Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Recenzja Skillshare: Side Gig Skills, których każdy może się nauczyć, aby zwiększyć swoje dochody

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja Skillshare: Side Gig Skills, których każdy może się nauczyć, aby zwiększyć swoje dochody

Chcesz się rozwijać w pracy lub zdobyć nowe umiejętności? Często oczekuje się, że nauczysz się nowych umiejętności w pracy, aby utrzymać przewagę konkurencyjną lub będziesz musiał być na bieżąco, aby nadążyć za swoim pobocznym zgiełkiem.

Czas to ograniczony towar, ale nauka to świetny sposób na poprawę. Właśnie dlatego naciągacze tacy jak Ty korzystają z internetowych usług edukacyjnych, takich jak Skillshare, aby nauczyć się nowych umiejętności w mniej niż godzinę!

W tej recenzji omówimy, czego możesz się dowiedzieć o SkillShare, jak to działa i czy jest dla Ciebie odpowiednie.

Streszczenie

Skillshare oferuje ponad 17 000 lekcji wideo obejmujących niemal każdą umiejętność zarabiania pieniędzy. Poza tym jest to tańsze i szybsze niż powrót do szkoły.

Zalety

 • cennik
 • Łatwy w użyciu
 • Kursy jakości

Cons

 • Wsparcie klienta
 • Niezawodność
 • Reklama

Czym jest Skillshare?

Dzielenie się umiejętnościami oferuje ponad 25 000 lekcji wideo obejmujący prawie każdą umiejętność zarabiania pieniędzy.

Nie ma znaczenia, czy pracujesz np 9-Do-5 pracy i po prostu musisz nauczyć się nowych umiejętności, które twój szef zalecił podczas corocznej oceny wyników, lub jeśli chcesz rozpocząć dodatkową pracę przy tworzeniu stron internetowych, ale potrzebujesz wskazówek ekspertów, aby lepiej zrozumieć, jak reklamować swoje usługi online.

Większość zajęć trwa godzinę lub mniej, co sprawia, że ​​nauka umiejętności jest łatwa i wygodna. Wszystkie zajęcia odbywają się we własnym zakresie, więc możesz ukończyć zajęcia we własnym czasie.

Oprócz zajęć z własnym przewodnikiem możesz także uczestniczyć w projektach, które wzmacniają materiały klasowe. Jeśli wolisz uczyć się w grupie lub chcesz mieć dodatkową odpowiedzialność za ukończenie kursu,

Rekommenderad:  Google wyjaśnia kierowanie geograficzne za pomocą podkatalogów adresów URL

Skillshare oferuje również warsztaty umożliwiające interakcję z nauczycielem i kolegami z klasy. Niektóre z warsztatów obejmują naukę, jak zwiększyć swój Instagram wyznawcy wg 1000 obserwujących.

Możesz nawet wziąć udział w warsztatach produktywności, które ci pomogą zmaksymalizować swój czas w swojej codziennej pracy lub pobocznej zgiełku.

Dowiedz się wszystkiego Zarządzanie witryną

Może jesteś trochę zardzewiały w swoich umiejętnościach obsługi komputera i musisz dowiedzieć się więcej o zarządzaniu witryną, aby zarabiać na swoim blogu. W takim przypadku powinieneś rozważyć te popularne zajęcia Skillshare:

 • SEO (optymalizacja wyszukiwarek)
 • Tworzenie tabel przestawnych w programie Microsoft Excel

Biorąc udział w godzinnym kursie Google Analytics, możesz uczyć się od eksperta, a nawet ukończyć projekt klasowy, aby wzmocnić swoje umiejętności. W ten sposób następnym razem, gdy uzyskasz dostęp do Analytics w pracy, możesz śmiało powiedzieć sobie: „Jak to zrobić!”

Możesz także wziąć udział w zajęciach z bardziej zaawansowanych tematów, takich jak „Wprowadzenie do projektowania aplikacji mobilnych” lub „Drukowanie 3D”.

Instruktorzy Skillshare mogą również uczyć Cię o innych potrzebach, na które jest zapotrzebowanie, takich jak projektowanie graficzne lub bezpieczeństwo IT, przy dużym zapotrzebowaniu na wykwalifikowanych ekspertów, takich jak Ty!

Są też zajęcia dla liderów biznesu!

Umiejętności przywódcze należy wykazać przed awansem. Instruktorzy Skillshare oferują również kursy zarządzania i przywództwa prowadzone przez instruktorów, którzy są jednymi z czołowych liderów w swoich branżach.

Na przykład możesz wziąć udział w zajęciach Simona Sinka, który dał drugie najczęściej oglądane przemówienie TEDaby dowiedzieć się, jak wygłosić doskonałą prezentację ustną.

Możesz też rozważyć kurs oferowany przez Josepha Grenny’ego, współautora popularnej serii książek o przywództwie biznesowym.

Przedsiębiorcy i freelancerzy nie muszą wymyślać koła na nowo

Sukces w każdym biznesie to przedsięwzięcie zespołowe. Jako freelancer wiesz, że nie możesz zrobić wszystkiego sam. Zamiast próbować wymyślać koło na nowo, Skillshare prawdopodobnie ma „strzał w ramię”, którego szukasz!

Rekommenderad:  Jak zamienić zadowolonych klientów w doradców klienta

Oto niektóre z najwyżej ocenianych zajęć nastawionych na przedsiębiorczość, na które możesz uczęszczać:

 • Proste wskazówki dotyczące projektowania WordPress, które zwiększą sprzedaż
 • Tworząc YouTube Kanał
 • Przekształcanie pomysłów w szybko rozwijające się firmy
 • Założenie sklepu internetowego
 • Sztuka autopromocji

Ponieważ możesz założyć własny biznes w oparciu o dowolne umiejętności lub hobby, masz nieograniczone możliwości.

Poświęć chwilę, aby sprawdzić, czy istnieje klasa Skillshare, która może pomóc poprawić Twój zestaw umiejętności. Są szanse, że będzie kilka do wyboru z bardzo pozytywnymi opiniami.

Ile kosztuje Skillshare?

Szereg zajęć Skillshare jest dostępnych bezpłatnie, ale będziesz musiał zapłacić miesięczną subskrypcję, aby otrzymać nieograniczony dostęp do wszystkich ponad 25 000 zajęć, projektów i warsztatów.

Będziesz cieszyć się wszystkimi zaletami Skillshare Premium. Bycie członkiem premium umożliwia oglądanie kursów w trybie offline, bez reklam (które mają bezpłatne kursy) i zapisywanie się na tyle zajęć, ile możesz obejrzeć.

Po zakończeniu bezpłatnego okresu próbnego istnieją dwa różne plany dalszego otrzymywania dostępu Premium do Skillshare:

 • rokl – 99 USD rozliczane raz w roku ($80,25 miesięcznie)
 • Miesięczny – 19 USD rozliczane miesięcznie

Ponieważ płacisz stałą stawkę co miesiąc, możesz także wziąć udział w innych zajęciach, które mogą Ci się spodobać, nawet jeśli nie są związane z pracą.

Jeśli lubisz gotować i chcesz zaimponować znajomym, możesz zabrać się za naukę siekania jak szef kuchni!

Czy mogę kupić pojedyncze kursy w Skillshare?

Zanim zaczniesz się sprzeciwiać temu, że nie możesz „posiadać kursu”, spójrz na to w ten sposób, otrzymujesz te same informacje, które inni twórcy kursów będą pobierać od 200 do 200 USD2000. Niektóre z tych kursów mogą stać się przestarzałe, jeśli materiał nie zostanie zaktualizowany.

Możesz nie być w stanie wydać 300 $ na raz, aby uzyskać dostęp do materiałów. Dzięki Skillshare możesz uzyskać te same materiały za mniej.

Rekommenderad:  Jak reklama może pomóc Twojej firmie?

Możliwość wzięcia udziału w dowolnej liczbie zajęć za jedną zryczałtowaną opłatę może zaoszczędzić setki dolarów na obejrzeniu dokładnie tego samego materiału.

Streszczenie

Wszyscy musimy nadal uczyć się nowych umiejętności, aby nadążać za duchem czasu. Powrót do szkoły nie zawsze powinien być pierwszą opcją zdobycia nowych umiejętności w celu poprawy jakości życia.

W wielu przypadkach te same informacje można uzyskać w witrynach edukacyjnych online, takich jak Skillshare, za ułamek kosztów i czasu.

Zwiększ swoje dochody wcześniej i poświęć czas na skupienie się na kolejnym celu!

Nie zapomnij użyć nasz link aby otrzymać 14 dni nieograniczonego dostępu do Skillshare!