Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Rzemieślnicy: Zostań nauczycielem Skillshare, aby zarobić dodatkową gotówkę

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Rzemieślnicy: Zostań nauczycielem Skillshare, aby zarobić dodatkową gotówkę

Ponieważ coraz więcej osób korzysta z Internetu, aby uczyć się nowych umiejętności, jest to świetny czas na dzielenie się wiedzą z innymi i zarabianie pieniędzy. W Skillshare możesz zarabiać na dowolnej liczbie umiejętności. Ale co jest Dzielenie się umiejętnościami i jak to wykorzystujesz? Oto wszystko, co musisz wiedzieć, aby rozpocząć pracę jako nauczyciel Skillshare.Co to jest Skillshare i jak działa?

Założona w 2010 roku Skillshare to internetowa społeczność dla uczniów i nauczycieli. Oferuje zajęcia z różnych tematów, w tym projektowania, wideo, fotografii, ilustracji lub zakładania rękodzieła i nie tylko.

Dla studentów dostępne są dwie opcje – bezpłatna i płatna. Ale dostęp do wielu zajęć jest bezpłatny, co czyni go popularną witryną e-learningową.

8 Powody, dla których przedsiębiorcy zajmujący się rzemiosłem powinni uczyć na Skillshare

1. Dotrzyj do dużego potencjalnego grona odbiorców

Znalezienie publiczności zainteresowanej ich umiejętnościami jest często wyzwaniem dla trenerów. Możesz mieć naprawdę cenną wiedzę do podzielenia się, ale marketing może być trudny. Właśnie tam Skillshare ułatwia pracę.

Dzięki milionom użytkowników na całym świecie daje możliwość dotarcia do dużej grupy osób.

2. Zbuduj biznes, ucząc swojej pasji

Przez lata Skillshare zbudował silną społeczność nauczycieli, którzy z pasją dzielą się swoją wiedzą.

Ucząc na Skillshare, możesz podnieść swój status eksperta i zbudować swoją markę. Potencjalny kontakt z milionami studentów na całym świecie może również okazać się odświeżający. Nauczanie może również pomóc ci uniknąć wypalenia zawodowego w biznesie rękodzielniczym i odzyskać część pasji do rzemiosła.

3. Odkryj zasoby do tworzenia treści i prowadzenia zajęć

Aby pomóc Ci zacząć, Skillshare oferuje wiele zasobów. Ma również bardzo prosty proces zaprojektowany, aby Twoje zajęcia były wciągające.

Zacznijmy od Podręcznika nauczyciela, kompleksowego przewodnika pomagającego w tworzeniu skutecznych zajęć. Dostępny jest również moduł Teach Challenge, który zawiera przydatne wskazówki, jak zwiększyć zarobki na platformie.

Rekommenderad:  13 pytań telefonicznych dotyczących odkrywania sprzedaży, aby odkryć bolączki kupującego

4. Rozwijaj umiejętności tworzenia kursów online dla studentów rzemiosła

Tworzenie zajęć, które uczniowie uznają za przydatne, jest często trudne — zwłaszcza w trybie online. Dzięki Skillshare proces tworzenia kursów online jest stosunkowo prostszy.

Twoje zajęcia muszą być oparte na wideo i muszą trwać co najmniej 10 minut. Średnio zajęcia trwają 30-40 minut. Strona z wytycznymi dotyczącymi zajęć zawiera wszystkie szczegóły potrzebne do projektowania kursów. Obejmują one wskazówki, jak tworzyć angażujące treści i tematy, których należy unikać.

5. Przetestuj pomysły na kursy z grupą docelową

Skillshare to prężnie rozwijająca się społeczność uczniów, którzy nieustannie szukają odpowiednich kursów. Aby móc przyciągnąć ich uwagę i zachęcić do zapisania się, dobrze jest najpierw przetestować swoje pomysły na zajęcia. Oto jak możesz to zrobić.

Przećwicz i opublikuj krótką wersję lub zwiastun, wypromuj ją wśród potencjalnych członków i sprawdź, czy temat jest dla nich interesujący. Po zatwierdzeniu możesz utworzyć dłuższą klasę, która obejmuje temat bardziej szczegółowo.

6. Połącz się z innymi nauczycielami Skillshare

Kolejną zaletą nauczania na Skillshare jest to, że możesz rozwijać swoją sieć. Na tej platformie znajdziesz innych instruktorów, którzy mają podobne zainteresowania do Twoich. W ten sposób możesz uzyskać pomysły na swoje zajęcia i być na bieżąco z trendami.

Pomocne wskazówki i zasoby można znaleźć w Centrum nauczycieli Skillshare. Tutaj najlepsi nauczyciele dzielą się swoimi doświadczeniami i udzielają porad, aby ułatwić Ci poruszanie się po platformie.

7. Wyjdź tam

Ponieważ jest to ekosystem oparty na społeczności, Skillshare jest przydatny, aby zyskać widoczność swojej pracy i firmy. Wielu instruktorów połączyło się za jego pośrednictwem i utworzyło partnerstwa i współpracę. Innymi słowy, może pomóc podnieść Twój profil i stworzyć możliwości wykraczające poza nauczanie.

8. Zarabiaj pasywny dochód jako nauczyciel Skillshare

Częścią popularności Skillshare jest możliwość zarabiania przez nauczycieli. Według strony instruktor może zarobić około 200 $ w pierwszym miesiącu na jednej klasie. Budując swój profil i zostając najlepszym nauczycielem, możesz zarobić około $3,000 miesięcznie. To dobre pieniądze na poboczną zgiełk.

Rekommenderad:  6 Niezbędne fragmenty rozszerzone e-commerce, aby uzyskać wyższą pozycję i sprzedawać więcej produktów

Jak zostać nauczycielem w Skillshare?

Skillshare nie wymaga składania wniosku i czekania na zatwierdzenie do rozpoczęcia nauczania. Każdy, kto ma pasję do nauczania, dzielenia się wiedzą i zwiększania dochodów, może zostać tutaj nauczycielem w zaledwie kilku krokach.

 1. Utwórz konto Skillshare za darmo
 2. Utwórz wersję roboczą zajęć
 3. Pracuj we własnym tempie, aby publikować swoje zajęcia, kiedy tylko będziesz na to gotowy

Jak stworzyć klasę umiejętności

Aby jak najlepiej wykorzystać zajęcia w Skillshare, musisz pamiętać o kilku rzeczach. Oto kroki, aby utworzyć swoją klasę.

 1. Wybierz temat, który chcesz udostępnić
 2. Zweryfikuj swój pomysł, aby mieć pewność, że Twoje zajęcia będą popularne wśród członków
 3. Stwórz zarys swojego projektu
 4. Twórz i publikuj swoje zajęcia, korzystając z zasobów platformy
 5. Promuj go za pośrednictwem poczty e-mail, mediów społecznościowych, aby uzyskać informacje

Jak zarabiać na nauczaniu w Skillshare?

Skillshare ma przejrzystą strukturę płatności, w ramach której nauczyciele otrzymują wynagrodzenie za każdą minutę oglądaną przez uczniów Premium na zajęciach – i za każdego ucznia, którego przyprowadzają poprzez polecenie.

Oto jak to działa:

 • Nauczyciele otrzymują 10 USD za każdego ucznia, którego dostaną do Skillshare i który zarejestruje się w celu uzyskania członkostwa Premium
 • Tantiemy są naliczane na podstawie liczby minut obejrzanych na Twoich zajęciach w każdym miesiącu

Ile kosztuje nauczanie w Skillshare?

Jedną z rzeczy, która sprawia, że ​​ta strona jest atrakcyjna dla tysięcy nauczycieli, jest to, że nic nie kosztuje, aby zacząć z niej korzystać. Jako instruktor nie musisz nic płacić, aby zacząć uczyć i zarabiać.

Czy mam dostęp do zajęć, jeśli anuluję członkostwo Premium?

Model członkostwa Premium jest przeznaczony tylko dla uczniów – nie dla trenerów.

Ile nauczyciele zarabiają na Skillshare?

Średnio instruktor może zarobić około 200 $ w pierwszym miesiącu z pierwszą lekcją. Najlepsi instruktorzy zarabiają około $3,000 miesięcznie.

Rekommenderad:  Jak stworzyć zabójczą strategię treści na blogu, aby pozycjonować i bankować

Czy Skillshare jest dobre dla instruktorów?

To dobry serwis e-learningowy, w którym znajdziesz bardzo zaangażowaną społeczność zarówno instruktorów, jak i kursantów. Będziesz mieć również dostęp do zasobów i wskazówek, dzięki którym Twoje zajęcia będą wciągające. I dzięki temu możesz zwiększyć swoje dochody. Wyzwaniem jest jednak wyróżnienie się i znalezienie sposobu na zwiększenie popularności zajęć. Jest również dostępny głównie w języku angielskim, co może stanowić wyzwanie, jeśli jesteś zainteresowany tworzeniem kursów w innych językach.

Czego mogę uczyć w Skillshare?

Możesz wybierać spośród wielu interesujących tematów, w których masz większe umiejętności. Oto kilka pomysłów do zbadania:

 • Sprawdzone metody prowadzenia webinaru
 • Influencer marketing: Błędy, których należy unikać
 • Jak rozwijać swoją stronę internetową za pomocą chatbotów
 • Wyjątkowe możliwości zarobku w 2021 roku
 • Zbudowanie solidnej strategii marketingu wideo dla Twojej firmy restauracyjnej
 • Co dalej w e-mail marketingu