Robić Amazon Inteligentne wtyczki Masz adres MAC?

Jeśli szukasz tego, prawdopodobnie jesteś w zalewie. Problem adresu MAC z Amazon produkty są niestety powszechne. Adresu MAC nie należy mylić z komputerami Mac, to coś zupełnie innego.

Adres kontroli dostępu do mediów to adres sprzętowy przypisany do urządzeń, które można podłączyć do sieci lub z innymi urządzeniami. Aby odpowiedzieć na pytanie w tytule, tak Amazon Smart Plug ma adres MAC, ale bardzo trudno go znaleźć.

Nie martw się, jeśli będziesz czytać dalej, znajdziesz wszystkie potrzebne odpowiedzi.

Co to jest adres MAC

Adres Media Access Control nie jest adresem Macintosh. Jest to adres sprzętowy przypisany do urządzeń przez dostawców lub producentów. Jest zapisany w pamięci urządzenia i służy jako identyfikator.

Identyfikuje każdy węzeł sieci indywidualnie. Mówiąc prościej, adres MAC to ciąg cyfr, w rzeczywistości sześć grup dwóch cyfr szesnastkowych, które są podzielone łącznikami lub dwukropkami. Niektórzy dostawcy mają różne formy adresów MAC, z trzema grupami cyfr podzielonymi kropkami.

adres mac

Nie ma sensu wchodzić w szczegóły, ponieważ to nie jest główny temat tego artykułu. Porozmawiajmy o Amazon Inteligentne wtyczki i dlaczego ich adres MAC jest ważny. Adres ten można łatwo wyszukać na komputerach i wielu innych urządzeniach, ale na Amazon Smart Plug, to zupełnie inna historia.

To w dużej mierze AmazonWina, ponieważ sprawiają, że jest to prawie niemożliwe z nieznanego powodu.

Dlaczego potrzebujesz adresu MAC?

Znając twój Amazon Adres MAC Smart Plug zwykle nie jest tak ważny. Jednak niektórzy użytkownicy będą go potrzebować, aby nawet korzystać z urządzenia. Na przykład ludzie, którzy dodali dodatkowe warstwy ochrony do swojej sieci Wi-Fi.

Niektóre uniwersytety, uczelnie, a nawet hotele mają takie zabezpieczenia. Nie pozwolą podłączyć urządzenia do sieci, jeśli nie podasz jego adresu MAC. Może to być bardzo frustrujące, ale nie trzeba się martwić. W większości przypadków możesz to łatwo rozwiązać.

Rozwiązanie jest łatwe, jeśli się skontaktujesz Amazon wsparcie, ale ich pracownicy wsparcia muszą być doświadczeni i znający się na technologii. Jeśli nie są, mogą nie wiedzieć, jak ci pomóc. Mogą dać ci zwykłe odpowiedzi – spojrzeć na urządzenie lub na pudełko. Problem polega na tym, że nie ma tam adresu MAC.

Amazon inteligentna wtyczka

Jak znaleźć Amazon Adres MAC Smart Plug

Jak już się domyślacie, najbardziej niezawodnym sposobem sprawdzenia adresu MAC jest skontaktowanie się z producentem lub dostawcą. W tym przypadku tak by było Amazon. Powinieneś zadzwonić do obsługi klienta lub skontaktować się z nimi za pośrednictwem ich teren.

Będą mogli podać ci poprawny adres MAC lub MAC ID, jak niektórzy go nazywają, dla ciebie Amazon Smart Plug. Jeśli oferują urządzenie zastępcze, poproś o jego adres MAC, ponieważ w przeciwnym razie problem nie zostanie rozwiązany.

Zostaniesz z innym bezużytecznym Amazon Inteligentna wtyczka bez znajomości tego adresu. Jeśli tak się stanie, skontaktuj się z obsługą ponownie z tym samym żądaniem. Oczywiście, jeśli stracisz cierpliwość, możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy i całkowicie uniknąć korzystania z urządzenia.

To zależy od ciebie, ale jeśli potrzebujesz urządzenia, najlepiej pozostać wytrwałym.

Metoda majsterkowania

Jeśli jesteś trochę obeznany z technologią, możesz sam znaleźć adres MAC inteligentnej wtyczki. To może zaoszczędzić ci trochę czasu. Wykonaj następujące kroki:

  1. Włącz osobisty punkt dostępu na dowolnym dostępnym urządzeniu.
  2. Połącz się z punktem dostępowym za pomocą innego urządzenia (jest to ważne). Możesz na przykład użyć telefonu z Androidem.
  3. Pobierz Smart Things app i użyj go, aby połączyć się z hotspotem utworzonym na innym urządzeniu. Dodaj Amazon Inteligentna wtyczka do listy urządzeń.
  4. Po dodaniu inteligentnej wtyczki przejdź do Ustawień i wybierz inteligentną wtyczkę.

Jego adres MAC powinien być widoczny w sekcji informacyjnej. Zapisz go, a teraz możesz wyłączyć hotspot. Możesz teraz normalnie połączyć się i korzystać z Wi-Fi.

Znaleziono adres

Teraz wiesz więcej na temat adresów MAC i ich zastosowań. Znając Amazon Adres MAC Smart Plug może być naprawdę przydatny w niektórych sytuacjach. Najlepiej spisać swoje, na wypadek, gdyby były potrzebne w przyszłości. Jeśli potrzebujesz dodatkowej pomocy, lepiej skontaktuj się z urzędnikiem Amazon wspierać i prosić o radę

Czy kiedykolwiek potrzebowałeś adresu MAC Smart Plug? Czy znasz prostszą metodę jej znalezienia? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.