Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Recenzja Treasure Trooper: Kompletny przewodnik

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Recenzja Treasure Trooper: Kompletny przewodnik

Recenzja Treasure Troopera

Wyszukiwanie online ofert pracy w domu ujawnia tysiące różnych sposobów i aplikacji, dzięki którym możesz zarabiać pieniądze online.

Jednym ze sposobów na zwiększenie dochodów jest dołączenie do witryny Get Paid To (witryna GPT). Są to witryny, które nagradzają użytkowników gotówką, kartami upominkowymi i innymi nagrodami w zamian za wykonywanie zadań.

Zadania mogą obejmować odpowiadanie na ankiety online, oglądanie filmów, granie w gry lub zakupy online w celu uzyskania zwrotu gotówki.

Jedna z długoletnich witryn GPT to Skarbnik. W tej recenzji Treasure Trooper uzyskasz odpowiedzi na niektóre z najważniejszych pytań dotyczących platformy Treasure Trooper.

Czy Treasure Trooper jest legalny?

Jakie są różne sposoby zarabiania dodatkowych pieniędzy na Treasure Trooper?

Czy w grze Treasure Trooper można wygrać nagrody?

Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w tym artykule Recenzja TreasureTroopera.

Co to jest Treasure Trooper

Treasure Trooper to internetowa strona z nagrodami. Witryny te są czasami określane jako witryna Get Paid To (witryna GPT).

Możesz zdobyć gotówkę i inne nagrody, wykonując zadania online. Użytkownicy mogą wypełnić płatną ankietę, zagrać w grę lub obejrzeć film, aby zdobyć nagrody.

Kiedy nadejdzie czas na wypłatę, możesz poprosić o gotówkę czekiem lub płatnością PayPal. Inne nagrody obejmują kartę podarunkową, elektronikę i nie tylko.

Czy Treasure Trooper jest legalny

Treasure Trooper została założona w 2005 roku i nadal ma się dobrze. Od momentu premiery Treasure Trooper wypłacił ponad $7.9 milion w nagrodach. Platforma nagród jest bezpłatna i wymaga jedynie minimalnej ilości danych.

Aby Twoje dane były bezpieczne, Treasure Trooper prosi tylko o minimalne dane osobowe. Musisz podać następujące informacje:

 • Imię i nazwisko, adres i e-mail
 • Płeć
 • Data urodzenia
 • Numer telefonu
 • Informacje demograficzne

Treasure Trooper mają solidny Polityka prywatnościwyczerpujący Regulaminoraz certyfikat bezpieczeństwa SSL.

Twoje dane są nie tylko bezpieczne, ale nie są udostępniane stronom trzecim, chyba że jest to konieczne.

Inni użytkownicy zostawili wiele pozytywnych recenzji online. Przegląd platform, w tym Sitejabber pokaż wiele pozytywnych recenzji.

Czy Treasure Trooper jest legalny?

Treasure Trooper to uznana witryna, która chroni dane użytkowników. Autentyczne recenzje innych użytkowników również dowodzą, że witryna jest wiarygodna.

Dzięki wszystkim tym informacjom możesz mieć pewność, że Treasure Trooper jest legalny.

Jak działa Treasure Trooper

Treasure Trooper ma kilka funkcji, które wyróżniają go spośród innych witryn z nagrodami. Witryna jest łatwa do nauczenia, a po krótkim użytkowaniu staniesz się ekspertem.

Pierwszym krokiem jest utworzenie darmowego Konto Treasure Troopera. Możesz to zrobić odwiedzając ich stronę internetową. W nagrodę za dołączenie otrzymasz swój pierwszy $1 bezpłatny.

Możesz preferować korzystanie z aplikacji. Jednak Treasure Trooper nie jest dostępny w App Store ani Google Play Store. Zamiast tego dostępna jest do pobrania wersja aplikacji na Androida APkfaj.

Istnieje wiele sposobów na zarobienie dodatkowej gotówki, w tym ankiety, oferty specjalne i granie w gry.

Jedną z unikalnych cech Treasure Trooper jest wiele walut. Możesz zarobić dodatkową gotówkę za niektóre zadania lub jedną z innych walut Treasure Trooper:

 • Groty strzałek
 • Smocze łuski
 • Złote monety
 • Monety platynowe
 • Perły

Jeśli chcesz wymienić nagrody pieniężne, możesz poprosić o czek lub wpłacić dodatkowe pieniądze na swoje konto PayPal. Inne waluty można handlować lub wymieniać tylko na stronie Treasure Trooper.

Na przykład możesz użyć platynowych monet, aby otrzymać kartę podarunkową.

Jak działają waluty Treasure Trooper

Waluty Treasure Trooper nie mają wartości pieniężnej. Zamiast tego każdy z nich można wymienić na inne nagrody. Wszystkie transakcje muszą być dokonywane za pomocą platformy Treasure Trooper. Oto jak działają poszczególne waluty.

Groty strzałek

Groty strzał można wymienić na platynowe monety lub smocze łuski. Platynowe monety można wydawać w chatach handlowych na takie rzeczy, jak karty podarunkowe lub przedmioty fizyczne.

Monety platynowe

Platynowe monety można wydawać w chatce handlowej na przedmioty, w tym karty podarunkowe i elektronikę.

Smocze łuski

Smocze łuski mogą być używane do kupowania smoczych przedmiotów w Coggs Coop. Szacuje się, że każda smocza łuska jest warta $0.20. Pamiętaj, że Smoczej Łuski nie możesz wymienić na gotówkę. Musisz wydać każdą Smoczą łuskę na Treasure Trooper.

Perły

Zbierać 8 perły i zrobić bransoletkę przyjaźni. To pozwala kolekcjonować 2 skierowania.

Rekommenderad:  Recenzja prawdziwych bezprzewodowych wkładek dousznych RHA TrueConnect: Możesz zrobić lepiej

Złote monety

Każdą zdobytą złotą monetę możesz wydać na Treasure Trooper. Możesz wydawać złote monety w chacie handlowej lub na automatach w dżungli.

Jak zarobić pieniądze na Treasure Trooper

To, co jest niesamowite w Treasure Trooper, to różnorodność sposobów zdobywania nagród. Oznacza to, że po zalogowaniu zawsze będziesz mieć zadanie, które możesz wykonać. Pamiętaj, że za niektóre zadania płaci się więcej niż za inne. Oto pełne zestawienie wszystkich sposobów na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

Kompletne oferty

Przejdź na stronę z ofertami, aby poznać różne sposoby na dodatkowy dochód. Możesz otrzymywać oferty promocyjne, oferty aplikacji i nie tylko.

Pamiętaj, że niektóre oferty specjalne wymagają dokonania zakupu, aby otrzymać nagrodę. Sprawdź pełne wymagania, aby nie przegapić.

Oferty mogą nagradzać cię gotówką, platynowymi monetami lub smoczymi łuskami.

Odpowiadanie na ankiety

Ankiety to powszechny sposób zdobywania nagród w grze Treasure Trooper. Ty masz 3 możliwości zarabiania na wypełnianiu ankiet.

 1. Study Storm zapewnia dostęp do ankiet od partnerów zewnętrznych
 2. Survey Seeker pozwala odpowiadać na ankiety oferowane przez Treasure Trooper
 3. Codzienne ankiety dają dodatkowe smocze łuski, gdy odpowiadasz na ankiety kilka dni z rzędu

Wyszukiwania

Wyszukiwarka Treasure Trooper nagradza cię za korzystanie z niej. Za każdym razem, gdy korzystasz z wyszukiwarki Treasure Trooper, zdobywasz groty strzał.

Po ukończeniu 100 wyszukiwań otrzymasz smocze jajo. Tylko 3 dni wyszukiwania liczą się do celu smoczego jaja. Oznacza to, że zarobienie zajmie 34 dni 1 smocze jajo, wypełniając co najmniej 3 codziennych wyszukiwań za pomocą wyszukiwarki Treasure Trooper.

Jeśli chcesz, możesz nawet ustawić wyszukiwarkę Treasure Trooper jako domyślną przeglądarkę.

Zwrot gotówki

Zakupy online za pomocą Treasure Trooper zapewniają podwójne możliwości zarobku.

Po pierwsze, robiąc zakupy za pomocą linków Treasure Trooper, otrzymasz zwrot gotówki od ich partnerów.

Po drugie, zarabiasz 1 Platynowa moneta za każdy $5 w cashbacku, który zarabiasz.

Oglądać filmy

Czy istnieje łatwiejszy sposób na dodatkowy dochód niż oglądanie filmów? nie sądzę.

Wszystko, co musisz zrobić, to uruchomić oferty pieniężne Treasure Trooper w przeglądarce internetowej.

Miejsca wykopalisk Arrowhead

Groty strzał można zdobyć na wykopaliskach Arrowhead. Te wykopaliska to zbiór specjalnych ofert stron trzecich.

Gdy masz wystarczającą liczbę grotów strzał, możesz wymienić je na platynowe monety. Platynowe monety można wykorzystać do odebrania karty podarunkowej lub innych nagród.

Legowisko Smoka

Masz ochotę zagrać w minigrę ze smokiem? Ekscytujące, prawda?

Wejdź do Dragon Lair, aby hodować, hodować i sprzedawać swoje własne smoki. Przenieś swoje umiejętności tresury smoków na wyższy poziom, trenując swoje smoki, aby brały udział w bitwach ze smokami innych graczy.

Wygrywanie walk smoków i sprzedawanie smoków nagradza cię gotówką. Możesz zarobić nawet 100 $ dodatkowych pieniędzy. Jednak ta gra nie jest szybka, więc nie spodziewaj się, że zarobisz dużo pieniędzy na Dragon Lair.

Tajemnicze kody

Tajemniczy kod to zgrabny sposób na zdobycie dodatkowych nagród. Gdy znajdziesz kod, wprowadź go w Treasure Trooper, aby go zrealizować.

Kody można znaleźć na czatach, forach i kanałach społecznościowych Treasure Trooper. Jeśli otrzymujesz biuletyny Treasure Trooper pocztą elektroniczną, przed ich usunięciem sprawdź, czy nie ma żadnych tajemniczych kodów.

Gry i konkursy

Na Treasure Trooper możesz grać w gry i brać udział w konkursach. Gry, w które możesz grać w dowolnym momencie, to Jungle Slots, Bingo i Treasure Hunting.

Wiele z tych gier oferuje nagrody pieniężne lub jedną z różnych walut Treasure Trooper.

Comiesięczne konkursy, takie jak loterie, to kolejny sposób na zdobycie dodatkowych nagród pieniężnych.

Polecenia znajomych

Rekomendacje znajomych to doskonały sposób na dodatkowy zarobek w Treasure Trooper. Jeśli polecisz wielu znajomym, możesz zarobić stałą kwotę dodatkowej gotówki. Tam są 4 poziomy, które możesz osiągnąć:

 1. Bronze nagradza cię 20% wszystkich zarobków z polecenia znajomych i 5% dodatkowych poleceń znajomych
 2. Srebro daje to samo co Bronze plus 5 centów za każdą codzienną ankietę wypełnioną przez znajomego. Aby zakwalifikować się do Srebra, musisz je mieć 5 aktywne polecenia znajomych
 3. Złoto daje nagrody Brązowe i Srebrne oraz $1 bonus za każde aktywne polecenie i 7 centów za każdym razem, gdy polecony wypełni codzienną ankietę. Aby zakwalifikować się do Złota, musisz mieć 50 aktywnych poleceń znajomych
 4. Diament daje Ci wszystkie powyższe plus $5 za pierwszą wypłatę za polecenie znajomego, 10 centów za wypełnienie codziennej ankiety przez poleconą osobę oraz jednorazową premię pieniężną w wysokości 300 USD. Aby uzyskać status Diamond musisz mieć 300 aktywnych poleceń znajomych
Rekommenderad:  Rozwiąż przerażającą zagadkę dzięki nowej grze AR Snapchata w aplikacji

Aby polecenie zostało uznane za aktywne, muszą zarobić co najmniej $5.

Poszukiwacz skarbów

Jeśli masz niewielu przyjaciół i rodzinę, jak możesz uzyskać więcej rekomendacji? za pomocą Poszukiwacz skarbów.

Treasure Tracker to innowacyjna funkcja, która jest unikalna dla Treasure Trooper. Zacznij od wprowadzenia numeru seryjnego amerykańskiej waluty papierowej do Treasure Tracker. Następnie na rachunku napisz „www.treasuretracker.net‘.

Każda osoba, która odwiedzi Treasure Tracker i wprowadzi numer seryjny z Twojego rachunku, staje się Twoją rekomendacją. To jeden z najfajniejszych sposobów na zdobycie rekomendacji. Ponadto możesz zobaczyć, gdzie były twoje banknoty dolarowe.

Dodatkowe sposoby zarabiania Treasure Trooper

Teraz, gdy znasz główne sposoby zarabiania pieniędzy na Treasure Trooper, oto kilka pomysłów na bonusy, które pomogą utrzymać płynność nagród pieniężnych.

Pokój rozmów

Jedną z rzeczy, których brakuje wielu witrynom GPT, jest możliwość rozmawiania z innymi członkami. Treasure Trooper ma swój własny czat.

Oprócz łączenia się z innymi ludźmi, możesz także znaleźć nagrody na czacie. Mogą to być tajemnicze kody, gotówka lub jedna z innych wirtualnych walut.

Gracze mogą również dzielić się zarobkami na czacie. Jeśli zaprzyjaźnisz się z hojnym graczem, może on podzielić się z tobą częścią swojej wygranej.

Cele zespołu

Cele zespołu to wyjątkowa funkcja witryny GPT. Większość nagród przyznawana jest na podstawie wykonanego zadania. Treasure Trooper zapewnia dodatkowe nagrody za pomoc w realizacji celów społeczności.

Na przykład Treasure Trooper może wyznaczyć zespołowy cel wypełnienia określonej liczby ankiet w ciągu dnia. Każdy użytkownik, który ukończył min 5 same ankiety są klasyfikowane jako przyczyniające się do osiągnięcia celu zespołu. Jeśli cel zespołu zostanie osiągnięty, każdy użytkownik, który się zakwalifikuje, otrzyma nagrodę.

Nagrody za cele zespołowe zazwyczaj nie są wysokie. Jeśli jednak i tak wykonujesz zadania w Treasure Trooper, równie dobrze możesz dążyć do uzyskania premii zespołowej. To dla ciebie łatwy dodatkowy dochód.

Kanał aktywności

Kanał aktywności można wyświetlić na pulpicie nawigacyjnym Treasure Trooper. Nie jest to gwarantowany sposób na zarobienie dodatkowej gotówki, ale czasami pojawiają się tutaj możliwości zarobku. Miej oko na kanał, aby nie przegapić.

Klub VIP

Po zarobieniu co najmniej 500 $ w dorobku Treasure Trooper uzyskasz dostęp do klubu VIP.

Członkowie VIP mogą korzystać z wyjątkowych korzyści, w tym:

 • Darmowe natychmiastowe wypłaty
 • 10 pereł miesięcznie
 • 5 darmowe platynowe monety każdego miesiąca

Jak wypłacić swoje zarobki Treasure Trooper

Treasure Trooper używa wielu walut. Oznacza to, że istnieje kilka sposobów na odebranie nagród.

Gotówka

Po zdobyciu co najmniej 20 $ w nagrodach pieniężnych możesz poprosić o płatność czekiem lub PayPal. Treasure Trooper wysyła płatności gotówkowe między 15 a 20 dniem każdego miesiąca. Możesz zapłacić $00,50 za natychmiastową wypłatę, chyba że jesteś członkiem VIP, wtedy natychmiastowe wypłaty są bezpłatne.

W przypadku realizacji oferty pieniężnej zwykle szybciej jest zrealizować ją jako gotówkę w systemie PayPal. Dotarcie czeków pocztą może chwilę potrwać.

Karty Podarunkowe I Elektronika

Udaj się do chaty handlowej, aby wydać platynowe monety na karty podarunkowe lub elektronikę.

Coggs Coop

W Coggs Coop możesz wymienić swoje smocze nagrody. Wykorzystaj te nagrody, aby wzmocnić swoje smoki i legowiska smoków.

Ile pieniędzy można zarobić na grze Treasure Trooper

Witryna GPT, taka jak Treasure Trooper, nie zastąpi Twojej codziennej pracy. Możesz zarobić przyzwoitą kwotę dodatkowego dochodu co miesiąc, ale nie staniesz się bogaty.

Zaloguj się codziennie i wykonaj jak najwięcej zadań, aby zarobić jak najwięcej pieniędzy. Jeśli to zrobisz, nie ma powodu, dla którego nie mógłbyś regularnie zarabiać do 100 $ miesięcznie.

Recenzja Treasure Trooper – czy warto

Treasure Trooper to legalna strona, która wypłaca nagrody. Możesz wykonywać proste zadania, takie jak ankiety, oferty specjalne i oglądać filmy.

Dodatkowe pieniądze można zarobić na inne działania, w tym na granie w gry.

Jeśli szukasz łatwego sposobu na zwiększenie swoich dochodów, Treasure Trooper jest tego wart. Regularne używanie może oznaczać zarobienie nawet 100 dolarów miesięcznie. To 1200 $ rocznie za kilka dodatkowych godzin tygodniowo.

Alternatywy dla Treasure Trooper

Witryna z ankietami może być świetnym sposobem na zarobienie dodatkowych pieniędzy w Internecie. Im więcej ankiet pieniężnych wypełnisz, tym więcej możesz zarobić.

Rekommenderad:  Co to jest sprzedaż społecznościowa? Twój przewodnik po sprzedaży w mediach społecznościowych

Istnieje wiele witryn z ankietami oferującymi możliwość wypełnienia płatnych ankiet. Witryny te często oferują również dodatkowe sposoby zarabiania pieniędzy. Oto niektóre z najlepszych, które pomogą Ci zacząć.

Markowe ankiety

Markowe ankiety pozwalają wybrać ankiety, na które chcesz odpowiedzieć z panelu ankiety. Im więcej odpowiesz, tym więcej punktów zdobędziesz. Punkty te można zamienić na gotówkę lub karty podarunkowe.

Ankiety pieniężne mogą być krótkie lub długie. Gdy zarobisz co najmniej $5 wartości punktów, możesz poprosić o płatność gotówką PayPal lub Branded Pay. Jeśli wolisz, możesz otrzymać kartę podarunkową do popularnych sprzedawców detalicznych, w tym Amazon.

Dolary skrzynki odbiorczej

Inbox Dollars to strona GPT, taka jak Treasure Trooper. Tylko bez fajnej gry o smokach. Dołączenie do Inbox Dollars jest bezpłatne i otrzymasz darmowe $5 tylko do przyłączenia się.

Jako członek zdobywasz nagrody za każde wykonane zadanie. Różne sposoby zarabiania na Inbox Dollars obejmują:

 • Płatne ankiety
 • Oglądać filmy
 • Grać w gry
 • Oferty gotówkowe przy zakupach online

Kiedy będziesz gotowy do wypłaty, możesz poprosić o gotówkę PayPal. Karty podarunkowe są również opcją dla dużych marek, w tym AmazonTarget i Starbucks.

Placówka opinii

Opinion Outpost to witryna z ankietami, która zawiera wiele ankiet pieniężnych do wypełnienia. Członkostwo jest bezpłatne, a po uzupełnieniu profilu możesz zacząć odpowiadać na ankiety online.

Każda płatna ankieta, którą wypełnisz nagradzana jest punktami.

Wypełnij jak najwięcej płatnych ankiet, aby zdobyć maksymalne nagrody. Opinion Outpost ma wiele niesamowitych opcji wypłaty, gdy będziesz gotowy na wymianę punktów.

Gotówka może być wymagana jako płatność PayPal. Jeśli nie chcesz gotówki PayPal, istnieje wiele innych ekscytujących ofert. Apple, AmazonTarget i Nike to tylko niektóre z dużych marek, dla których możesz odebrać kartę podarunkową.

Ankieta ćpuna

Kolejną niesamowitą witryną z ankietami z mnóstwem ofert gotówkowych jest Survey Junkie. Jako członek Survey Junkie możesz wypełniać ankiety online i zdobywać punkty.

Zdobyte punkty można wymienić na wiele wspaniałych nagród. Możesz wybrać gotówkę za pośrednictwem płatności PayPal. Alternatywnie możesz wybrać prezent dla detalistów, w tym AmazonTarget i Walmart.

Często zadawane pytania

Czy dołączenie do Treasure Trooper coś kosztuje?

Nie, Treasure Trooper jest darmowy.

Czy Treasure Trooper jest dostępny wszędzie?

Tak, możesz grać w Treasure Trooper wszędzie tam, gdzie masz połączenie z Internetem.

Czy mogę skontaktować się ze skarbnikiem?

Tak, możesz skontaktować się z Treasure Trooper, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy. Wsparcie przez e-mail jest dostępne pod adresem support@treasuretrooper.com.

Czy stanę się bogaty dzięki Treasure Trooper?

Mówiąc najprościej, nie, nie wzbogacisz się na Treasure Trooper. Nie ma powodu, dla którego nie możesz zarobić dodatkowych 20–100 USD miesięcznie. Jednak to nie zastąpi twojej pracy.

Jakie są najlepsze prace domowe?

Istnieje wiele prac domowych, które możesz wypróbować. Niektórzy płacą niewielkie kwoty, a inni mogą zamienić się w dochód w pełnym wymiarze godzin. Niektóre prace domowe do rozważenia obejmują freelancing, blogowanie, dropshipping i pisanie.

Najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się, co jest dla Ciebie odpowiednie, jest zastanowienie się nad swoimi umiejętnościami i dostępnością. Następnie wyszukaj w Internecie odpowiednie pomysły.

Recenzja Treasure Troopera

Table of Contents