcej czasu.

Powtarzający się klienci:

Jedną fajną rzeczą w Rover jest to, jak łatwo jest rezerwować stałych klientów. Często klienci szukają dostawców usług opieki nad zwierzętami, z którymi mogliby nawiązać relacje. Znalezienie klientów, którzy potrzebują czegoś więcej niż jednorazowej usługi, zapewni Ci stały dochód jako osoba, która zajmie się ich zwierzętami domowymi.

Zwierzęta siedzące Inne zwierzęta:

Poszerz swoje usługi i daj klientom do zrozumienia, że ​​jesteś w stanie zaopiekować się całą ich rodziną futerkowych maluszków!

Oferowanie usług dla zwierząt domowych ze specjalnymi potrzebami:

Jeśli masz doświadczenie (lub czujesz się komfortowo), możesz zapewnić opiekę szczeniętom, starzejącym się zwierzętom lub innym rodzajom zwierząt domowych, które mają określone schorzenia, możesz naliczyć wyższą stawkę. Te zwierzęta zabierają więcej czasu, opieki i uwagi, a zatem wymagają wyższej stawki.

Cpopiół Wskazówki:

Oprócz tego, co zarabiasz jako opiekun zwierząt domowych, klienci często dają napiwki swoim pracownikom Rovera za świadczone przez nich usługi. Napiwki pieniężne nie są podane za każdym razem, ale sumują się.

Rekommenderad:  Techniczne ulepszenia SEO zwiększają liczbę odwiedzających o 20% w ciągu 30 dni

Korzystanie z algorytmu:

Zdobądź status najlepszego usługodawcy i szybciej zdobywaj uwagę nowych klientów, szybko odpowiadając na wiadomości i zdobywając świetne referencje lub „punkty opiekuna”.

Przygotuj swój aparat:

Chwyć za smartfon, gdy następnym razem będziesz na spacerze ze szczeniakiem lub opiekujesz się ulubionym kotkiem. Dostarczenie zdjęć pomoże zbudować więź między Tobą a potencjalnymi klientami, a także zademonstruje poziom opieki, jaką otaczasz wszystkie swoje zwierzęta.

Jak uzyskać więcej koncertów związanych z opieką nad zwierzętami w Rover

Coraz więcej możliwości pracy jako opiekunka do zwierząt Wędrowiec oznacza dla Ciebie więcej pieniędzy co tydzień! Jako opiekun zwierząt domowych w Rover otrzymasz recenzje i „ocenę opiekuna” na podstawie ogólnych doświadczeń Twoich klientów.

Im lepsze recenzje lub „punkty opiekuna”, tym większe prawdopodobieństwo, że dzięki rekomendacjom właściciela będziesz w stanie znaleźć nowe możliwości wyprowadzania psów lub zajmowania się nimi.

Oto kilka wskazówek, jak zwiększyć swoje szanse na uzyskanie dobrych referencji, a co za tym idzie, więcej rekomendacji.

  • Zawsze zachowuj się profesjonalnie podczas interakcji z właścicielami zwierząt domowych, zarówno online, jak i osobiście.
  • Komunikacja to podstawa! Konsekwentnie jasna i szybka komunikacja to najlepszy sposób na nawiązanie kontaktu z nowym właścicielem zwierzęcia.
  • Wyjdź poza to, oferując usługi. Na przykład przyniesienie smakołyków lub piłki pomoże Ci się wyróżnić.
  • Wysyłanie zdjęć Twojego psiego przedszkola w akcji do rodziców zwierząt domowych to kolejny doskonały sposób komunikowania się z właścicielami zwierząt domowych.
  • Przestrzegaj zaplanowanych terminów usług i nigdy się nie spóźniaj.

Korzyści z używania Rovera do zarabiania dodatkowych pieniędzy

Ustanowienie siebie jako wiarygodnego ma wiele zalet Opiekunka do zwierząt w Roverze. Chociaż pełna elastyczność i kontrola nad usługami związanymi ze zwierzętami domowymi to jedne z największych korzyści, z których będziesz korzystać podczas pracy dla Rover, pokochasz również:

  • Ustalenie własnego harmonogramu i cen.
  • Możliwość zaoferowania dowolnej kombinacji usług opieki nad zwierzętami domowymi.
  • Zarządzaj swoją firmą zajmującą się opieką nad zwierzętami w podróży dzięki aplikacji Rover.
  • Całkowite zaufanie z pełnym wsparciem firmy Rover i zwrotem kosztów opieki weterynaryjnej.

Możesz zarobić tyle pieniędzy, ile potrzebujesz, pracując w firmie Rover w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin. Połączona elastyczność z zaletami pracy ze zwierzętami sprawia, że ​​ta praca z domu jest jedną z najlepszych opcji dla osób szukających elastycznych harmonogramów.

Często zadawane pytania dotyczące korzystania z aplikacji Rover

Ile pieniędzy powinienem pobierać jako opiekun psa Rover?

Niezależnie od tego, czy wyprowadzasz psy, przyjmujesz psy, czeszesz je, czy opiekujesz się innymi zwierzętami, ustalasz własne ceny za pracę z Roverem. Wiele opłat będzie odzwierciedlać Twój obecny rynek lokalny.

Jednym ze świetnych sposobów oceny cen za swoje usługi, zwłaszcza w przypadku zakwaterowania zwierząt domowych, jest po prostu sprawdzenie lokalnych stawek za przedszkola dla psów w okolicy. Wiele miejsc publikuje swoje stawki online lub możesz też zadzwonić. Pamiętaj, że będziesz musiał zapewnić amortyzację opłaty Rover, więc może być konieczne naliczenie nieco wyższych stawek.

Jako wyprowadzacz psów wyceniasz swoje usługi za 30-minutowy spacer, a jako mieszkaniec psa ustalasz stawkę za noc.

Ile Rover pobiera z mojej wypłaty?

Rover pobiera opłatę w wysokości 20% lub 25% w zależności od tego, czy uczestniczysz w programie RoverGo. Kiedy wyceniasz swoje usługi, pamiętaj, aby uwzględnić również opłaty za Rover!

Rekommenderad:  Wizualne opowiadanie historii dla marek – Maria Peagler Digital

Co to jest „Wynik opiekuna”?

Oceny wydajności opiekuna są przypisywane każdemu, kto pracuje z Rover. Dają pewien wgląd w to, jak radzisz sobie w porównaniu z innymi opiekunami zwierząt w Rover. Te wyniki są również ważne, ponieważ wpływają na ranking twojego profilu na platformie. Im wyższy wynik, tym lepsza pozycja Twojego profilu, gdy potencjalni klienci będą szukać Twoich usług.

Istnieją dwa rodzaje wyników wydajności: wynik rezerwacji i wynik powtórki.

Wynik rezerwacji to ogólny wskaźnik rezerwacji, który mierzy liczbę klientów, którzy dokonują rezerwacji i wystawiają pozytywną recenzję po pierwszym kontakcie z Tobą. Wynik powtórki określa, jak często Twoi nowi klienci ponownie dokonują u Ciebie rezerwacji.

Wspaniałe w tych wynikach jest to, że tylko Ty możesz je przeglądać. Nie są one znane publicznie i nie będą miały wpływu na potencjalnych klientów.

Co to jest RoverGo?

RoverGo jest idealny dla opiekunów psów, którzy mają większą dostępność w swoim kalendarzu, aby zarobić jeszcze więcej pieniędzy.

Zespół Rover przygotuje Cię do zdobywania lojalnych klientów 4-6 zostaje co miesiąc. Niektóre z korzyści płynących z dołączenia do RoverGo to bezpłatne sprawdzenie przeszłości, profesjonalnie napisany profil i wzrost w rankingach wyszukiwania, jeśli jesteś nowym opiekunem. Oznacza to, że wyświetlasz się wyżej w wynikach wyszukiwania. Otrzymasz również pakiet powitalny z wybranymi bandanami dla psów, koszulkami i nie tylko.

Rejestracja jest całkowicie darmowa. Jedyna różnica polega na tym, że zachowujesz 5% mniej tego, co zarabiasz niż Rejestracja Rovera sam.

Według Rover opiekunowie z RoverGo mają możliwość zarobienia ponad 100 USD więcej każdego miesiąca, prowadzenia około 20% więcej rozmów z właścicielami psów i uzyskania o 10-15% więcej rezerwacji niż zwykły opiekun.

Podsumowanie recenzji Rovera

Używając Aplikacja Rovera to świetny sposób na dodatkowy zarobek w wolnym czasie, a dla tych, którzy są nieco poważniejsi, mogą z łatwością zastąpić dochód w pełnym wymiarze godzin. Rozpoczęcie działalności w zakresie opieki nad psami, świadczenie usług zakwaterowania na czas wakacji, a nawet oferowanie prostych opcji wyprowadzania psów i opieki nad zwierzętami to tylko niektóre ze sposobów, w jaki możesz skorzystać z tego występu.

Jeśli szukasz więcej dodatkowych występów i możliwości pracy z domu, możesz sprawdzić tę listę pomysłów na zarabianie pieniędzy tutaj.

Table of Contents