Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

SafeUpdates dla WordPressa teraz dostępne dla wszystkich:…

SafeUpdates dla WordPressa teraz dostępne dla wszystkich:...

Czy kiedykolwiek aktualizowałeś wtyczkę lub motyw w swojej witrynie WordPress i byłeś zaskoczony niepożądanymi, mylącymi błędami, takimi jak:

  • 500 Serwer wewnętrzny: Serwer napotkał błąd wewnętrzny lub błędną konfigurację i nie mógł zrealizować Twojego żądania…
  • 503 Usługa chwilowo niedostępna”

…były minuty od krzyku z frustracji?

DreamHost jest tu dla Ciebie!

Po dokładnej fazie BETA nasza najnowsza funkcja SafeUpdates dla WordPress jest już ogólnie dostępna. Poprosiliśmy 300 użytkowników BETA, aby pobawili się SafeUpdates i pomogli nam w jego debugowaniu i ulepszaniu. I chociaż dodatek SafeUpdates jest już dostępny dla ogółu społeczeństwa, nie przestaniemy dodawać kolejnych funkcjonalności w przyszłości! Przyjrzyjmy się teraz szczegółom tego ekscytującego wydania.

„DreamHost po raz kolejny wybiło piłkę z parku dzięki SafeUpdates. Próbowałem innych dostawców, ale to nic innego jak automatyczna kopia zapasowa wykonywana przed aktualizacją. Bezpieczeństwo zależy tylko od natychmiastowego wykonania kopii zapasowej i muszę jeszcze sprawdzić, czy nic nie jest uszkodzone. DreamHost weryfikuje aktualizacje na kilka sposobów, w tym za pomocą witryny tymczasowej do testowania i sprawdzania problemów z wyglądem witryny. Nie zdarzyło mi się ani razu, aby funkcja SafeUpdates uszkodziła witrynę w wersji beta. Po raz kolejny DreamHost okazało się najlepszą decyzją, jaką podjąłem, odkąd 8 lat temu zostałem profesjonalistą WordPress”.

Patrycja Dumond

Właściciel, wpXPRESS

Co to jest SafeUpdates w DreamHost?

SafeUpdates to opcjonalny dodatek, który umożliwia zapracowanym twórcom stron internetowych i właścicielom firm pełną automatyzację wykrywania, testowania i wdrażania aktualizacji rdzenia, motywu i wtyczek w WordPress za pomocą kilku kliknięć.

Możesz wybrać i wykonać te aktualizacje na miejscu lub zaplanować je na później bezpośrednio za pośrednictwem platformy zarządzania DreamHost. Nic prostszego i bezpieczniejszego niż to.

Ta niezwykle łatwa w użyciu funkcja kryje w sobie wiele wartości. SafeUpdates uruchamia skrupulatny, zautomatyzowany przepływ pracy, który obejmuje wszystkie właściwe kroki, dzięki którym możesz mieć pewność, że zaplanujesz aktualizacje i będziesz mógł kontynuować zadania, które są najważniejsze dla Twojej firmy!

Dlaczego wpadliśmy na SafeUpdates?

Około 80% użytkowników DreamHost hostuje jedną lub więcej witryn WordPress i WooCommerce. Aktualizowanie ich rdzenia, motywów i wtyczek ma kluczowe znaczenie dla zwiększenia wydajności, naprawienia błędów i zapobiegania wykorzystywaniu luk w starszych wersjach przez hakerów. (Nie wspominając o wszystkich fajnych funkcjach, do których masz dostęp w nowych wersjach.)

Jednak śledzenie tych aktualizacji jest czasochłonne i ryzykowne, szczególnie w przypadku witryn o znaczeniu krytycznym; nawet drobne stwarzają ryzyko uszkodzenia Twojej witryny lub pozostawienia Cię z wieloma problemami wizualnymi/technicznymi.

Wykonywanie aktualizacji obejmuje żmudne zadanie sprawdzania, czy wszystko działa prawidłowo i polega na doskonałej kopii zapasowej, do której można przywrócić dane, gdyby coś poszło nie tak. Bezpieczne i prawidłowe wykonanie tej czynności obejmuje wiele ruchomych części: wykonanie nowej kopii zapasowej, przetestowanie aktualizacji w fazie testowej, upewnienie się, że nic się nie psuje, a następnie wprowadzenie zmian w życie.

Cóż, usługa SafeUpdates firmy DreamHost robi to na bieżąco dla naszych klientów. Trudny, wieloetapowy proces, który wymaga dużych zasobów ludzkich i technicznych, przekształca się w łatwe kliknięcie, które zwielokrotnia możliwości zarobkowe użytkowników WordPress. Abrakadabra!

Dla kogo jest przeznaczona usługa SafeUpdates?

SafeUpdates jest przeznaczone dla każdego, kto chce skupić się na swoich potrzebach biznesowych, a nie na rutynowych zadaniach konserwacyjnych. Czy rozpoznajesz siebie jako jedną z takich osób? W takim razie SafeUpdates jest dla Ciebie.

Agencje cyfrowe

Martwisz się, że brakuje aktualizacji w witrynach internetowych o znaczeniu krytycznym? Dzięki automatycznemu wykrywaniu i wielokrotnym testom przed wprowadzeniem zmian Twoje witryny są zawsze bezpieczne, dzięki czemu SafeUpdates jest prawą ręką Twojej agencji!

Spędzasz zbyt dużo czasu i zasobów firmy na ręcznym utrzymywaniu witryn WordPress? Ustaw funkcję SafeUpdates, aby zautomatyzować aktualizacje rdzenia, wtyczek i motywów swojej witryny i zaoszczędzić co miesiąc setki godzin pracy i pieniędzy.

Chcesz zautomatyzować i zwiększyć marże zysku? Usprawnij operacje i prace konserwacyjne na platformie DreamHost, aby radykalnie obniżyć koszty. Zarządzaj wszystkim z jednego pulpitu nawigacyjnego: aktualizacjami, współpracą zespołową, przemieszczaniem, klonowaniem witryn, automatycznymi kopiami zapasowymi poza siedzibą, przywracaniem jednym kliknięciem i nie tylko.

Programiści i freelancerzy

Nie lubisz wymuszonych aktualizacji lub nie masz zaufania do wtyczek konserwacyjnych? Dzięki SafeUpdates możesz wybrać aktualizacje, które chcesz zautomatyzować lub wykonać na żądanie.

Szukasz nowych możliwości zarobku? Dodaj premium usługi konserwacji WordPress do swojego portfolio, korzystając z SafeUpdates, aby zorganizować swoją pracę. Możesz też połączyć go z istniejącymi usługami i zwiększyć marże zysku, oszczędzając czas poświęcany na pracę ręczną.

E-commerce, małe i średnie firmy i blogerzy

Marnujesz czas na zadania, które nie generują przychodów? Zaoszczędź godziny niepłatnych prac konserwacyjnych WordPress lub wtyczek innych firm, aby Twoja witryna była zawsze aktualna i bezpieczna. Zaplanuj SafeUpdates, mając pewność, że żadna aktualizacja nie uszkodzi Twojej witryny.

Jak działa SafeUpdates?

Wykonanie świeżej kopii zapasowej poza siedzibą firmy, uruchomienie witryny testowej w celu bezpiecznego przetestowania i automatyczne przywrócenie systemu w przypadku problemu to tylko absolutne minimum.

Testowanie to miejsce, w którym dzieje się magia.

Nasz system testuje zarówno w środowiskach testowych, jak i na żywo, w tym testy regresji wizualnej (VRT), testy wydajności i liczne kompleksowe testy funkcjonalne, aby mieć pewność, że Twoja witryna będzie działać przez cały czas.

Jeśli coś pójdzie nie tak, system automatycznie powróci do świeżej kopii zapasowej, którą utworzył na początku, i wyśle ​​​​Ci szczegółowego e-maila z opisem problemów. Możesz także ustawić powiadomienia e-mailowe dla każdego scenariusza.

Ile będzie mnie to kosztować?

Ręczna aktualizacja i prace konserwacyjne mogą na rynku kosztować od 15 do 150 dolarów za godzinę. Jednakże nasza strategia cenowa dotycząca usługi SafeUpdates wynika wyłącznie z chęci uczynienia jej narzędziem odpowiednim dla twórców stron internetowych i właścicieli firm, niezależnie od lokalizacji i wielkości firmy.

W przypadku DreamHost cena SafeUpdates zaczyna się od 3 USD za aplikację dla maksymalnie 5 witryn internetowych i spada do 2 USD za aplikację dla 6 witryn i więcej. Dodaj do tego niezrównaną wydajność DreamHost, wsparcie ekspertów i zarządzane zabezpieczenia, aby uzyskać najlepszy stosunek jakości do ceny!

Jak aktywować SafeUpdates?

SafeUpdates jest teraz dostępne dla ogółu społeczeństwa! Przejdź do dowolnej aplikacji WordPress na swoim koncie DreamHost, a znajdziesz „Bezpieczne aktualizacje” opcja w lewym dolnym rogu pod Zarządzanie aplikacją.

Sprawdź ten artykuł, aby uzyskać więcej informacji na temat jak zautomatyzować aktualizacje WordPressa za pomocą SafeUpdates. Ponadto nasz zespół ds. obsługi klienta jest zawsze gotowy do pomocy, więc nie wahaj się z nami skontaktować.

Wreszcie, nasze pragnienie zapewnienia niesamowitej wartości i uczynienia platformy DreamHost tak prostą i efektywną, jak to tylko możliwe dla wszystkich, nie wykazuje oznak spowolnienia. Aktywuj więc SafeUpdates, poznaj nasze inne dodatki i miej oko na to, co będzie dalej; przyszłość należy do DreamHost.

×

Pobierz nasz biuletyn
Bądź pierwszą osobą, która otrzyma najnowsze aktualizacje i samouczki.

Dziękujemy za subskrypcję nas!