Recenzja VideoProc – łatwa edycja i zapisywanie filmów DJI 4K …

Recenzja VideoProc - łatwa edycja i zapisywanie filmów DJI 4K ... 1

Nie sposób zaprzeczyć, że DJI stworzyło jedną z najlepszych kamer akcji w postaci DJI Osmo Action. Aparat jest świetny, jeśli chodzi o rejestrowanie niesamowitych nagrań. Możesz także robić w zwolnionym tempie, co wydaje się być bardzo pożądane. Chodzi jednak o to, że jeśli chcesz edytować filmy, ponieważ najprawdopodobniej będziesz tego potrzebować, proces nie będzie dla ciebie tak płynny, chyba że używasz naprawdę dobrego edytora. Na przykład istnieją pewne znane problemy z filmami DJI 4K, które wymieniłem poniżej.

  • Rozmiar pliku jest ostatecznie duży, gdy nagrywasz w 4K lub 1080P. 1 minuta wideo 4K pojawiła się przy 738 MB (dla 30 klatek na sekundę) i 741 MB (dla 60 klatek na sekundę).
  • Jeśli próbujesz odtwarzać filmy 4K na starszym sprzęcie, może to spowodować nieoczekiwane zawieszenie się.
  • W większości przypadków udostępnianie filmów na platformie mediów społecznościowych może być niemożliwe ze względu na duży rozmiar pliku.

To jednak nie wszystko. Jeśli próbujesz edytować te filmy, pojawia się kilka innych skarg. Aby wszystko było dla Ciebie bardziej zrozumiałe. Po pierwsze, DJI Go nie jest czymś, co działa naprawdę dobrze w przypadku filmów 4K, a większość rozwiązań 4K dostępnych na rynku nie jest wystarczająco wyposażona do obsługi 4K. Dodatkowo, jest jeszcze kilka skarg, które wymienię poniżej.

  • Niektóre podstawowe programy do edycji wideo kończą się awarią lub zawieszaniem się podczas eksportowania filmów 4K.
  • Problemy takie jak opóźnienie lub zawieszenie komputera przejmują kontrolę nad komputerem, a aplikacje natychmiast przestają działać.

Jeśli jesteś osobą zaznajomioną z tymi skargami i chcesz je jak najszybciej rozwiązać, powinieneś wiedzieć, że istnieje kilka naprawdę świetnych opcji, a jedna z nich to Oprogramowanie do edycji DJI przez VideoProc. Jest to jeden z wiodących edytorów wideo dla filmów pobranych z urządzeń DJI, a najlepsze jest to, że działa naprawdę dobrze.

Oczywiście ufanie oprogramowaniu od samego początku nie jest najłatwiejszą rzeczą, ale dobrą wiadomością jest to, że możesz spojrzeć na kluczowe funkcje, a także na poniższe zalety, które pozwolą ci lepiej zrozumieć.

Dlaczego warto wybrać VideoProc?

W tym ciągle zmieniającym się krajobrazie technologicznym ludzie zawsze szukają nowych i lepszych rzeczy. To powiedziawszy, stało się również trudne do podjęcia decyzji ze względu na liczbę opcji dostępnych na rynku.

Aby ci to ułatwić, omówimy niektóre z powodów, dla których powinieneś wybrać VideoProc.

  • Bezbłędny przepływ pracy: Jedną z najlepszych rzeczy w tym oprogramowaniu jest to, że pozwala ono na dostęp do wszystkich narzędzi, które się pojawi, bez żadnych błędów w drodze. Możesz importować, edytować, przetwarzać, a także eksportować pliki bez żadnych problemów.
  • Świetna edycja: Nie ma znaczenia, przy jakiej liczbie klatek na sekundę nagrałeś wideo, dzięki VideoProc edycja tego wideo będzie niezwykle łatwa i bezproblemowa.
  • Kompresuj filmy wideo: Wiem, że to nie brzmi jak rzecz, za którą większość ludzi byłaby przychylna, ale dobrą rzeczą w tym oprogramowaniu jest to, że umożliwia kompresowanie filmów, dzięki czemu można je łatwo udostępniać w mediach społecznościowych lub odtwarzać na innych urządzeniach.
  • Przyspieszenie GPU: Kolejną wspaniałą rzeczą w oprogramowaniu jest to, że pozwala on w pełni wykorzystać moc procesora graficznego, aby zapewnić szybszą i lepszą edycję i przetwarzanie wideo.
  • Niezwykle łatwy w użyciu: Większość edytorów wideo, które znajdziesz na rynku, nie jest łatwa. Jednak dzięki VideoProc nie musisz się o nic martwić, ponieważ jest to jeden z najłatwiejszych edytorów wideo dostępnych na rynku.

Teraz, gdy spojrzeliśmy na niektóre z najważniejszych czynników tego oprogramowania, następnym krokiem jest przyjrzenie się, jak możesz używać tego oprogramowania do edycji filmów nagranych przez DJI lub dowolne inne kamery, które zawierają filmy 4K @ 30, 60, 120 , 240 FPS z obsługą popularnych formatów, takich jak MP4, HEVC, MOV i wiele innych. Proces ten nie jest naprawdę trudny, więc zapewniam cię, że nie będziesz miał trudności z jego opanowaniem.

Krok 1: Upewnij się, że oprogramowanie jest zainstalowane. Uruchom go i kliknij Wideo w głównym interfejsie, zostaniesz przeniesiony do innego ekranu, na którym będziesz musiał kliknąć + Wideo, które znajdziesz w lewym górnym rogu, a następnie przejdź do folderu, w którym znajduje się wideo .

Quik Alternative - VideoProc

Krok 2: Gdy to zrobisz, następnym procesem jest rozpoczęcie edycji wideo. Dobrą wiadomością jest to, że to oprogramowanie pozwala na wykonanie wielu takich edycji wycinanie, scalanie, przycinanie, obracanie, i zmień prędkość. Wszystkie są starannie umieszczone, dzięki czemu masz łatwiejszy dostęp do nich.

Edytuj wideo

Możesz nawet wybrać takie funkcje, jak dodawanie znak wodny, efekty, napisy, jak również dehaking i denoising wideo.

Zmień prędkość wideo

Zastosuj filtry

Krok 3: Po wprowadzeniu odpowiednich zmian w filmie następnym krokiem jest po prostu uruchomienie i czekanie. Jednak zanim to zrobisz, upewnij się, że wybierasz MP4 4K z formatu docelowego, a także wybierz odpowiedni folder. Po zakończeniu naciśnij Uruchom i poczekaj, aż wideo zostanie zakodowane.

Wyjście wideo DJI 4K

Jak podzielić wideo DJI 4K / HD za pomocą VideoProc?

Tutaj pokażemy Ci, jak to zrobić podzielić wideo 4K DJI do wielu plików.

Krok 1: Uruchom VideoProc i kliknij Wideo jak pokazano na zrzucie ekranu.

Quik Alternative - VideoProc

Krok 2: Zostaniesz przeniesiony na inny ekran, na którym będziesz musiał kliknąć + Wideo, jak zaznaczono poniżej, a następnie przejść do folderu, w którym znajduje się wideo akcji OSMO. Po wybraniu wideo kliknij Karta Przybornik na dole, teraz dwukrotnie kliknij Rozdzielać przycisk, który przeniesie Cię do interfejsu Split.

Strona przetwarzania wideo VideoProc

Krok 3: W interfejsie Split znajdziesz kilka opcji, aby osiągnąć pożądane rezultaty. Po zakończeniu tych ustawień kliknij „Gotowy”Do następnego kroku.

Podział wideo w VideoProc

Krok 4: Teraz wrócimy do strony importowania wideo. Aby osiągnąć większą prędkość dzięki VideoProc, zaleca się sprawdzenie Nvidia / Intel / AMD w części Hardware Acceleration Engine. Następnie musisz wybrać folder docelowy, aby łatwo znaleźć podzielone filmy.

Krok 5: Po zakończeniu wystarczy nacisnąć Biegać i poczekaj, aż filmy się podzielą.

Pobierz VideoProc