Samouczek na temat usuwania klucza produktu na Windows 10 łatwo

Co to jest klucz produktu? Jak usunąć klucz produktu na Windows 10? Mówiąc o systemach operacyjnych Windows Nieoficjalny pseudonim piracki, należy wyobrazić sobie nasze przemyślenia na temat klucza produktu lub numeru seryjnego.

Ten numer seryjny ma bardzo ważną rolę, aby twój system operacyjny nie dotarł wygasł co zwykle wpływa na znajdujące się w nim programy. Tymczasem system operacyjny Windows jest jednym z najczęściej używanych systemów operacyjnych na całym świecie.

Istnieje wiele korzyści, które możemy uzyskać podczas korzystania Windows. Jeden z nich Windows ma dobry wygląd, jest atrakcyjny i niełatwo cię nudzi. Jeśli się nudzisz, możesz go zastąpić motywem lub innym wyglądem, który Ci odpowiada. Zatem dla bezpieczeństwa jest już również silny, ponieważ został wyposażony Windows Firewall lub Windows Obrońca

Co to jest klucz produktu?

Klucz produktu lub powszechnie określany jako numer seryjny to zbiór cyfr składających się z około 25 cyfr. Ta seria liczb zostanie wykorzystana do przeprowadzenia działań Windows. Jeśli system operacyjny Windows nie jest aktywowany, więc zwykle ten system operacyjny nie może prawidłowo wykonywać swoich obowiązków. Ponadto funkcją istnienia tego klucza produktu jest rozróżnienie jednego komputera lub laptopa z innym laptopem.

Musisz wiedzieć, że większości kluczy produktu można używać tylko na jednym komputerze. Oznacza to, że musisz użyć innego numeru seryjnego, jeśli chcesz aktywować Windows. Ale w rzeczywistości czasami jest też numer seryjny, który może być użyty dla więcej niż jednego systemu operacyjnego Windows. Po prostu takie rzeczy rzadko się zdarzają.

Jak usunąć klucz produktu na Windows 10

1. Najpierw otwórz wiersz polecenia, klikając prawym przyciskiem myszy Uruchom jako administrator.

usuń klucz produktu windows 1

2. Następnie wpisz slmgr.vbs / dlv. Pojawi się okno wyskakujące, jak pokazano poniżej. Zwróć uwagę ID aktywacjiona.

Jak usunąć klucz produktu na Windows 10

3. Następnie wpisz slmgr / upk wraz z [ID aktywacji] jak na poniższym obrazku. Nie dostaniemy literówki „tak” później.

usuń klucz produktu windows 3

4. Jeśli się powiedzie, pojawi się wyskakujące powiadomienie, jak pokazano poniżej. Oznacza to, że klucz produktu został pomyślnie usunięty.

usuń klucz produktu windows 4

5. Dla pewności możesz wejść do menu Ustawienia aktywacji.

Samouczek na temat usuwania klucza produktu na Windows 10

6. W dziale Aktywacja, będzie pisanie Windows nie jest aktywowany co oznacza windows nieaktywowany / wprowadzony klucz produktu.

usuń klucz produktu windows 6

Jak zdobyć klucz produktu?

W rzeczywistości, aby uzyskać ten klucz produktu, istnieją trzy sposoby. Te trzy metody również nie są zbyt trudne. Trzy sposoby uzyskania klucza produktu obejmują:

1. Kupić Windows

Kiedy kupujesz system operacyjny Windowskonkretnie Windows 10 z dyskami fizycznymi, a następnie można uzyskać numer seryjny. Zazwyczaj numer seryjny można uzyskać w pudełku lub na naklejce na dysk fizyczny.

2. Pobieranie Windows

Drugi sposób to pobranie Windows 10, który zwykle można również bezpośrednio uzyskać numer seryjny. Niektóre strony internetowe do pobrania systemu operacyjnego Windows podał również link umożliwiający uzyskanie numeru seryjnego lub jego aktywację.

3. Wyszukaj numery seryjne w Internecie

Dla tych z was, którzy mają Windows 10 za darmo lub pobierz alias, jeśli nie otrzymasz numeru seryjnego, możesz wypróbować tę trzecią metodę.

Musisz tylko znaleźć numer seryjny Windows 10. Później otrzymasz wiele numerów seryjnych i możesz wybrać jeden po drugim. Trzeci sposób polega na tym, że zwykle natychmiast otrzymujesz odpowiedni klucz produktu, czasem też trzeba go poszukać ponownie.

W ten sposób możesz usunąć klucz produktu w Windows 10 łatwo. Mam nadzieję, że ten samouczek jest przydatny i łatwy do zrozumienia!