Sakal wyświetla nadchodzące alarmy na ekranie blokady

Sakal wyświetla nadchodzące alarmy na ekranie blokady 1

Jeśli jesteś podobny do mnie, prawdopodobnie ustawiasz poranny alarm każdego dnia tygodnia, aby mieć pewność, że obudzisz się o właściwej porze, aby przygotować się do pracy rano. Ale czy nie byłoby miło, gdyby iOS dał ci trochę informacji, kiedy alarm miał się włączyć następnego dnia?

Nowo wydana i darmowa poprawka jailbreak o nazwie Sakal deweloper iOS P2KDev robi dokładnie to i robi to w bardzo estetyczny sposób.

Jak pokazano na powyższych przykładach zrzutów ekranu, Sakal wyświetla stan nadchodzącego alarmu tuż nad wskaźnikiem daty i godziny na ekranie blokady. Jeśli masz ustawiony alarm na przyszłość, wyświetli się ikona alarmu wraz z dniem, a następnie godzina. Alternatywnie, poprawka wyświetla ikonę alarmu z tekstem „Brak nadchodzących alarmów”, jeśli nie masz żadnych nadchodzących alarmów.

Dla jasności, Sakal został zaprojektowany do wyświetlania następnego nadchodzącego alarmu, i niekoniecznie jest skonfigurowany do uruchomienia następnego dnia. Mógłbym bardzo dobrze ustawić alarm na wtorek zamiast poniedziałku i zamiast tego wyświetlałby ten alarm, o ile nie miałem żadnych alarmów ustawionych na poniedziałek.

Po zainstalowaniu Sakala w aplikacji Ustawienia znajdziesz dedykowane okienko preferencji, w którym możesz skonfigurować dostosowanie do swoich potrzeb:

Sakal wyświetla nadchodzące alarmy na ekranie blokady 2

Tutaj możesz:

  • Dostosuj format tekstu Brak nadchodzących alarmów
  • Dostosuj format godziny alarmu
  • Wybierz styl czcionki:
  • Wpisz preferowany rozmiar czcionki
  • Wybierz preferowane wyrównanie tekstu:
  • Skonfiguruj preferowane przesunięcie pionowe

Jeśli nie korzystasz z funkcji alarmowej iOS, prawdopodobnie nie będziesz potrzebować takiej poprawki jak Sakal. Z drugiej strony ci, którzy często używają alarmów, mogą skorzystać z ulepszenia, ponieważ może to uniemożliwić zapomnienie o tym, że musisz wstać wcześnie następnego dnia dla każdego rodzaju zdarzenia, dla którego możesz ustawić alarmy.

Jeśli chcesz wypróbować Sakal dla siebie, możesz pobierz go za darmo z repozytorium Packix w preferowanym menedżerze pakietów. Sakal obsługuje jailbroken iOS 13 urządzeń.

Czy uważasz, że Sakal jest wartościowym dodatkiem do telefonów osobistych? Daj nam znać w sekcji komentarzy.