Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Rzut oka na wnętrze naszego nowego magazynu i historię, jak się tu znaleźliśmy

Uwaga: Poniższy artykuł pomoże Ci w: Rzut oka na wnętrze naszego nowego magazynu i historię, jak się tu znaleźliśmy

W ramach prowadzenia mojego bloga i podcastu często dostaję pytania od czytelników, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat wczesne lata naszej działalności i jak ewoluował w czasie.

Odpowiedzi na wszystkie te pytania są w rzeczywistości głęboko na moim blogu, jeśli masz cierpliwość, aby przejrzeć moje pierwsze 50 wpisów.

W rzeczywistości od czasu do czasu wracam i ponownie odwiedzam niektóre z moich wczesnych postów i podziwiam jakie one są złe! Na samą myśl o tym mam ciarki 🙂

W każdym razie dzisiaj oszczędzę ci trudu przekopywania się przez męty MyWifeQuitHerJob.com i opowiem historię jak to się wszystko zaczeło.

A na koniec tego posta dam ci osobistą wycieczkę po naszym nowym biurze.

Skorzystaj z mojego bezpłatnego minikursu, jak założyć odnoszący sukcesy sklep e-commerce

Jeśli jesteś zainteresowany rozpoczęciem działalności e-commerce, przygotowałem kompleksowy pakiet zasobów to ci pomoże uruchomić własny sklep internetowy od zupełnego zera. Koniecznie złap go przed wyjazdem!

Wczesne lata

Moja żona i ja po raz pierwszy założyliśmy Bumblebee Linens w sypialnia naszego wynajmowanego domu. Nie przeprowadzaliśmy żadnej kontroli jakości naszych produktów. Po prostu zamawialiśmy pościel z Chin i wrzucaliśmy ją do pudełka, gdy tylko ktoś składał zamówienie.

Pakowanie zrobiliśmy wieczorem po obiedzie zaczynając około godz 7:30-20:00. I w zależności od liczby zamówień, zajęłoby nam to pomiędzy 1-3 godziny na spakowanie i wydrukuj etykiety wysyłkowe.

Gdy nasze zamówienia wykroczyły poza naszą sypialnię, przenieśliśmy firmę do naszego garażu. A z kilkoma tanimi regałami za 80 dolarów z Home Depot stworzyliśmy magazyn z przestrzeni, która była około 350 mkw.

Żałuję, że nie mam zdjęć do pokazania, ale pamiętam ciasno upakowany garaż, w którym było tylko około 3 m między każdym przejściem. Przestrzeń była cenna i staraliśmy się zmaksymalizować metraż, aby zmieścić się w naszych coraz większych przesyłkach z Chin.

W tym czasie mieliśmy tylko 1 hafciarka który stał w salonie obok telewizora.

Wracałem z pracy, jadłem kolację z żoną, a potem uruchomić maszynę aż zamówienia zostały zrealizowane. Kiedy ja szyłem, moja żona była pakowanie i wysyłka.

Następnego ranka brałem wszystkie pudełka i zawieź ich na pocztę przed wyruszeniem do pracy.

Rekommenderad:  6 Kroki do przybicia zasięgu SEO

W rzeczywistości chodziłem na pocztę tak często, że stałem się tam znany jako „chłopiec z chusteczką”. I z biegiem czasu faktycznie się nim stałem przyjaźni się ze wszystkimi pracownikami poczty.

W czasie wakacji dawaliśmy im prezenty, a oni w zamian zaoferowali mi wspaniałą obsługę i Preferencyjne traktowanie.

Zawsze bądź miły dla swoich pracowników pocztowych!!!

Nowy dom

W końcu przerosliśmy nasz wynajmowany dom iw 2009 roku kupiliśmy nasz pierwszy Dom jednorodzinny co było czymś, co chcieliśmy robić od końca 6 lata.

Dlaczego nam to zajęło 6 lata?

Obudowa jest notorycznie droga tutaj w Bay Area. Aby dostać rozsądny dom w dobrym okręgu szkolnym, raczej musisz wydać 7 figurki.

Zgadza się! Tutaj musisz wydać ponad milion dolców na malutką chatkę!

A przed 2009 r rynek nieruchomości był bardzo gorący.

Domy sprzedawały się „tak jak są”. 2 Lub 3 dni i wiele sprzedanych za 100% gotówki i znacznie za dużo. Właściwie to nie było niczym niezwykłym 7-10 ofert na dom.

Zasadniczo zostaliśmy wycenieni poza rynkiem. I chociaż złożyliśmy kilka ofert z lat 2003-2007, wszystkie zostały odrzucone.

W każdym razie, jeśli pamiętasz, rok 2009 był najniższym punktem w branży nieruchomości, a popyt na mieszkania prawie nie istniał, więc moja żona i ja postanowiliśmy spróbować ponownie poszukać domu.

I jakby szczęście tak chciało, udało nam się zalicytować 100 000 poniżej zapytania i zostałam dumną właścicielką jasnożółtego, zadymionego, zadymionego domu w dobrym okręgu szkolnym 🙂

Przeprowadzka dalej

Po niewielkiej przebudowie i dezodoryzacji przenieśliśmy naszą działalność do garaż i pokój dzienny naszego nowego domu. Właściwie celowo wybraliśmy ten dom, ponieważ miał wydzieloną część, w której mogliśmy prowadzić naszą działalność.

Zmodernizowaliśmy również Do 2 maszyny do szycia, stanowisko pakowania i kolejne regały do ​​przechowywania naszych produktów. To było również wtedy, gdy my zatrudniliśmy pierwszego pracownika do pomocy przy szyciu i pakowaniu.

Mimo że technicznie nie powinieneś prowadzić firmy w dzielnicy mieszkalnej, nasz pracownik przychodził rano i wychodził o 17:00.

Tymczasem nasz urodziło się drugie dziecko a Jen spędzała większość swoich dni na opiece nad obojgiem dzieci.

Utrzymywaliśmy ten układ przez dość długi czas, aż w końcu moja żona doszła do siebie dość konfiguracji. W końcu chciała odzyskać salon, abyśmy mogli naprawdę cieszyć się naszym nowym domem.

Rekommenderad:  Przewiduj i diagnozuj awarie turbin wiatrowych i miej szansę pracować z cyfrowym zespołem ReNew Power

Pamiętam wtedy, Byłem martwy przeciwko przeniosłem firmę do prawdziwego biura, ponieważ nie chciałem zajmować się kłopotami.

Po pierwsze, czynsz był bezpłatny i my byśmy byli oszczędność około 2000 $ miesięcznie prowadząc firmę poza naszym domem.

A po drugie, w naszym garażu zostało jeszcze około 50 stóp kwadratowych, aby zmieścić więcej pościeli 🙂

W każdym razie, realistycznie, byliśmy zabraknie miejsca w garażu a pościel powoli zaczęła wkradać się do domu.

Pamiętam, jak pewnego razu położyłem pudełko chusteczek w naszej sypialni między łóżkiem a łazienką i prawie się zabiłem kiedy potknąłem się o nie w drodze na siku w środku nocy.

W końcu zdecydowaliśmy się przenieść naszą działalność do tego małego parku biurowego w Santa Clara.

Nasze pierwsze biuro

Gdy tylko się przeprowadziliśmy, moja żona odetchnęła z ulgą, ale Nadal byłem sceptyczny. Po pierwsze, dojazd do biura zajmował 15 minut. Po drugie, nie mogliśmy już pakować i realizować zamówień w ostatniej chwili na żądanie.

W dawnych dobrych czasach, jeśli klient złożył pilne zamówienie o godzinie 20:00 czasu pacyficznego, mogliśmy zapakować i dostarczyć dziecko następnego ranka. Ale bez natychmiastowego dostępu do naszego ekwipunku już tak nie było.

Ogólnie rzecz biorąc, okazało się, że to A szczęście w nieszczęściu. Kiedy moja żona wyszła z biura, biznes zniknął z oczu i z głowy.

A posiadanie oddzielnego biura oznaczało, że mogliśmy zatrudnić dodatkowych pracowników i nie musiałyby wchodzić do naszego domu 🙂

To było kluczowe.

Posiadanie dodatkowej pomocy oznaczało również, że moja żona nie musiała być obecna i tyle zapewnił jej elastyczność aby przewozić nasze dzieci do różnych zajęć.

Mimo że nasze pierwsze biuro było niewielkie, pozostaliśmy tam do 2016 roku, kiedy to zostaliśmy zmuszeni do przeprowadzki.

Nasze biuro dzisiaj

Jak wspomniałem w naszym ostatnim raporcie o dochodach, decyzja o przeniesieniu biur była bardzo gorączkowy.

Ale udało nam się ułożyć nasze rzeczy w nowo przebudowanym obiekcie, który powinien przypływ nas do innego 2-3 lata.

W każdym razie w zeszłym tygodniu zdecydowałem się złożyć niespodziewaną wizytę w siedzibie firmy Bumblebee Linens, aby nakręcić ten mały zaimprowizowany film. Mam nadzieję, że ci się spodoba.

Kilka słów końcowych

Mimo że nasz mały internetowy sklep z pościelą ślubną jest niewielki według większości standardów biznesowych, zapewnia nam elastyczność obecności w życiu naszych dzieci, co jest bezcenne!

Rekommenderad:  ISB iDiya - Wyzwanie dotyczące narodowych pomysłów społecznych zainicjowane przez Indian School of Business

Zarówno moja żona, jak i ja możemy uczestniczyć we wszystkich meczach koszykówki i piłki nożnej naszych dzieci. Moja żona jest wolontariuszką w naszej szkole podstawowej, aby śledzić ich postępy i przyjaciół.

I mamy wolność aby pomóc w sprzedaży tych wszystkich ciasteczek harcerskich zapomnianych przez Boga 🙂 Zasadniczo możemy być tam, kiedy nas potrzebują, nawet jeśli teraz tego nie doceniają 🙂

Nasze firmy generują więcej pieniędzy, niż potrzebujemy do życia, a my kontrolujemy nasz styl życia. Dlatego robimy to, co robimy.

Gotowy, aby poważnie podejść do rozpoczęcia działalności online?

Jeśli naprawdę zastanawiasz się nad założeniem własnego biznesu online, musisz sprawdzić mój bezpłatny mini kurs Jak stworzyć niszowy sklep internetowy w 5 Łatwe kroki.

W tym 6 dzienny mini kurs, ujawniam kroki, które podjęliśmy z żoną, aby zarobić 100 tysięcy dolarów w ciągu zaledwie roku. Co najlepsze, jest to bezpłatne i będziesz otrzymywać cotygodniowe wskazówki i strategie e-commerce!

Powiązane posty w naszej historii

O Stevenie Chou

Steve Chou jest wysoce rozpoznawalnym influencerem w przestrzeni e-commerce i nauczał tysiące studentów jak skutecznie sprzedawać fizyczne produkty online pod adresem ProfitableOnlineStore.com.

jego blogu, MyWifeRzućPracę.comzostał przedstawiony w Forbes, Inc, The New York Times, Entrepreneur i MSNBC.

On też jest współautor dla BigCommerce, Klaviyo, ManyChat, Printful, Privy, CXL, Ecommerce Fuel, GlockApps, Privy, Social Media Examiner, Web Designer Depot, Sumo i inne wiodące publikacje biznesowe.

Ponadto prowadzi popularny podcast e-commerceMoja żona rzuciła pracę, czyli 25 najlepszych programów marketingowych ze wszystkich Apple Podcasty.

Aby być na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi trendami e-commerce, Steve prowadzi 7 sklep internetowy z figurkamiBumblebeeLinens.com, z żoną i zakłada doroczna konferencja e-commerce zwany Zjazd Sprzedawców.

Steve posiada tytuł licencjata i magistra elektrotechniki Uniwersytet Stanford. Pomimo tego, że studiował elektrotechnikę, znaczną część studiów podyplomowych spędził na studiowaniu przedsiębiorczości i mechaniki prowadzenia małych firm.