Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Rendery Motorola Moto Edge 30 Pro wydane przed premierą

Jak zwykle przed premierą lub nawet oficjalną prezentacją danego produktu, np. smartphones, to normalne, że niektóre obrazy podglądu lub dane specyfikacji sprzętu są widoczne.

Najnowszym celem jest nowa Motorola Moto Edge 30 Pro, a niektóre renderingi tego smartfona zostały już ujawnione, które powinny pojawić się w ciągu kilku miesięcy.

Rendery pokazują Motorola Moto Edge 30 Pro

W Internecie pojawiły się teraz renderingi z możliwym ostatecznym wyglądem kolejnego smartfona Motorola Moto Edge 30 Pro. Północnoamerykańska marka przygotowuje premierę tego nowego zakładu w ciągu jednego do dwóch miesięcy. Ponadto szacuje się, że jest to globalna wersja Moto X30 wprowadzona na rynek w 2021 roku w Chinach.

W związku z tym należy się spodziewać, że pojawią się plotki, przecieki i rendery, takie jak te, które teraz pojawiły się na stronie. MojaSmartCena, za pośrednictwem użytkownika Tipster Sudhanshu. Na jednym ze zdjęć ta możliwa Motorola Moto Edge 30 Pro pojawia się w ciemniejszym kolorze, a na innym ma ton, który wydaje się być jasnoróżowy lub perłowo biały.

Widzimy przednią część podobną do większości smartphones na rynku, z otworem w ekranie na aparat do selfie. Z tyłu widzimy zestaw trzech kamer umieszczonych w owalnym module.

Z boku znajdują się również przyciski zwiększania/zmniejszania głośności i włączania/wyłączania.

Oprócz renderów Tipster ujawnił również kilka szczegółów dotyczących specyfikacji tego telefonu, który będzie nosił numer modelu XR2201-4. Według informatora, globalna wersja Moto Edge 30 Pro będzie wyposażona w ekranowy czytnik linii papilarnych, podczas gdy chińska wersja została umieszczona z boku.

Moto Edge 30 Pro powinien przynieść Snapdragon SoC 8 Gen1

Z kolei niektóre wcześniejsze przecieki wskazywały, że to urządzenie będzie wyposażone w wysokiej klasy procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen1. Według szczegółów ujawnionych na Geekbench, będzie on miał również pojemność 12 GB pamięci RAM i będzie współpracował z systemem Android 12. Szacuje się, że ekran będzie 6,7 cale z rozdzielczością Full HD+ i częstotliwością odświeżania 144 Hz. Bateria będzie 5.000 mAh z obsługą szybkiego ładowania 68 W.

Jeśli chodzi o aparaty, oczekuje się, że będzie miał główny 50 MP, ultrawide 50 MP i głębokość 50 MP. 2 PO POŁUDNIU Mówi się, że przedni aparat do selfie ma niesamowity czujnik 60 MP do zdjęć i rozmów wideo.

W związku z tym ten telefon może zostać wprowadzony na rynek bardzo szybko, jednak nadal nie ma informacji dotyczących ceny. Ale należy się spodziewać, że nie odbiega zbytnio od wartości innych telefonów o podobnych funkcjach.