Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Recenzja Spreadshirt: Zarabiaj pieniądze projektując i sprzedając koszulki

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja Spreadshirt: Zarabiaj pieniądze projektując i sprzedając koszulki

Czy kiedykolwiek chciałeś stworzyć własną linię koszulek? Przeciętny t-shirt z grafiką można sprzedać za wszystko od $5-20 dolarów i więcej. Być może masz już w głowie fajne projekty lub slogany, ale nie możesz zdecydować, jakich materiałów użyjesz i jak będziesz zarządzać zapasami i płatnościami.

Koszulki Spreadshirt może pomóc Ci zacząć projektować koszulki za darmo i bez żadnych problemów. Jeśli szukasz kreatywnego sposobu zarabiania pieniędzy z domu lub gdziekolwiek, ta strona zawiera wiele narzędzi i zasobów potrzebnych do tworzenia koszulek i podobnych produktów. Twoje produkty będą wysokiej jakości i nie będziesz musiał martwić się o większość logistyki związanej z rozpoczęciem działalności w zakresie niestandardowych produktów do drukowania. W tej recenzji Spreadshirt dokładnie wyjaśnię, jak to działa i jak zacząć.

Co to jest Spreadshirt?

Sprzedając produkty fizyczne, należy wziąć pod uwagę wiele czynników, na przykład sposób tworzenia i śledzenia zapasów oraz organizowania logistyki, np. wysyłki. Na szczęście, Koszulki Spreadshirt dba o to wszystko i wiele więcej, jednocześnie umożliwiając sprzedaż produktów bezpośrednio na swojej stronie internetowej lub otwarcie własnego sklepu z koszulkami online.

Oprócz możliwości tworzenia niestandardowych projektów koszulek, możesz także sprzedawać szeroką gamę produktów, w tym:

 • Koszulki dziecięce
 • Bluzy i koszule z długim rękawem
 • Kubki do kawy
 • Etui na telefony i tablety
 • fartuchy
 • Poszewki na poduszki
 • Podkładki pod mysz
 • Plecaki
 • Pudełka śniadaniowe
 • Czapki dla niemowląt
 • Śliniaki dla niemowląt
 • I więcej!

Wszystko, co musisz zrobić, to wymyślić unikalny projekt i nazwę dla swojego sklepu. Spreadshirt zajmuje się drukowaniem Twoich produktów, utrzymywaniem zapasów, wysyłką i dostawą, transakcjami, a nawet obsługą klienta.

Jak to działa

Istnieje kilka różnych sposobów na rozpoczęcie pracy Koszulki Spreadshirt. Jeśli masz pomysł na projekt produktu, możesz go stworzyć w Spreadshirt i sprzedawać wbudowanym odbiorcom na platformie. Pomyśl o tym, jak o możliwości umieszczenia swoich niestandardowych produktów na stronie takiej jak Amazon który ma już mnóstwo klientów kupujących towary. Ponad 100 000 osób odwiedza dziennie platformę handlową Spreadshirt i może z łatwością przeglądać Twoje produkty i dokonywać zakupów.

Rekommenderad:  Recenzja Webull (2023): Bezpłatna platforma handlowa

Inną opcją jest tworzenie produktów w Spreadshirt i sprzedawanie ich za pośrednictwem linku do niezależnego sklepu. Jest to świetne rozwiązanie dla małych firm lub blogerów, którzy mogą już mieć odbiorców lub chcą zbudować niezależną publiczność od Spreadshirt. Będziesz mieć większą kontrolę nad wyglądem i stylem swojego sklepu i będziesz w stanie zarobić wyższą prowizję za sprzedaż.

Spreadshirt integruje się również z Shopify dzięki czemu możesz sprzedawać produkty ze swojego sklepu Shopify w tym samym miejscu.

Aby rozpocząć, zarejestruj się za darmo i wybierz, w jaki sposób chcesz sprzedawać swoje produkty Spreadshirt. W takim razie czas na projektowanie!

Projektowanie Twojego produktu

Koszulki Spreadshirt zapewnia wiele zasobów i wskazówek dotyczących projektowania za pomocą platformy, w tym kolorów i grafiki. Możesz tworzyć szablony i używać ich, aby zautomatyzować proces projektowania i usprawnić wyniki. Baw się swoim kreatywnym projektem, aż będzie odpowiedni.

Oto przykład niektórych projektów koszulek w kategorii kemping.

Po edytowaniu projektu i uznaniu go za satysfakcjonujący, możesz wystawić go na sprzedaż w swoim sklepie internetowym lub na rynku Spreadshirt. Tak czy inaczej, pamiętaj o dołączeniu szczegółowego opisu produktu, kategorii i odpowiednich słów kluczowych, aby kupujący mogli znaleźć Twoje produkty online.

cennik

Korzystanie ze Spreadshirt jest całkowicie bezpłatne, więc nie musisz ponosić żadnych kosztów z góry. Jednak Spreadshirt odliczy od Twojej sprzedaży opłaty, aby pokryć koszty projektu i prowizję. Cena Twojego produktu będzie odzwierciedlać koszty, takie jak cena produktu (t-shirt), koszty drukowania i koszt projektu, jeśli ma to zastosowanie.

Pamiętaj, że opłata za projekt jest nieco wyższa, jeśli zdecydujesz się sprzedawać swoje produkty w Spreadshirt Marketplace.

Na przykład jest $4 opłata za sprzedaż męskiej koszulki premium na rynku, ale opłata wynosi tylko $3.40, jeśli zdecydujesz się sprzedawać go we własnym sklepie. Zobacz więcej opłat za projekt Tutaj. Za każdym razem, gdy sprzedasz przedmiot, Twoje konto zostanie zasilone. Gdy Twoje konto osiągnie próg minimalnego salda, będziesz uprawniony do otrzymania płatności. W Stanach Zjednoczonych próg salda wynosi tylko 10 USD. W większości krajów to waha się od 10 do 75 dolarów.

Rekommenderad:  Jak UPI Zarabiaj Pieniądze - Przyszłość UPI?

Salda rozliczane są do 15 dnia roboczego miesiąca płatności ze sprzedaży z poprzedniego miesiąca. Oznacza to, że płatność pojawi się z opóźnieniem, gdy dopiero zaczynasz i dokonujesz kilku pierwszych sprzedaży. Płatność może być dokonana za pośrednictwem przelewu bezpośredniego lub PayPal. Aby otrzymać zapłatę od Spreadshirt, musisz wykonać następujące czynności:

 • Upewnij się, że wpisujesz poprawne imię i nazwisko oraz prawidłowy adres e-mail
 • Dodaj informacje o swoich danych płatniczych (aby Twoja płatność trafiła na właściwe konto)
 • Wpisz swój identyfikator podatkowy

Plusy i minusy

Zalety

 • Łatwy sposób sprzedaży projektów produktów
 • Niestandardowe funkcje projektowe (wybieraj spośród różnych kolorów i czcionek, a nawet przesyłaj własne grafiki)
 • Sprzedawaj inne produkty oprócz koszulek
 • Spreadshirt zajmuje się wysyłką, zapasami i obsługą klienta
 • Łatwa integracja ze sklepem Shopify

Cons

 • Jeśli zdecydujesz się prowadzić niezależny sklep internetowy, będziesz musiał opracować strategię reklamową i marketingową.
 • Możesz konkurować z wieloma innymi projektantami, jeśli zdecydujesz się skorzystać z platformy handlowej Spreadshirt.
 • Może to być kosztowne, jeśli kupujesz gotowe projekty z ich centrum graficznego, aby sprzedawać je samodzielnie.
 • Koszty wysyłki mogą być wysokie w przypadku wysyłania niektórych rodzajów produktów lub wysyłki za granicę.

Często zadawane pytania

Czy mogę sprzedawać swoje produkty na arenie międzynarodowej?

Tak. Spreadshirt obsługuje międzynarodową bazę klientów i dba o to, aby Twoje projekty były dostępne do zakupu w innych krajach, takich jak Kanada, Australia, Wielka Brytania, Irlandia i nie tylko.

Jaka jest jakość produktów?

Prawdopodobnie nie chcesz tworzyć i sprzedawać cienkiej koszulki, która nie przetrwa pierwszego prania. Spreadshirt też tego nie chce, dlatego zobowiązuje się do dostarczania najwyższej jakości i trwałych materiałów do wszystkich swoich projektów. Na przykład ich koszulki są poddawane co najmniej 10 cyklom prania, zanim trafią do sprzedaży. To powiedziawszy, Twoi klienci mogą być spokojni, wiedząc, że otrzymują długotrwały produkt najwyższej jakości.

Rekommenderad:  Focusrite Scarlett: najlepsze interfejsy audio do podcastów

Jak wygląda obsługa klienta?

Spreadshirt zapewnia doskonałą obsługę zarówno sprzedawcom, jak i klientom. Możesz przeglądać odpowiedzi na często zadawane pytania za pośrednictwem ich Centrum pomocy online. Możesz też zadzwonić bezpośrednio do obsługi klienta w normalnych godzinach pracy od poniedziałku do piątku. Możesz również wysłać e-mail do działu obsługi klienta z pytaniami na adres [email protected] i oczekuj odpowiedzi w środku 3 Do 5 dni robocze.

Spreadshirt ma 4.3 ocena na Trustpilot z więcej niż 8000 recenzji. Większość osób twierdzi, że ma pozytywne doświadczenia z zespołem obsługi klienta i jest w stanie szybko rozwiązywać problemy.

Streszczenie

Koszulki Spreadshirt to świetna alternatywa dla witryn internetowych z projektami koszulek, takich jak Teespring, zwłaszcza jeśli chcesz sprzedawać różne inne produkty. Spreadshirt ułatwia tworzenie jednego projektu i sprzedawanie go na wiele sposobów z koszulkami dla dorosłych i dzieci, kubkami do kawy, kombinezonami niemowlęcymi i nie tylko.

Fakt, że możesz korzystać z ich rynku z wbudowaną bazą klientów, jest również kluczową korzyścią. Spreadshirt będzie najlepszy dla każdego, kto chce zacząć sprzedawać swoje kreatywne projekty i nadruki przy niewielkich kosztach początkowych i minimalnej logistyce. Będziesz chciał uważać na opłaty, gdy zaczniesz sprzedawać, ale rozpoczęcie jest w zasadzie wolne od ryzyka.

Table of Contents