Redmi 9A, Redmi 9C zostanie wydany 30 czerwca

The Redmi 9 seria Xiaomi podobno obejmuje urządzenia takie jak Redmi 9, Redmi 9C, Redmi 9C edycja NFC i Redmi 9A. Wśród nich chińska firma uruchomiła Redmi 9 na różnych rynkach, takich jak Hiszpania, Malezja i Chiny. Ostatnio Redmi 9A można zobaczyć na platformach certyfikacyjnych, takich jak 3C China i Federal Communications Commission (FCC) w USA. Ponadto główne specyfikacje tego urządzenia pojawiają się również na stronie internetowej Xiaomi Philippines. Ten wygląd wskazuje, że wkrótce rozpocznie się Redmi 9A. Dzisiaj bierze to Xiaomi Malezja Facebook strona, aby potwierdzić, że nie tylko Redmi 9A, ale także Redmi 9C będzie oficjalny 30 czerwca.

Urzędnicy wydani przez chińskie firmy ujawniają duże baterie, a duże wyświetlacze to najważniejsze cechy Redmi 9A i Redmi 9C. Ponadto zdjęcie pokazuje, że telefon będzie wyposażony w wyświetlacz z mocowaniem łez. Tego samego dnia na rynkach takich jak Malezja i Indonezja zostaną ogłoszone telefony konkurentów Realme C11.

Pod koniec maja znany tipster podzielił się specyfikacjami Redmi 9 seria. Przecieki wskazują, że Redmi 9A i Redmi 9C będą miały rozdzielczość HD + obsługującą 0,53-calowy panel IPS LCD 5Bateria o pojemności 000 mAh. Ten telefon ma być wyposażony w kilka ogólnych funkcji, takich jak 5-mapikselowy aparat do selfie, czytnik linii papilarnych skierowany do tyłu, gniazdo kart microSD, gniazdo audio 0,5 mm, nadajnik IR, port USB-C i obsługa szybkiego ładowania.

Mówi się, że Redmi 9A jest wyposażony w chipset Helio G25. SoC można łączyć z 3 GB RAM. Słuchawka może oferować użytkownikom 32 GB pamięci wewnętrznej. Może być wyposażony w 13-megapikselowy aparat główny z tyłu.

Mówi się, że Redmi 9C istnieje w dwóch wersjach. Mówi się, że jeden ma układ NFC, a drugi nie obsługuje go. Edycja Redmi 9C NFC może być dostarczana z 13 megapikselami + 2-megapikselowy system z dwoma kamerami, podczas gdy warianty inne niż NFC mogą mieć 13 megapikseli + 5-megapixel + 2-gapikselowy system trzech kamer.

Oba warianty Redmi 9C będą prawdopodobnie napędzane przez Helio G35 SoC i 3 GB RAM. Słuchawka może być wyposażona w 64 GB wbudowanej pamięci. nie jest jasne, czy Malezja zaakceptuje oba warianty Redmi 9C.

(źródło)

ZAWSZE BĄDŹ PIERWSZY WIEDZIEĆ – Śledź nas!