Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Recenzja Tailwind: czy warto?

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja Tailwind: czy warto?

Czy spędzasz dużo czasu na Pinterest? Czy chcesz móc to zautomatyzować? Tailwind to aplikacja do tego. W tej recenzji Tailwind omówimy wszystkie szczegóły, które musisz znać!

Pinterest. Tak, mam coś w rodzaju relacji miłości i nienawiści z platformą. Uwielbiam platformę, gdy używam jej do celów prywatnych. Sprawdzanie najnowszych pomysłów na kostiumy na Halloween, znajdowanie inspirujących cytatów lub uzyskiwanie pomysłów na plany posiłków.

Ale kiedy używasz Pinterest jako narzędzie marketingowe dla Twojej firmy lub bloga, to zupełnie inna historia. Że miłość przeradza się w nienawiść. Pozwól mi wyjaśnić.

Próbowałem dowiedzieć się o Pinterest odkąd zacząłem blogować dwa lata temu. Próbuję zwiększyć mój miesięczny ruch i staram się rozwijać mojego bloga. Zrobiłem wszystko.

Od ręcznego przypinania w dziwnych momentach, wchodzenia na tablice grupowe, tworzenia własnych tablic, tworzenia szpilek i bardziej ręcznego przypinania — oto kroki, które podjąłem w odniesieniu do Pinterest.

To dopiero początek.

Chociaż poświęcałem dużo czasu na platformę, nie mogłem uzyskać pożądanych rezultatów. Kiedy usłyszałem o Tailwind jako Pinterest I Instagram narzędzie do planowania, zdecydowałem się wypróbować ich bezpłatną wersję próbną. Od tamtej pory nie oglądałem się za siebie.

Kocham Wiatr w plecyi pomogło mi dojść do poziomu Pinterest odsłon 100-150 dziennie. Przed użyciem Tailwind miałem szczęście, jeśli dostałem 5 wyświetlenia strony pochodzą z Pinterest.

Wiatr w plecy nie jest dla każdego. Zależy to w dużej mierze od twojej sytuacji. Przejdźmy do szczegółów i sprawdźmy, czy Tailwind jest dla Ciebie!

Co to jest tylny wiatr?

Wiatr w plecy jest narzędziem do planowania Pinterest. Mówiąc dokładniej, jest to punkt kompleksowej obsługi, w którym możesz rozpowszechniać swoje Piny na platformie i zwiększać ruch w swojej witrynie.

Na platformie Tailwind możesz:

 • Przesyłaj zdjęcia z komputera jednym kliknięciem.
 • Sprawdź optymalne czasy przypinania Pinów.
 • Zaplanuj, aby Twoje Piny wychodziły w tych zoptymalizowanych porach.
 • Analizuj, jak radzi sobie Twój profil i in.
 • Zobacz swoje najpopularniejsze Piny.
 • Współpracuj z nowymi odbiorcami za pośrednictwem społeczności Tailwind.

Ostatnio dodano Tailwind Instagram do mieszanki, czego nie używamy. Dlatego będziemy się trzymać Pinterest za tę recenzję Tailwind.

W Tailwind możesz planować publikację Pinów o określonych porach dnia, ponownie publikować treści za pomocą Smartloop, a nawet planować Pins bezpośrednio z Pinterest z ich wtyczką. Kiedy przeczytałeś Czterogodzinny tydzień pracy, wiesz, że automatyzacja ma kluczowe znaczenie dla rozwoju Twojej platformy. Tailwind zrobi to za Ciebie. Publikujesz Piny na swoich tablicach osobistych w optymalnym czasie, dzięki czemu wiele osób zobaczy Twoje Piny.

Jak widzisz, wypełniam swój harmonogram Tailwind obydwoma pinami Smartloop (zawartość wiecznie zielona) i rozprowadzam moje nowe piny na moich tablicach.

Moje optymalne czasy przypinania są wtedy, gdy jeszcze śpię, pomiędzy 1 I 5 jestem. Tailwind dba o to, aby moje Piny były publikowane, gdy większość ludzi je widzi, co zapewnia mi ruch i dodatkowy zasięg Pinterest.

Rozpocznij bezpłatny okres próbny tutaj i otrzymaj 15 $ zniżki, jeśli zdecydujesz się dołączyć.

Planowanie i publikowanie

Przełączać na Wiatr w plecy pomógł mi uwolnić dużo czasu, który mogę teraz poświęcić na inne rzeczy, które będą dalej rozwijać mojego bloga.

Przed Tailwind przypinałem się, kiedy o tym myślałem. W niektóre dni zupełnie zapomniałem i nie przypinałem przez kilka dni. W rezultacie moje zaręczyny byłyby wszędzie. Tailwind przynosi pewną spójność, co mi się podoba.

Dodawanie treści i planowanie ich jest proste. Kliknij jak na obrazku poniżej i gotowe.

W Tailwind podoba mi się to, że możesz planować partie raz w tygodniu. Musisz tylko zrobić Pinterest raz w tygodniu zamiast myśleć o tym kilka razy dziennie.

Podczas edytowania Pina możesz dodać opis, link do strony internetowej, tytuł i swoje tablice.

Jeśli dodajesz więcej tablic, na które chcesz to zaplanować, to świetnie! Dlaczego? Możesz użyć ustawienia interwału w Tailwind. Dzięki temu ustawieniu możesz w dowolnym momencie uporządkować swój Pin na różnych tablicach.

Rekommenderad:  20 najlepszych narzędzi do analizy content marketingu Twojej marki

Poniższy obraz ilustruje, w jaki sposób planujesz publikować swoje Piny co godzinę 2 dni.

Tailwind przypnie każdego 2 dni i próbuje znaleźć przedział czasowy najbliższy żądanemu czasowi. Klikasz i przypinasz Piny do różnych tablic w różne dni!

Rozszerzenie przeglądarki internetowej Tailwind

Tailwind ma również wygodne rozszerzenie dla przeglądarki internetowej, które umożliwia zapisywanie obrazów z dowolnej witryny w Tailwind. Kliknij rozszerzenie i zapisz żądane obrazy w Tailwind, jeśli jesteś na określonej stronie internetowej.

Dobrą rzeczą jest to, że nie musisz jednocześnie zapisywać swojego Pina na różnych tablicach. Możesz użyć przycisku harmonogramu i zaplanować publikowanie Pinów w odstępie od 12 godzin do 90 dni między każdym postem.

Jaki powinien być mój harmonogram Tailwind?

Tailwind korzysta z inteligentnego harmonogramu, aby sprawdzać, w jakich godzinach Twoje Piny są najbardziej zaangażowane. Zasugerują Ci te godziny, kiedy chcesz ułożyć harmonogram Pinów.

W Tailwind wygląda to tak:

Zielone to przedziały czasowe, które Pinterest sugeruje, a my dodaliśmy je do harmonogramu. Białe z przerywaną linią to sprytne sugestie oferowane przez Tailwind. Gdy dodasz je do swojego harmonogramu, również staną się zielone.

Wygodnie, Tailwind ustala, kiedy jest dla Ciebie najlepszy czas na publikowanie. Kiedy zaczynasz, nie wiesz, jakie są Twoje najlepsze czasy postów. To bardzo pomaga.

Szare to ręcznie dodane przedziały czasowe.

Możesz stale zmieniać swój harmonogram, w zależności od tego, czego chcesz i ile Pinów chcesz publikować każdego dnia. Jeśli korzystasz z Tailwind przez jakiś czas, możesz odtworzyć swój harmonogram i zoptymalizować czas publikowania.

Fioletowe, niebieskie i zielone przedziały czasowe oznaczone strzałkami to inteligentne piny harmonogramu. Oznacza to, że w tym czasie będziesz publikować Piny ze swojego inteligentnego harmonogramu w swoim kanale.

Analityka i wydajność

Założę się, że jako nerd finansów osobistych lubię analizy i raporty, które oferują w Tailwind.

Możesz zobaczyć, jak radzi sobie Twoje konto, używając znaku „.” Tutaj możesz zobaczyć, ilu zyskałeś obserwujących, jak wchodzili oni w interakcję z Twoim profilem, całkowitą liczbę Pinów, całkowitą liczbę powtórzeń i komentarze.

Poza tym mają również wydajność płyty, gdzie możesz zobaczyć, jak dobrze radzą sobie twoje płyty. Możesz zobaczyć repiny, polubienia i udostępnienia różnych tablic.

Jest to świetne narzędzie do analizy, które tablice radzą sobie lepiej, a które lepiej zostawić w spokoju. Działa to również na tablicach grupowych!

Na koniec jest inspektor Pin. Dzięki inspektorowi Pinów możesz zobaczyć, jak radzi sobie każdy Pin. Możesz zobaczyć powtórzenia, komentarze, kiedy zostały opublikowane i nie tylko.

Moja ulubiona funkcja: Społeczności Tailwind

Ze społecznościami Tailwind, Wiatr w plecy chce zachęcić Cię do udostępniania treści innych. Chociaż możesz znaleźć wysokiej jakości treści, którymi możesz podzielić się z odbiorcami, udostępniasz je jednocześnie.

UWIELBIAM społeczności Tailwind. To świetny sposób na udostępnianie treści innych osób i kierowanie ruchu do Twoich postów na blogu i innych blogów.

Czym są społeczności Tailwind?

Społeczności Tailwind to społeczność, w której ludzie dzielą się ze sobą Pinami. Bez spamu, aby sobie pomagać. Społeczności zapewniają wysokiej jakości treści, które możesz udostępniać swoim obserwatorom. Społeczności Tailwind pomagają również przekazywać najlepsze Piny osobom, które ich szukają w idealnym momencie.

Obejrzyj samouczek wideo, aby opanować społeczności Tailwind poniżej.

Z ponad 5000 Społeczności Tailwind do wyboru, istnieje społeczność, która pasuje do Twojej niszy. Społeczność można znaleźć, wyszukując kategorię lub słowo kluczowe.

Na przykład, gdy szukasz blogów, masz do dyspozycji ponad 500 społeczności, do których możesz dołączyć.

Moje doświadczenie ze społecznościami Tailwind

Moje Piny były wielokrotnie udostępniane społecznościom Tailwind. To niewiarygodne, jak duży zasięg możesz osiągnąć.

Większość społeczności Tailwind koncentruje się na wzajemnie korzystnych relacjach. Jest przeważnie a 1:1 stosunek liczby osób, które mogą dodawać (Twoje Piny) i udostępniać (Piny innych osób).

Dzięki społecznościom Tailwind nowe osoby mogą zobaczyć Twoje Piny. W ten sposób skutecznie powiększasz grono odbiorców.

Po skorzystaniu z platformy, oto moje wyniki:

Ponieważ w społecznościach Tailwind jest wielu dużych graczy, mali blogerzy mogą na tym skorzystać. Oto na przykład, jaki zasięg uzyskałem dzięki dodaniu 2 szpilki do społeczności. Taki zasięg jest znacznie trudniejszy do zdobycia Pinterest sam.

Rekommenderad:  Muddu Sudhakar, dyrektor generalny i współzałożyciel Aisera - Seria wywiadów

Pokazuje, że kiedy jesteś blogerem i próbujesz rozwijać swój Pinterest zasięgu, Tailwind Communities to świetny sposób, aby go zwiększyć. W społecznościach jest wielu dużych graczy, którzy chcą udostępniać Twoje Piny.

Wycena wiatru w plecy

Jeśli masz zwykłego bloga bez wielu członków zespołu, plan Tailwind Plus za $90,99 miesięcznie powinno ci wystarczyć.

Wiatr w plecy próbuje cię sprzedać. Pozwalają tylko na dostęp 5 tablice grupowe i co 30 dni przesyłaj na te tablice 30 treści.

Podczas gdy otrzymywanie 30 fragmentów treści co 30 dni może wystarczyć, nie jest to zbyt wiele, jeśli jesteś na wielu tablicach grupowych. Jeśli chcesz w pełni skorzystać ze społeczności Tailwind, sugeruję sprawdzenie maksymalnej mocy w społecznościach Tailwind.

Ostatecznie wszystko zależy od tego, ile używasz Pinterest i Tailwind, aby przekonać się, czy jest to dla Ciebie warte zachodu.

Polecam wypróbowanie go w ramach bezpłatnego okresu próbnego, który daje do 100 Pinów Pinterest. Jeśli ci się to podoba, weź podstawowy plan za $90,99 miesięcznie. Gdy zapoznasz się z platformą, a Twoje konto będzie się rozrastać, możesz zdecydować, czy Communities Max Power Up jest dla Ciebie tego warte.

Rozpocznij bezpłatny okres próbny tutaj i uzyskaj 15 USD zniżki, jeśli zdecydujesz się dołączyć.

Czy Tailwind jest dla Ciebie?

Najważniejszą rzeczą, którą należy wiedzieć przed podjęciem decyzji, jest zadać sobie pytanie, czy Wiatr w plecy Jest dla Ciebie?

Nie lubię ludzi, którzy krzyczą ze swoich dachów, że Tailwind to droga dla wszystkich nowych blogerów.

Najlepiej byłoby, gdybyś zrobił kilka rzeczy, zanim kupiłeś Tailwind i nazwałeś to dniem.

Po pierwsze, powinieneś skupić się na uzyskiwaniu wysokiej jakości treści, aby móc tworzyć Piny. Jeśli nie masz dużo treści w swojej witrynie, jak możesz zaplanować 25 Pinów dziennie dla Tailwind? A może nawet 30 miesięcznie w społecznościach Tailwind?

Musisz wiedzieć, co jest najlepsze w twojej sytuacji. Kiedy dopiero zaczynasz, najważniejszą rzeczą do zrobienia jest zbudowanie solidnego bloga.

Po drugie, zastanów się, co z tego będziesz mieć. Jeśli chodzi o ruch, jaki ruch musiałbyś uzyskać, aby uzyskać dostęp do swojej witryny, aby odzyskać inwestycję w Tailwind?

Powody, dla których kupuję Tailwind to:

 • Zwiększ liczbę miesięcznych sesji, aby dołączyć do innej sieci reklamowej oprócz Google Adsense
 • Zautomatyzuj moje Pinterest i może to sprawdzać tylko raz w tygodniu
 • Poza tym jestem pewien, że mogę uzyskać zysk na koniec rocznego planu z powodu dodatkowego ruchu na mojej drodze.

Jeśli ma to sens w twojej sytuacji, sugerowałbym zakup Tailwind. Jeśli to nie ma sensu, a cena jest dla Ciebie za wysoka, spróbuj ponownie później lub w ogóle się nie przejmuj.

Rozpocznij bezpłatny okres próbny tutaj i uzyskaj 15 USD zniżki, jeśli zdecydujesz się dołączyć.

Wyniki wiatru w plecy

Oto wyniki, których doświadczają inni!

Jak w pełni wykorzystać Tailwind

Aby uzyskać jak najwięcej Wiatr w plecy, jest kilka rzeczy, które możesz zrobić. Oto wskazówki i sztuczki, które zastosowałem, odkąd prawie rok temu zacząłem używać Tailwind.

Oszczędność czasu: rób wszystko zbiorczo

Aby zwiększyć wydajność i jak najlepiej wykorzystać Wiatr w plecyrób wszystko zbiorczo.

Zazwyczaj spędzam weekendy 1-2 godzin w serwisach Canva i Tailwind łącznie.

Canva to darmowa strona internetowa, na której z łatwością wykonasz grafikę. Jest idealny do tworzenia Pinów dla Pinterest.

Rzeczą, która czyni Canva użyteczną, jest funkcja kopiowania. Kopiujesz istniejącego Pina i możesz zmienić obraz lub tekst. Następnie masz zupełnie nowy Pin. Dzięki tej taktyce możesz szybko i łatwo tworzyć swoje Piny.

Po utworzeniu Pinów w serwisie Canva nadszedł czas, aby zaplanować je w Tailwind.

Przesyłam wszystkie Piny jednocześnie i planuję je w Tailwind na nadchodzące tygodnie.

Rekommenderad:  Wykorzystaj w pełni pytania i odpowiedzi Google dla swojej małej firmy

Jeśli robisz to w ten sposób, nie wydajesz więcej niż 2 godzin tygodniowo zarządzając Twoim Pinterest konto w Tailwind. Podoba mi się to.

Dołącz do społeczności Tailwind

Społeczności Tailwind to stosunkowo prosty sposób na zwiększenie zasięgu. Zwłaszcza jako nowy bloger, konta z dużą liczbą obserwujących będą udostępniać Twoje Piny i pomogą Ci zwiększyć grono odbiorców.

Dołącz do społeczności Tailwind i udostępniaj treści innych. Ponadto, gdy inni udostępniają Twoje treści, zawsze udostępniaj w zamian swoje. Chodzę tam iz powrotem z kilkoma osobami, które udostępniają sobie nawzajem swoje treści od miesięcy. Wspaniale!

Analizuj swoją wydajność Tailwind

Wiatr w plecy ma rozbudowane narzędzia analityczne, które pomogą Ci odkryć, jakie treści uwielbiają Twoi odbiorcy. Kiedy już wiesz, jakie treści uwielbiają Twoi odbiorcy, możesz zwiększyć ich zasięg, aby zwiększyć zasięg.

W przypadku społeczności Tailwind ważne jest, aby przeanalizować, które tablice osiągają dobre wyniki. Masz tylko wybraną liczbę Pinów do społeczności i chcesz mieć maksymalny zasięg. Przejdź do karty Społeczności Insight i zobacz, które społeczności zapewniają Ci największy zasięg.

Zoptymalizuj działania marketingowe

Jeśli prowadzisz małą firmę i próbujesz dotrzeć do odbiorców za pomocą różnych sieci społecznościowych, Wiatr w plecy to świetny sposób na optymalizację świadomości marki. Jako platforma marketingowa, Pinterest to wszechstronna platforma medialna. Zoptymalizuj swoją strategię społecznościową, zarządzaj kanałami społecznościowymi i śledź kliknięcia.

Jak wykorzystać marketing cyfrowy do sprzedaży potencjalnym klientom?

 • Edytuj opisy swoich Pinów. Jak Pinterest jest wyszukiwarką, ważne jest, aby używać komunikatów, które pasują do Twojej obecności w Internecie.
 • Zaplanuj posty w kolejce Tailwind, aby zaoszczędzić czas i wyjść w optymalnym czasie dla odbiorców.
 • Używaj hashtagów, których szukają Twoi odbiorcy.
 • Zignoruj ​​​​liczbę obserwujących. Zaangażowanie społeczne jest znacznie potężniejszym narzędziem do rozwoju Twojej firmy.

Bezpłatna wersja próbna Tailwind

Każdy może otrzymać bezpłatną wersję próbną Tailwind bez ograniczeń czasowych i szczegółów płatności. Możesz zaplanować do 100 Pinów z Tailwind.

Po opublikowaniu 100 Pinów do Pinterestmożesz zdecydować, czy chcesz otrzymać plan.

Rozpocznij bezpłatny okres próbny tutaj i uzyskaj 15 USD zniżki, jeśli zdecydujesz się dołączyć.

Plusy i minusy tylnego wiatru

Zanim zakończymy, oto zalety i wady Wiatr w plecy aby podać bardziej podsumowane szczegóły aplikacji.

Plusy Tailwind

 • Przyjazny użytkownikowi
 • Oszczędza czas, ponieważ możesz tworzyć wiele postów za pomocą rozszerzenia przeglądarki
 • Zapewnia większy ruch dzięki społecznościom Tailwind
 • Smart Loop pomaga przypinać w optymalnych momentach
 • Dostarcza raporty analityczne dotyczące wydajności tablic

Wady tylnego wiatru

 • Planowanie jest zwykle wolniejsze, zwłaszcza jeśli masz wiele zaplanowanych Pinów.
 • Uaktualnienia kosztują więcej, abyś mógł cieszyć się dodatkowymi funkcjami Tailwind.

Podsumowując – przegląd Tailwind

Wiatr w plecy jest pomocnym narzędziem marketingowym, które zabiera czas poświęcony na publikowanie Pinterest. Dzięki tablicom analitycznym, społecznościom Tailwind i narzędziom do planowania możesz zwiększyć ruch w witrynie.

A tego właśnie chcesz, prawda? Aby przenieść swoją firmę na wyższy poziom, Tailwind może być tym czynnikiem x, który zabierze Cię na szczyt. Może zapewnić dodatkowy impuls dla Twojej firmy.

Jak wspomniano, Tailwind nie jest dla wszystkich. Najpierw określ swoją sytuację, a jeśli uważasz, że jesteś gotowy, wypróbuj Tailwind, ponieważ pomoże Ci to zwiększyć ruch i zaoszczędzić więcej czasu.

Zarejestruj się teraz w Tailwind i doświadczyć jego korzyści.