Remini, popraw jakość swoich starych zdjęć w kilka sekund

Retusz fotograficzny jest zadaniem, które w naszych czasach stało się bardzo przydatne, biorąc pod uwagę jakość zdjęć z przeszłości i pogorszenie, które powoduje w nich czas. Tak wielu profesjonalistów poświęciło się przywracaniu starych zdjęć za pomocą procesów w programach do projektowania, takich jak Photoshop. Pojawiły się jednak alternatywy, które zapewniają tę możliwość użytkownikom, którzy mają zdjęcia do retuszu, ale mają niewielką wiedzę w tej dziedzinie.

W tym sensie chcemy przedstawić Ci Remini, aplikację, która pozwoli Ci bardzo łatwo ożywić te stare zdjęcia z iOS lub Androida.

Popraw swoje stare i rozmyte zdjęcia

Remini, popraw jakość swoich starych zdjęć w kilka sekund 1

Bardzo częstą cechą zdjęć wymagających przywrócenia jest to, że mają one tendencję do rozmycia z powodu jakości obrazu lub drgań aparatu podczas robienia zdjęcia. Wszystkie te problemy może rozwiązać profesjonalista w tej dziedzinie, a także sam, jeśli użyjesz narzędzia takiego jak Remini. Co najlepsze, proces jest automatyczny, a naszą jedyną interwencją będzie wybranie zdjęcia, które chcemy poprawić.

Aby rozpocząć ulepszanie dowolnego obrazu, uruchom aplikację i od razu przejdź do opcji „Ulepsz”. Stąd będziesz miał możliwość wyboru obrazu z galerii, a po kilku sekundach wynik zostanie wyświetlony. Dodatkowo będziesz mieć możliwość porównania wyników, patrząc na przed i po.

Ponadto Remini ma funkcje, które pozwolą nadać obrazom efekt ręcznego malowania. Z drugiej strony aplikacja może również pomóc nam poprawić jakość wideo.

Darmowa wersja aplikacji pozwoli na retusz 5 codzienne zdjęcia i zwiększenie tej kwoty oznacza zapisanie się na abonament.

Aby pobrać Remini na iOS, Śledź ten link.

Aby pobrać Remini na Androida, Śledź ten link.