Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Recenzja sprzedawcy proxy 2024 i amp; Kod promocyjny 20%.

 Recenzja sprzedawcy proxy 2024 i amp;  Kod promocyjny 20%.

Recenzja sprzedawcy proxy i kupon rabatowy

Zdobycie serwera proxy, który jest zarówno tani, jak i wysokiej jakości, jest trudniejsze niż myślisz.

Tak naprawdę wiele osób w tej branży powie Ci, że jeśli serwer proxy jest tani, prawdopodobnie nie jest tego wart.

Chcemy Ci powiedzieć, że istnieje jeden wyjątek od tej reguły.

Tak, w większości przypadków zalecamy unikanie serwerów proxy, które wydają się zbyt piękne, aby mogły być prawdziwe, jeśli chodzi o ich cenę, ponieważ ostatecznie prawdopodobnie takie są.

Jednak dzięki Proxy-Sellerowi otrzymasz o wiele więcej, niż to, za co płacisz.

Przyjrzyjmy się naszej recenzji sprzedawców proxy i podzielmy się z Tobą, dlaczego uważamy ich za najlepszą opcję budżetową, dzięki której możesz chronić swoją prywatność w Internecie bez konieczności rozbijania banku.

Recenzja sprzedawcy proxy 2024

Logo sprzedawcy proxy

Proxy Seller to usługa proxy, która zapewnia swoim klientom dedykowane proxy. Udostępniają prywatne serwery proxy w postaci serwerów proxy HTTPS i SOCKS5, a także udostępniają mobilne serwery proxy.

Jedną rzeczą, która wyróżnia nas w tej firmie proxy, jest to, że jej mobilne serwery proxy są jednymi z najtańszych na rynku.

Coraz więcej osób korzysta obecnie z serwerów proxy do wykonywania czynności w mobilnym Internecie, zatem możliwość zdobycia tak taniego serwera proxy, który można zabrać ze sobą w podróż, z pewnością zmieni zasady gry.

Nie są zbyt szczegółowe, jeśli chodzi o ich serwery proxy, co oznacza, że ​​nie mają konkretnych serwerów proxy dla takich rzeczy jak Craigslist czy Instagram, ale oferują różne protokoły, jak omówiliśmy powyżej, więc możesz wybrać, który protokół potrzebujesz, w oparciu o to, co próbujesz osiągnąć w Internecie.

Zakup dobrego serwera proxy jest naprawdę ważny, jeśli chcesz zachować anonimowość w Internecie.

Zawsze musisz mieć pewność, że współpracujesz z wysokiej jakości serwerami proxy, a dzięki Proxy-Sellerowi wierzymy, że możesz naprawdę skorzystać z ich usług proxy, nie martwiąc się, czy Twoja tożsamość zostanie ujawniona, czy nie.

W rzeczywistości możesz wykorzystać ich serwery proxy już za 1,50 USD. Ich mobilne serwery proxy zaczynają się od 40 USD miesięcznie, co w porównaniu z innymi usługami proxy w branży jest naprawdę przystępne.

Funkcje sprzedawcy proxy

Funkcje sprzedawcy proxy

Najtańsze proxy

Z naszej recenzji wynika, że ​​Proxy-Seller oferuje swoim klientom super tanie proxy, jak już wspomnieliśmy, już od 1,50 USD miesięcznie.

Z pewnością przydadzą się one, jeśli nie masz obecnie dużego budżetu, a chcesz maksymalnie wykorzystać podstawowy serwer proxy.

Mają pod ręką mobilne serwery proxy IPV4 i IPV6, a jeden serwer proxy z nieograniczoną przepustowością będzie Cię kosztować 0,70 USD tygodniowo.

Dziesięć serwerów proxy z nieograniczoną przepustowością będzie kosztować 7,28 USD tygodniowo, a przejście do 75 serwerów proxy z nieograniczoną przepustowością będzie kosztować 50,63 USD tygodniowo.

Serwery proxy IPV6

IPV6 to ulepszona wersja protokołu IPV4 i jest nieco lepsza, jeśli chodzi o wydajność i szybkość.

Jednak nie działają one tak dobrze jak IPV4, ponieważ są wciąż w fazie rozwoju, więc nadal będziesz chciał móc czerpać korzyści z IPV4, dopóki nie będzie wystarczającej liczby serwerów proxy IPV6.

Mobilne serwery proxy

Prywatne mobilne serwery proxy dla sprzedawców proxy

Proxy-Seller wprowadził niedawno mobilne serwery proxy w oparciu o to, co znaleźliśmy w tej recenzji, ponieważ zobaczył napis na ścianie i wiedział, że coraz więcej osób będzie potrzebować serwerów proxy do korzystania z mobilnego Internetu.

Ich serwery proxy dobrze nadają się do automatyzacji mediów społecznościowych, a jeśli chodzi o mobilne serwery proxy, są one obecnie dostępne w czterech krajach, z planami rozszerzenia ich w przyszłości.

Ich ceny są również bardzo przyjazne dla użytkownika, szczególnie w porównaniu z innymi dostawcami serwerów proxy.

Jeśli chcesz mieć pakiet mobilnego proxy z siedzibą w Ameryce, będzie Cię to kosztować 60 dolarów miesięcznie i zapewnia nieograniczoną przepustowość.

Jeśli chcesz, aby Twoi pełnomocnicy pochodzili z Francji, będzie Cię to kosztować 70 dolarów miesięcznie, a jeśli chcesz, aby pochodzili z Wielkiej Brytanii, będzie Cię to kosztować 60 dolarów miesięcznie.

nieograniczona przepustowość

Kolejną rzeczą, którą uwielbiamy w Proxy-Seller, jest to, że oferuje swoim klientom nieograniczoną przepustowość ze wszystkimi swoimi serwerami proxy, co oznacza, że ​​nie musisz się martwić o limit danych nałożony na Twoje proxy.

W ten sposób możesz korzystać ze swoich serwerów proxy przez cały miesiąc, nie martwiąc się o to, czy usługa się wyczerpie, czy nie.

Polityka zwrotów

Proxy-Seller wyróżnia się z wielu powodów, ale jednym z nich jest fakt, że oferuje zwrot pieniędzy, o który możesz ubiegać się w ciągu 24 godzin od zakupu jednego z ich proxy.

Ponadto, jeśli którykolwiek z ich serwerów proxy będzie miał problem, zastąpią go nowym.

Obsługa klienta

Nawet jeśli na początku próbujesz zapoznać się z ich ofertą, Proxy-Seller ma pracownika czatu na żywo, który będzie mógł z Tobą porozmawiać, jeśli będziesz mieć jakiekolwiek wstępne pytania.

Z łatwością będziesz mógł rozmawiać z tym pracownikiem za pośrednictwem dziennika czatu na żywo w witrynie, a kiedy zarejestrujesz się w celu korzystania z jego serwerów proxy, oferują oni naprawdę dobrą obsługę klienta.

Jest to system oparty na biletach, ma także system czatu na żywo, który jest otwarty 24 godziny na dobę.

Liczba centrów danych

Proxy-Seller doskonale orientuje się w centrach danych, co oznacza, że ​​posiada szereg różnych centrów danych, które są zlokalizowane w różnych częściach świata.

Oznacza to, że możesz pozyskiwać swoich serwerów proxy z Ameryki, Francji, Kanady, Niemiec, Ukrainy, Rosji, Anglii i nie tylko.

Niższy ping i lepsza prędkość

Dwa bardzo ważne czynniki, jeśli chodzi o korzystanie z serwera proxy, to prędkość i ping.

Zadbaliśmy o przetestowanie serwerów proxy oferowanych przez Proxy-Seller, abyś mógł lepiej zrozumieć jakość oferowanych przez nich serwerów proxy.

Testowanie pingu

Jeśli prowadzisz markę w Internecie, maksymalnie wykorzystasz wiele połączeń jednocześnie.

W rezultacie będziesz musiał użyć serwera proxy o większej prędkości i niższym pingu.

Ping to czas odpowiedzi serwera. Ping musi być jak najniższy, aby umożliwić maksymalną prędkość.

Wysokie pingi nie są opłacalne, co oznacza, że ​​jeśli używasz proxy z wysokim pingiem, może to być frustrujące.

Cieszymy się, że Proxy-Seller ma niski ping, więc nie musisz się martwić, że będzie to przeszkadzało w korzystaniu z proxy.

Testowanie prędkości

Chcieliśmy również mieć pewność, że Proxy-Seller oferuje swoim klientom dobry poziom szybkości.

Na podstawie przeprowadzonych przez nas testów mogliśmy wywnioskować, że Proxy-Seller oferuje dobre prędkości, dzięki czemu nie powinieneś mieć żadnych problemów z pobieraniem stron internetowych lub dostępem do nich.

Elastyczne opcje płatności

Jednym z aspektów usług proxy, który naprawdę doceniamy, są opcje płatności. Istnieje wielu dostawców proxy, którzy oferują plany płatności oparte na miesięcznych lub rocznych subskrypcjach.

Jednakże w przypadku sprzedawcy proxy masz możliwość krótszego czasu trwania subskrypcji oraz możliwości zakupu większej liczby serwerów proxy.

Dlatego są one doskonałym wyborem, jeśli zajmujesz się marketingiem na małą skalę, ponieważ możesz wykorzystać fakt, że są bardzo przyjazne dla budżetu.

Innym aspektem, który wyróżnia ich na tle innych dostawców proxy, jest to, że inni dostawcy proxy będą oferować proxy w pakiecie, ale dzięki Proxy-Sellerowi możesz w pełni wykorzystać nieograniczoną liczbę serwerów proxy w ramach jednej subskrypcji.

Tak naprawdę, im więcej proxy kupisz od Proxy-Sellera, tym tańsze będą.

Możesz kupować subskrypcje proxy co tydzień lub możesz wykupić subskrypcję na okres do jednego miesiąca, dwóch miesięcy i tak dalej.

Innym aspektem tego dostawcy proxy, który tak bardzo kochamy, jest to, że możesz płacić za pomocą kryptowaluty lub możesz korzystać z PayPal.

Dobra różnorodność lokalizacji

Zasięg lokalizacji sprzedawcy proxy

Kolejną istotną zaletą Proxy-Sellera jest zasięg lokalizacyjny.

Fakt, że obejmuje tak wiele lokalizacji, oznacza, że ​​możesz w pełni wykorzystać kierowanie geograficzne, korzystając z takiego proxy.

Biorąc pod uwagę fakt, że rozmawialiśmy o tym, jak Proxy-Seller jest centrum danych, na początku mogłeś się martwić, czy będzie w stanie objąć większość lokalizacji na całym świecie.

Jednak nie powinieneś, ponieważ jest to jeden z niewielu serwerów proxy w centrach danych w branży, który ma naprawdę dobry zasięg lokalizacji w wielu różnych lokalizacjach.

Są naprawdę łatwe w użyciu

Ta recenzja ujawniła nam, że Proxy-Seller jest niezwykle łatwy w użyciu.

Mają przyjazny dla użytkownika pulpit, do którego możesz uzyskać natychmiastowy dostęp, dzięki czemu możesz zdecydować, ile serwerów proxy kupisz na raz, z których będziesz korzystać w danym momencie i jakich ich serwerów proxy będziesz używać w przyszłości.

Od rejestracji konta u nich, po opłacenie jednego z ich planów proxy, zdasz sobie sprawę, że cały proces jest bezproblemowy.

Dzieje się tak dlatego, że zadbali o to, aby pulpit nawigacyjny był minimalistyczny, co oznacza, że ​​nawigacja jest naprawdę łatwa.

Do uwierzytelnienia potrzebujesz jedynie nazwy użytkownika i hasła, więc każdorazowe logowanie nie zajmie dużo czasu.

Możesz im na początku powiedzieć, z jakich krajów chcesz, aby Twoje proxy pochodziły, dzięki czemu nie będziesz musiał tracić dużo czasu na szukanie idealnych serwerów proxy dla Twojej aktywności w Internecie.

Naprawdę dobre bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo to prawdopodobnie kolejna rzecz, o którą się martwisz, rozważając skorzystanie z usługi proxy, ponieważ oczywiście chcesz, aby ryzyko ujawnienia Twojej tożsamości w Internecie było jak najmniejsze.

Dobry dostawca proxy zaoferuje Ci ochronę tożsamości.

Wierzymy, że dzięki Proxy-Sellerowi możesz to osiągnąć, ponieważ korzystają oni z wielu różnych protokołów klasy wojskowej, aby mieć pewność, że Twoje dane są zawsze chronione w Internecie.

Wady

Największą wadą tego dostawcy proxy, jaką widzimy, jest fakt, że nie oferuje on bezpłatnego okresu próbnego. Dzieje się tak głównie dlatego, że wiele osób korzysta z tej możliwości.

Oczywiście byłoby miło, gdybyś mógł przetestować ich serwery proxy, zanim się do czegokolwiek zaangażujesz, ale ostatecznie całkowicie rozumiemy dlaczego i nie możemy ich winić.

Ufamy im również na tyle, że wierzymy, że możesz po prostu rozpocząć z nimi współpracę, nie martwiąc się, czy będzie to ryzykowne, czy nie.

Kod promocyjny sprzedawcy proxy

Czy przekonaliśmy Cię już do wypróbowania Proxy Seller?

Jeśli tak jest, to dobra wiadomość jest taka, że ​​udało nam się zapewnić sobie wyłączność Kupon promocyjny proxy sprzedawcy. Po prostu skopiuj i wklej go od dołu.

Podsumowanie przeglądu

Jeśli od jakiegoś czasu próbujesz znaleźć idealnego partnera, jeśli chodzi o serwer proxy, zrozumiesz, jak trudno jest znaleźć usługę, która spełni wszystkie Twoje potrzeby.

Potrzeby te powinny obejmować dobrą szybkość, dobre bezpieczeństwo, dobrą wydajność i możliwość pomocy w zlokalizowaniu serwera proxy w dowolnym miejscu na świecie.

W tej recenzji sprzedawców proxy ustaliliśmy, że jest to obecnie absolutnie jeden z najlepszych dostawców serwerów proxy w branży, z którego możesz w pełni skorzystać, a jedynym uderzeniem, jakie możemy przeciwko nim widzieć, jest fakt, że nie oferują bezpłatna wersja próbna.

Jednakże, jak już wspomnieliśmy, nie uważamy, że to koniec świata i uważamy, że ich niezwykle przystępna cena i wyższa jakość z nawiązką to rekompensują.

Co więcej, zawsze możesz się z nimi skontaktować na początku i zadać im wszelkie pytania. Nie zapomnij w pełni wykorzystać nasz kod promocyjny / kupon promocyjny 20% dla sprzedawcy proxy.