Revolut Junior: Dowiedz się, jak skonfigurować kartę dla najmłodszych

Pplware ogłosił Revolut Junior w marcu, a usługa przybyła do Portugalii w maju. To produkt dla najmłodszych osób w wieku od 7 i 17 lat. Revolut Junior jest dostępny w Portugalii dla użytkowników z planami Premium i Metal.

Dowiedz się, jak działa ta usługa i co musisz zrobić, aby skonfigurować.

Revolut Junior: Dowiedz się, jak skonfigurować kartę dla najmłodszych

Za po┼Ťrednictwem w┼éasnego konta Revolut rodzice b─Öd─ů mogli zarz─ůdza─ç dodatkami dla dzieci lub weekendami, a tak┼╝e w┼éasnym saldem, wszystko w bezpiecznym miejscu – zapewniaj─ůc w ten spos├│b jedno rozwi─ůzanie finansowe dla ca┼éej rodziny.

Revolut Junior: Wszystko działa prosto i bezpiecznie

Revolut Junior jest teraz dost─Öpny w Portugalii dla u┼╝ytkownik├│w z planami Premium i Metal. Opr├│cz kart wirtualnych klienci Revolut mog─ů r├│wnie┼╝ poprosi─ç o fizyczn─ů kart─Ö dla najm┼éodszychÔÇŽ

Produkt składa się z trzech głównych elementów:

    Nowa aplikacja Revolut Junior, przeznaczona dla nieletnich, gdzie mog─ů zobaczy─ç swoje saldo i otrzymywa─ç powiadomienia o transakcjach.
    Nowa sekcja zintegrowana z klasycznym Revolut, kt├│ra pozwala rodzicom lub opiekunom zarz─ůdza─ç r├│wnowag─ů, kart─ů i wydatkami swoich dzieci.
    Ekskluzywna karta dla dziecka lub młodzieży.

Revolut Junior: Dowiedz się, jak skonfigurować kartę dla najmłodszych

Po utworzeniu profilu dla konta junior w g┼é├│wnym interfejsie dost─Öpna jest niewielka zak┼éadka dla konta junior. Aby powi─ůza─ç konto ze smartfonem dziecka, musi ono klikn─ů─ç ko┼éo z─ÖbateÔÇŽ

Revolut Junior: Dowiedz się, jak skonfigurować kartę dla najmłodszych 1

Revolut Junior: Dowiedz się, jak skonfigurować kartę dla najmłodszych 2

Nast─Öpnie wystarczy przej┼Ť─ç do kodu aplikacji Junior, kt├│ry wygeneruje kod QR. Na smartfonie dziecka z zainstalowan─ů aplikacj─ů Revolut Junior po prostu zeskanuj kod QR, aby skojarzy─ç konto.

Revolut Junior: Dowiedz się, jak skonfigurować kartę dla najmłodszych 3

Revolut Junior: Dowiedz się, jak skonfigurować kartę dla najmłodszych 4

I to wystarczy! Nast─Öpnie rodzic ma mo┼╝liwo┼Ť─ç przes┼éania pieni─Ödzy, ustalenia pu┼éapu itp.

Rodzice mog─ů r├│wnie┼╝ otrzymywa─ç powiadomienia, kt├│re ostrzegaj─ů ich o wydatkach ich dzieci. Produkt zawiera narz─Ödzia bezpiecze┼ästwa, kt├│re pozwalaj─ů korepetytorom kontrolowa─ç kart─Ö i jej funkcje, takie jak to, czy mog─ů robi─ç zakupy online lub wyp┼éaca─ç pieni─ůdze.