Rozwiązywanie problemów z połączeniem głośników Anker PowerConf

Rozwiązywanie problemów z połączeniem głośników Anker PowerConf 1

Pomiędzy elastycznymi harmonogramami, bez dojazdów do pracy, a pozostaniem w piżamie praca w domu może być bardzo atrakcyjna. Jednak praca zdalna wiąże się z własnymi wyzwaniami, zwłaszcza z niekończącymi się wirtualnymi spotkaniami i sesjami wideokonferencyjnymi, do których musisz dołączyć. Posiadanie odpowiednich urządzeń może sprawić, że twoje życie będzie mniej stresujące.

Korzystanie z głośnika konferencyjnego Anker Power

Na rynku dostępnych jest wiele urządzeń, które przydają się do obsługi połączeń konferencyjnych. Połączenia konferencyjne i współpraca online są nieuniknione, szczególnie w organizacjach korporacyjnych. Jednym z najbardziej przydatnych gadżetów jest głośnik Anker Power Conference.

Jest to wysokiej jakości głośnik, który emituje dźwięk wysokiej jakości. Głośnik ma sześć mikrofonów wrażliwych na eliminację szumów tła. Może z łatwością wychwytywać dźwięk z całego pomieszczenia, ograniczając echa za pomocą inteligentnej technologii poprawy głosu.

To urządzenie ma dobrą żywotność baterii i może trwać około 24 godzin. To niesamowite urządzenie, jednak może być wyzwaniem, jeśli masz problemy z nawiązaniem połączenia.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem za pomocą głośnika konferencyjnego Anker Power

Głośnik Anker Power Conference został skonfigurowany z Bluetooth 5.0. Po włączeniu przejdź do laptopa lub telefonu i wyszukaj połączenia Bluetooth w pobliżu. Z urządzenia zobaczysz głośnik Anker. Kliknij Połącz, a usłyszysz dźwięk połączenia dochodzący z głośnika potwierdzający połączenie.

Jeśli nie możesz znaleźć urządzenia pod dostępnymi urządzeniami, podłącz je do zasilania i pozwól mu na chwilę naładować, włącz je ponownie, wróć do laptopa lub telefonu i wyszukaj dostępne urządzenie w pobliżu.

Połączenie USB

Głośnik konferencyjny Anker jest dostarczany wraz z portem zasilania USB-C z dodatkowym portem USB. Dzięki temu połączeniu USB możesz także podłączyć głośnik do laptopa za pomocą portu USB. Włącz głośnik i podłącz złącze USB do laptopa.

Po nawiązaniu połączenia zauważysz, że połączenie pojawia się pod połączonymi urządzeniami na pasku zadań, połączenie wyświetli monit o aktualizację lub instalację sterowników. Daj temu procesowi od trzech do pięciu minut, ale po pomyślnym zainstalowaniu dysków pojawi się monit, że urządzenie jest gotowe do użycia.

Zaktualizuj sterowniki

Jeśli sterowniki nie aktualizują się automatycznie, przejdź do menedżera urządzeń, otwierając polecenie RUN lub klikając windows Klawisz i R na klawiaturze. Wpisz devmgmt.msc, a następnie kliknij przycisk OK. Przewiń w dół do kontrolerów uniwersalnej magistrali szeregowej, kliknij ikonę rozwijaną, a znajdziesz listę podłączonych urządzeń USB.

Po połączeniu Anker USB kliknij prawym przyciskiem myszy i wybierz Aktualizuj sterowniki, pojawi się wyskakujące okienko z pytaniem, jak chcesz wyszukać sterowniki. Wybierz opcję Wyszukaj automatycznie, aby zaktualizować oprogramowanie sterownika. Spowoduje to, że Twój laptop wyszuka sterowniki na twoim komputerze i w Internecie w poszukiwaniu najnowszego oprogramowania sterownika dla twojego urządzenia. Proces aktualizacji zajmie około pięciu minut, a urządzenie będzie gotowe do połączenia.

Ustawienia dźwięku

Jeśli głośnik konferencyjny Anker Power jest podłączony przez USB-C lub Bluetooth i nie możesz połączyć się z aplikacją do spotkań, taką jak FaceTime, Skype, Zoom, Webex lub spotkania Google, kliknij ikonę Ustawienia w aplikacji urządzenia.

Przejdź do ustawień audio i upewnij się, że głośnik Anker Power Conference wybrał mikrofon i głośnik. Po nawiązaniu połączenia możesz cieszyć się połączeniami konferencyjnymi dzięki temu wspaniałemu urządzeniu.

Uzyskaj AnkerPower ConferenceSpeaker

Głośnik Power Conference został oceniony jako najlepszy zestaw głośnomówiący do pracy w domu w roku 2020. Możesz także ładować swój telefon lub inne urządzenia podłączone do głośnika Anker Power Conference za pomocą technologii Anker PoweIQ.

Umożliwia to głośnikowi wybranie innych urządzeń korzystających z połączenia USB i jest przydatny, gdy prowadzisz rozmowę konferencyjną za pomocą telefonu, a bateria telefonu jest rozładowana. Jest to bardzo przydatne urządzenie, jeśli często dzwonisz na konferencję i na pewno zaoszczędzisz czas w pracy.