Redmi K30 zostanie zaprezentowany w grudniu: co wiemy do tej pory?

Xiaomi potwierdziło prezentację w grudniu kolejnego Redmi K30, którego głównymi cechami będą łączność 5G i wysokiej klasy czujnik fotograficzny Sony.

Ostatni maj tego roku Niezależna marka Xiaomi, Redmi, oficjalnie wypuściła dwa nowe wysokiej klasy modele, aby konkurować w tym sektorze z markami takimi jak Huawei lub Samsung: Redmi K20 i Redmi K20 Pro. Chociaż w Hiszpanii przybyli z nazwami Xiaomi Mi 9T i Xiaomi Mi 9T Pro.

Redmi K20 Pro stał się pierwszym smartfonem chińskiej firmy, który zintegrował procesor Qualcomm Snapdragon 855 i wysuwany aparat do selfie o rozdzielczości 20 megapikseli. Bez wątpienia, ogólnie rzecz biorąc, były to najlepsze urządzenia wprowadzone do tej pory przez sub-markę Redmi w tym roku.

Łączność 5G i główny czujnik 60 megapikseli

Zarządzanie Xiaomi właśnie potwierdziło prezentację kolejnego terminala w tym zakresie, Redmi K30, który odbędzie się w grudniu. Jakie cechy znamy do tej pory? Co możemy wyczuć na podstawie różnych wycieków?

Przede wszystkim Redmi K30 może być najtańszym telefonem komórkowym firmy o pojemności 5G i byłby wyposażony w ekran o częstotliwości odświeżania 120Hz co zapewni lepsze wrażenia, gdy użytkownik porusza się po interfejsie. Ponadto, zgodnie z pierwszymi zwiastunami i przeciekami, można zauważyć, że istnieje ukryta funkcja zmiany częstotliwości z 60 Hz na 120 Hz.

Redmi K30 zostanie zaprezentowany w grudniu: co wiemy do tej pory? 1

Z drugiej strony sistema fotografia będzie kolejnym mocnym Będzie wyposażony w wysokiej klasy główny czujnik Sony IMX686 o rozdzielczości do 60 megapikseli. Wszystko wskazuje na to, że ekran będzie perforowany i będzie zawierał podwójny przedni aparat.

Jeśli chodzi o procesor, wydaje się, że Redmi K30 zintegrowałby Qualcomm Snapdragon 735, a także czujnik odcisków palców z boku urządzenia. Nadal wszystkie te cechy są plotkami i będziemy musieli poczekać na oficjalne informacje, które będą miały miejsce, co potwierdził prezes Xiaomi w grudniu.