Reklama na smartfonach irytuje klientów Huawei i Honor

Huawei w końcu skłonił się do faktów, przepraszając klientów za reklamy pojawiające się na smartfonach za pośrednictwem galerii Magazine. Nie przekonali prób dodania wyglądu wiadomości do aplikacji Booking.com, chiński dom potwierdza, że ​​ma usunęliśmy obrazy z ekranu blokady kontrowersji, aby już się nie pojawiały.reklama HuaweiMożliwe jest usunięcie obrazów pobranych z telefonu na ekranie blokady za pomocą suwaka w dół, a następnie kliknięcie przycisku „Usuń” i „Usuń”, aby potwierdzić usunięcie.


14 czerwca 2019 r
W czasach, gdy powinien zwracać jeszcze większą uwagę na relacje z klientami, wątpiąc w przyszłość firmy zakazanej przez Stany Zjednoczone, Huawei zamiast tego pomyślał o rozpoczęciu wyświetlania reklam na ekranie blokady smartfona.

reklama Huawei

Reklama dotyczy strony Booking.com i pojawiła się na smartfonach Huawei i Honor w wielu krajach europejskich i Południowej Afryce. Komunikaty reklamowe są wyświetlane po ustawieniu obrazów poziomych jako tła za pomocą funkcji Magazynu, dlatego nie korzystając z tej opcji możesz rozwiązać problem.

W przypadku niektórych klientów pomoc Huawei próbowała się usprawiedliwić, przypisując wygląd reklam do aplikacji Booking.com, szkoda, że ​​niedogodności występują, nawet jeśli nie są zainstalowane. Aby chińska polityka mieszkaniowa stała się jeszcze bardziej niestrawna, co może być reklamą próbującą zaradzić niedawnemu spadkowi sprzedaży, dotyczy to również faktu, że dotyczy to również najlepszych smartfonów P30 / P30 Pro i Honor 10 / Honor 20.