Recenzja Tinder Plus: wersja płatna

Jeśli w ciągu ostatniego roku zdarzyło Ci się nawet nie zasnąć w mediach społecznościowych, bez wątpienia zapoznałeś się z aplikacją i usługą doboru graczy Tinder. Chociaż jest niezwykle popularny, usługa wciąż ma wiele opcji, o których nie każdy użytkownik jest świadomy, w tym funkcje dołączone do płatnej wersji – Tinder Plus. Jeśli zastanawiasz się, co otrzymujesz dzięki płatnej wersji Tindera, nie szukaj dalej niż recenzja usługi Apppamatix. Przyjrzymy się retrospektywnie Tinder Plus i temu, jak dobrze został odebrany przez internetową społeczność kojarzeń, a także zbadamy funkcje, które są do niego wyłączne. Nawet jeśli nigdy nie korzystałeś z Tindera, musisz przekonać się na ten temat!

Nadal pamiętam, kiedy randki online nie były tradycyjnie akceptowane. Partnerzy, którzy znaleźli się w Internecie, prawie zawsze byli postrzegani jako „na czas”, podczas gdy wszyscy czekali, aż związek się zniszczy.

Och, jak się nauczyliśmy i dorastaliśmy przez lata. Umawianie się na randki online jest nie tylko w porządku, ale także niezwykle korzystne wykorzystanie naszej wzajemnej łączności i kultury online. Tinder był właśnie świadectwem tego faktu, o czym świadczy gwałtownie rosnąca popularność i szerokie zastosowanie. „Przesunięcie w lewo” praktycznie stało się wymiennym czasownikiem na każdej platformie mediów społecznościowych w celu „przekazania perspektywy”. Opracowało nawet szeroko rozpowszechnioną kulturę memów, która, choć wydaje się krytyczna wobec usługi i rozprzestrzeniania się okropnych ludzi, które czasami ją zaludniają, ma tak właściwie pomógł Tinder, aby stać się bardziej popularnym i akceptowanym.

Istnieje powód, dla którego ma tak kultowe miejsce w internetowej kulturze dobierania graczy, a to z powodu tego, jak bezproblemowo integruje się z resztą naszych mediów społecznościowych, z którymi codziennie się angażujemy. Facebook niezależnie od tego (z którego musisz korzystać, jeśli chcesz korzystać z Tindera), jest to praktycznie to samo, co przy użyciu dowolnej innej aplikacji społecznościowej na smartfonie, i z tego powodu Tinder zazwyczaj widzi tak samo użyteczne jak te aplikacje.

Tinder pic

Pomagał w tym również fakt, że wyraźnie odbiega od sposobu, w jaki działają inne usługi kojarzeń. Zamiast izolować użytkowników za pomocą różnych warstwowych ścian płac, Tinder jest szeroko otwarty. Możesz pobrać go za darmo i korzystać z niemal każdej funkcji w aplikacji, o ile masz Facebook konto. Konkurujące usługi kojarzeń – wszystkie oczywiście mają własne aplikacje – będą cię kosztować, jeśli chcesz z nich korzystać. Na początku wydaje się to mieczem obosiecznym, ale faktem jest, że dość konsekwentnie wychodzi na korzyść Tindera.

Inne usługi swatania sprzedają swoją wyłączność jako dobrą rzecz, która ostatecznie pomaga ludziom bardziej skutecznie znajdować romantycznych partnerów. Wydaje się, że Tinder chce, abyś widział wszystkich, aby lepiej pomóc ci podjąć decyzję i pozostać na uboczu. Podczas gdy inne aplikacje do dobierania więdną pod kontrolą osób, którym się nie udaje, Tinder staje się coraz bardziej popularny.

Jednak w jednej z najnowszych aktualizacji aplikacji wprowadzono płatną wersję Tindera wraz z bezpłatną opcją, co nieco zmieniło postrzeganie popularnej aplikacji randkowej. Do naszych celów przyjrzymy się dziś wyłącznie wersji płatnej i pokażemy, dlaczego po prostu może chcesz rozważyć użycie go, jeśli zamierzasz traktować Tindera jako poważnego pretendenta do znalezienia romantycznych połączeń.

Płatny Tinder: co jest inne?

Po pierwsze: oczyśćmy powietrze i powiedzmy, że nie ma dużej różnicy między Tinderem a Tinder Plus jeśli chodzi o funkcje. Jedynymi ważnymi dodatkami są Rewind i Paszport, ale są potencjalnie niesamowite funkcje, jeśli uznasz je za atrakcyjne. Przeanalizujmy każdy z nich.

Przewijanie do tyłu

Jedną z najczęstszych skarg użytkowników na Tinder było to, w jaki sposób łatwy miało to przypadkowo przesunąć w lewo na kogoś, tylko dlatego, że ten klejnot profilu został umieszczony pośród wielkiego stosu nie. Do czasu dodania funkcji Rewind użytkownicy nie mogli powrócić do tego profilu i poprawić swoich błędów; po prostu musieli żyć z tego konsekwencjami. (To nauczy Cię spowalniać, prawda?)

Dodanie Rewind było kontrowersyjne tylko dlatego, że zostało dodane do Tinder Plus, a nie do darmowej wersji Tinder. Dlatego jeśli kiedykolwiek spotkałeś się z sytuacją podobną do opisanej powyżej, rozważ ten wielki pozytywny powód, aby przejść na płatną wersję Tindera. Możesz przewijać tylko do ostatniej osoby, którą przesunąłeś w lewo, ale jeśli tak właśnie złapałeś się po popełnieniu tego błędu, rozważ ulgę, którą poczujesz, kiedy będziesz wiedział, że możesz ją cofnąć.

Na razie jest Nie znak, że ta funkcja jest wprowadzana do bezpłatnej wersji aplikacji, więc naprawdę nie ma powodu, aby siedzieć i czekać na nią. Jest to prawdopodobnie jeden z największych punktów sprzedaży Tinder Plus i jeśli musiałbym zgadywać, sama ta funkcja przekonwertowała większość użytkowników z bezpłatnej aplikacji na wersję płatną.

Paszport

Chociaż paszport brzmi dobrze na papierze, miałem trudności ze znalezieniem dokumentacji lub literatury potwierdzającej, że był to duży punkt sprzedaży Tinder Plus. Zasadniczo paszport ma na celu otwarcie całego świata na przeglądanie Tindera (tak jak sugeruje nazwa tej funkcji).

Korzystając z Tinder Passport, możesz ustawić swoją lokalizację na gdziekolwiek na świecie i zacznij przesuwać palcem z tego miejsca, a nie tego, w którym jesteś. Chodzi o to, że będziesz mógł „przesunąć palcem przed podróżą”, aby móc przeglądać lokalne perspektywy danego obszaru przed przyjazdem. Dla niesamowitego podróżnika szukającego romansu w innych częściach świata. Dla reszty świata, która musi przenieść swoje podróże w te cenne dni płatnego urlopu, jest to nieco mniej ekscytujące.

Inne funkcje

Istnieje kilka innych punktów spornych, które są rozszerzoną wersją funkcji już w bezpłatnej wersji Tindera. Po pierwsze, będziesz mógł „przesuwać w prawo” tyle razy, ile chcesz, będąc subskrybentem Tinder Plus. W ten sposób platforma jest otwarta dla członków Plus znacznie więcej niż dla darmowych użytkowników. Miało to niefortunną okoliczność, że podstawowa aplikacja Tinder wygląda mniej jak wersja „standardowa”, a bardziej jak „tania”.

Jeszcze bardziej komplikuje to obecność reklam na Tinderze, które użytkownicy Plus mogą również obejść. Jest to mniej obraźliwe rozróżnienie między nimi, przede wszystkim dlatego, że obsługa reklam pomaga utrzymać bezpłatną wersję aplikacji.

Wreszcie, nie możemy zakończyć tej recenzji bez mówienia o strukturze cen Tinder Plus, zwłaszcza że jest to trochę … dziwne. Jeśli masz mniej niż 30 USD, będzie Cię to kosztować9.99. Jeśli jesteś koniec 30, będzie cię to kosztować 19,99 USD.

Wiem. Poświęć chwilę, aby to zanurzyć.

Oficjalny powód jest taki, że młodsi użytkownicy częściej są gotowi na gotówkę i nie mogą sobie pozwolić na droższą cenę wejścia do płatnej wersji aplikacji. To wcale nie jest fałsz, a młodsi użytkownicy absolutnie skorzystają z tej szczególnej struktury cen. Istnieje jednak niewypowiedziana konsekwencja tej konfiguracji, która jest zbyt rażąco oczywista, aby o niej nie wspomnieć, a użytkownicy Tindera tak Zdecydowanie zauważyłem to.

$90,99 to bardzo atrakcyjna cena, która trafia do młodszego tłumu. 19,99 USD jest znacznie wyższe i jest zarezerwowane dla ponad 30 osób. Wiele osób uznało to za wyraźny znak, że Tinder chce ograniczyć liczbę użytkowników do ludzi młodych, na ile to możliwe, ale jest to wszystko spekulacja. Nie oznacza to jednak, że nie powinno to wpływać na decyzję o przejściu na Tinder Plus, a jeśli masz ponad 30 lat, obecnie nie ma sposobu na obejście tego podwojenia ceny wymaganego do korzystania z tej samej aplikacji, co młodsza aplikacja ludzie płacą $9.99 dla.

Czy Tinder Plus jest dla mnie?

Ostatecznie na to pytanie można odpowiedzieć jedynie poprzez porównanie powyższych informacji z własnymi potrzebami. Ważne jest, aby wiedzieć o funkcjach, które otrzymasz dzięki Tinder Plus, a także o kwocie, którą będziesz płacić. Będzie to również zależeć od tego, ile obecnie używasz Tindera, a tym bardziej, ile ty plan korzystać z Tindera po aktualizacji. Jeśli szukasz długoterminowego związku, warto rozszerzyć swoje wyniki wyszukiwania i uzyskać lepszy widok na pole, że tak powiem. Jeśli szukasz tylko zwykłych połączeń, pytanie staje się znacznie bardziej skomplikowane.

Nie będziemy jednak wydawać werdyktu, ponieważ jest to prawidłowy przegląd Tinder Plus. Jeśli istnieje, ten recenzent daje przepustkę Tinder Plus. Znacząco różniące się ceny w zależności od wieku użytkownika są ogromnym wyłączeniem, a na obecnym etapie liczba dodatkowych funkcji, które otrzymasz, nie jest warta $9.99, nie mówiąc już o 19,99 $. Być może w przyszłości, gdy pojawi się więcej dodatków do platformy Tinder Plus, może się to zmienić. Na razie myślę, że będziesz jednym szczęśliwym romanserem, jeśli pozostaniesz przy bezpłatnej wersji Tindera.

Zgodzić się? Nie zgadzać się? W komentarzach poniżej podziel się swoimi przemyśleniami na temat naszej recenzji Tinder Plus! Jeśli ostatnio korzystałeś z płatnej wersji aplikacji, chętnie poznamy Twoją opinię.