Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

są już znane smartphones Samsung, który otrzyma One UI 5 i Androida 13 w tym roku

Samsung bardzo aktywnie przygotowuje nowy One UI 5, oparty na systemie Android 13 i z wieloma nowymi funkcjami. Ta wersja jest już w fazie testów i jest przygotowywana, wkrótce zostanie wydana.

Ta nowa wersja jest już testowana i oceniana, aby poprawić znalezione sytuacje. To, co jest obecnie znane, jeszcze bardziej podnosi to, czego oczekiwano. są znane smartphones od Samsunga, który otrzyma One UI 5 i Androida 13 jeszcze w tym roku.

Samsung One UI 5 Androida 13 Galaxy smartphones

Proces aktualizacji wszystkich modeli smartphones od Samsunga jest czasochłonne, biorąc pod uwagę ilość dostępnego sprzętu. Marka rozpoczęła już proces testowania i oceny One UI 5 a wkrótce Android 13 będzie dostępny dla wszystkich.

Oczywiście każdy chce być na czele tej aktualizacji do nowej wersji, a ujawniona teraz lista wyposażenia jest ważna. To jest ujawnia które modele otrzymają nową wersję jeszcze w 2022 roku.

  Galaxy S22
  Galaxy S22+
  Galaxy S22 Ultra
  Galaxy S21
  Galaxy S21+
  Galaxy S21 Ultra
  Galaxy Z Fold 4
  Galaxy Z Odwróć 4
  Galaxy Z Fold 3
  Galaxy Z Odwróć 3
  Galaxy A53

Zdecydowana większość obecnych tutaj urządzeń była już pewna, że ​​będą na czele aktualizacji do Androida 13. Marka zwykle kieruje się hierarchią opartą na swoich najlepszych modelach, a następnie eskaluje wraz z rokiem wydania. Z jednym interfejsem użytkownika 5 powinien postępować zgodnie z tym samym modelem.

Jednak, jak widać, na tej liście jest coś nowego. Mówimy o obecności modelu z linii A, który przenosi nową wersję do modeli ze średniej półki. Oczywiście później, w 2023 roku, lista urządzeń objętych programem zostanie rozszerzona.

Samsung One UI 5 Androida 13 Galaxy smartphones

Dokładne daty ukazania się nowej wersji na całym świecie nie są jeszcze znane. Jeden interfejs użytkownika 5 będzie praktycznie skończony i gotowy do udostępnienia, z wbudowanym Androidem 13, ze wszystkimi jego wiadomościami, które Google przygotowywał przez kilka miesięcy.

Samsung pokazuje w ten sposób, że utrzymuje swoją politykę szybkich i obszernych aktualizacji. Jeden interfejs użytkownika 5 Będzie zatem dostępny i gotowy do oceny przez wszystkich, pokazując dodatki, które przynosi i które są dodawane do nowego Androida 13.