Rentgen ujawnia jak AppleDziała nowy przycisk aparatu w najnowszej inteligentnej obudowie baterii

Rentgen ujawnia jak AppleDziała nowy przycisk aparatu w najnowszej inteligentnej obudowie baterii 1

Apple w zeszłym tygodniu wprowadzono nowe inteligentne etui na baterie do telefonów iPhone 11 i iPhone 11 Pro. Teraz w tym tygodniu naprawię to zerknął pod maską, aby zobaczyć, jak działają nowe skrzynki.

Na zewnątrz same obudowy nie różnią się niczym od poprzednich iteracji, z wyjątkiem nowego przycisku aparatu i większego wycięcia na guz aparatu.

Ale naprawię to połączył siły z Creative Electron, aby zbadać nowe skrzynki za pomocą prześwietlenia, aby sprawdzić, czy coś innego się zmieniło wewnętrznie.

Jak się okazuje, ma. Ujawnia to seria zdjęć rentgenowskich Apple wprowadził kilka interesujących poprawek do wnętrza obudowy, aby umożliwić nowy przycisk aparatu.

    Sam przycisk natychmiast otworzy aplikację Aparat, jeśli zostanie naciśnięty. Gdy aplikacja Aparat jest otwarta, pojedyncze naciśnięcie powoduje zrobienie zdjęcia, a przytrzymanie przycisku powoduje wykonanie filmu QuickTake.

Jest również nieco zagłębiony w obudowie, aby użytkownicy nie przypadkowo aktywowali go w kieszeni lub torbie.

Podsumowując, jest to przydatna funkcja dla iPhone'a skupiona na ulepszeniach aparatu.

Aby faktycznie uruchomić przycisk aparatu, Apple wprowadził małą płytkę drukowaną do swojej inteligentnej skrzynki na baterie. Płytka łączy się z przyciskiem za pomocą cienkiego i elastycznego kabla. Sam obwód łączy się z iPhonem za pośrednictwem portu Lightning.

AppleNowe urządzenia iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max mają już znacznie dłuższą żywotność baterii. Ale jeśli użytkownicy muszą to podnieść, inteligentne etui na baterie mogą wydłużyć nawet o 50 procent żywotność baterii iPhone'ów.

Rzeczywiste użycie, które będzie tłumaczone, będzie się różnić w zależności od urządzenia, ale możesz spodziewać się aż 8.5 godziny dodatkowego odtwarzania wideo na iPhonie 11, 9 godzin na iPhone 11 Pro i 10 godzin na iPhone 11 Pro Max.

Obudowy można ładować przez bezprzewodowe ładowanie Qi lub przez wbudowany port Lightning. Możesz również uzyskać dostęp do portu Lightning w samym iPhonie, ponieważ obudowa działa jak przejście.

Są wycenione na 129 USD, wykonane z tego samego materiału co AppleSilikonowe etui i są dostępne w czarnym, białym lub różowym piasku (chociaż ta ostatnia opcja koloru jest ograniczona do dwóch modeli Pro).