Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Redmi K50 Gaming Edition ma baterię, która ładuje się w zaledwie 17 minut

ty smartphones są coraz bardziej wydajne i posiadają funkcje, o których jeszcze kilka lat temu myśleliśmy, że są niemożliwe. Ale jedną z funkcji, których konsumenci najbardziej szukają, jest bez wątpienia dobra żywotność baterii. Jednocześnie bardzo ważne jest, aby sprzęt dość szybko doładowywał energię, biorąc pod uwagę gorączkowe życie, które obecnie prowadzi większość ludzi.

W tym sensie, zgodnie z najnowszymi opublikowanymi informacjami, Redmi K50 Gaming Edition może w pełni naładować baterię w zaledwie 17 minut.

Redmi K50 Gaming Edition ładuje baterię w 17 minut

Redmi K50 Gaming Edition to nowy gamingowy smartfon Xiaomi. Posiada potężny wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 480 Hz i sistema para do chłodzenia.

Ale jedną z wielkich zalet tego telefonu jest szybkość ładowania baterii. Według szczegółów, Redmi K50 Gaming Edition jest wyposażony w ładowarkę, która może naładować baterię w zaledwie 17 minut. Gwarancję zostawił Lu Weibung, dyrektor generalny Redmi, za pośrednictwem Opublikowanie na Twoim oficjalnym chińskim koncie społecznościowym Weibo.

Na razie sprzęt nie został jeszcze wprowadzony na rynek i ma zostać oficjalnie zaprezentowany w najbliższą środę (16) w Chinach. Chińska marka zdradziła już jednak kilka szczegółów, wyróżniając się ładowarką 120 W.

Firma obiecuje, że smartfon będzie mógł wtedy naładować baterię 4700 mAh w zaledwie 17 minut. Dodatkowo marka gwarantuje, że jest to telefon z procesorem z linii Snapdragon 8 który oferuje najszybsze ładowanie w historii.

Jest to możliwe dzięki akumulatorowi typu MTW, który ma niższą rezystancję wewnętrzną i generuje mniej ciepła podczas ładowania, oprócz szybkich ogniw gwarantujących i poprawiających wydajność procesu.

Redmi K50 Gaming Edition jest również wyposażony w kabel USB-C ze złączem „L”, idealny dla graczy, którzy nie muszą przerywać gry podczas ładowania baterii.

Na razie telefon zostanie zaprezentowany na rynku chińskim, ale na rynek globalny może mieć inną nazwę.

Table of Contents