Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji!

Samouczek wideo dotyczący instalacji Drupala na hoście Direct Admin

Po zakupie hosta masz szansę wybrać jeden z tysięcy systemów zarządzania treścią, które zostały stworzone i są dostępne. Możesz nawet zrobić to sam i ulepszyć swoją witrynę poprzez kodowanie i bez korzystania z systemów zarządzania treścią. Ale instalujący system zarządzania treścią Drupal ma unikalne funkcje, które możesz wykorzystać jako mocny powód, aby korzystać z tego CMS-a. W tym artykule z bazy wiedzy Fa Host porozmawiamy o Drupalu i o tym, jak zainstalować Drupala na Direct Admin. Jeśli więc chcesz dowiedzieć się więcej o tym systemie zarządzania treścią, śledź nas do końca tego artykułu.

Tematy poruszane w tym artykule są następujące:

Inhaltsverzeichnis

 • Możliwość instalacji Drupala na Direct Admin
 • Jak zainstalować Drupala na Direct Admin

Możliwość instalacji Drupala na Direct Admin

Drupal to bardzo elastyczny system zarządzania treścią, który pozwala na odpowiednie zarządzanie witryną poprzez zapewnienie unikalnych funkcji. Korzystając z Drupala, możesz włączać lub wyłączać różne moduły i zmieniać ogólny wygląd swojej witryny, korzystając z różnych dostępnych motywów. W przeciwieństwie do wielu innych przykładów, ten system zarządzania treścią jest całkowicie publiczny. Można go używać do uruchamiania różnych stron internetowych i nie ogranicza się to do określonego typu stron internetowych.

Jak zainstalować Drupala na Direct Admin

Jak wspomniano wcześniej, musisz wykonać trzy główne kroki, jeśli chcesz przesłać Drupala na hosta Direct Admin. Poniżej przeanalizujemy kroki i działania, które należy podjąć. Aby zainstalować Drupala na hoście Direct Admin, musisz wykonać następujące kroki:

 1. Pobierz i prześlij plik Drupala na hoście Direct Admin
 2. Utwórz nową bazę danych w Direct Admin
 3. Instalowanie Drupala na Direct Admin
CZYTAĆ:  Spike: innowacyjna aplikacja do konwersacyjnych wiadomości e-mail

1. Prześlij plik Drupala na hosta Direct Admin

W pierwszym kroku procesu instalacji Drupala na hoście Direct Admin musisz pobrać plik instalacyjny systemu zarządzania treścią Drupal i przesłać go na swój host. W tym celu należy wykonać kolejno następujące kroki:

 1. W pierwszym kroku należy wejść na oficjalną stronę tego systemu zarządzania treścią pod adresem Drupal.org i pobrać najnowszą zainstalowaną wersję.
 2. Następnie, aby móc przesłać go na swojego hosta, musisz wejść do panelu administracyjnego Host Direct, podając swoją nazwę użytkownika i hasło.
  Szkolenie, aby wejść na bezpośredniego administratora
 3. Następnie w następnym kroku musisz Akta ” menu Menedżer plików i kliknij na to.
  Jak zainstalować Drupala na hoście Direct Admin
 4. W ostatnim kroku musisz wejść w „ publiczny_html. Według Do samouczek dotyczący przesyłania pliku w Direct Admin, prześlij plik instalacyjny Drupala na hosta Direct Admin.

Bardzo ważny punkt, który powinieneś wiedzieć o instalacji Drupala na swoim hoście: po przesłaniu i rozpakowaniu pliku instalacyjnego Drupala należy skopiować wyodrębnione pliki i foldery i umieścić je w katalogu „public_html”. W przeciwnym razie otrzymasz ok Błąd 404 .

Jak wyodrębnić pliki z trybu skompresowanego w Direct Admin

2. Utwórz nową bazę danych na Direct Admin

W drugim kroku procesu instalacji Drupala w DirectAdmin musisz utworzyć nową bazę danych, aby połączyć się z Drupalem. Dopóki nie utworzysz wymaganej bazy danych, nie możesz zainstalować i uruchomić pliku instalacyjnego Drupala. Aby utworzyć nową bazę danych, wykonaj następujące czynności:

 1. Na stronie głównej hosta cPanel, BAZY DANYCH ” menu Kreator bazy danych MySQL® .
  Instalacja Drupala na hoście bezpośredniego administratora
 2. W kolejnym kroku wchodzisz na stronę powiązaną z bazą danych.

🟢🔵 Na tym etapie powinieneś stworzyć potrzebną bazę danych, jak w poniższym tutorialu.

Szkolenie z tworzenia baz danych w Direct Admin

3. Instalacja Drupala na Direct Admin

W ostatnim kroku instalacji Drupala na hoście Direct Admin i po przejściu dwóch poprzednich kroków, które w rzeczywistości są wymaganiami wstępnymi, powinieneś zainstalować i uruchomić Drupala. W tym celu należy wykonać kolejno następujące kroki:

 1. W pierwszym kroku musisz wpisać w przeglądarce cały adres swojej strony internetowej. Spowoduje to przejście do strony ustawień instalacji Drupala.
 2. W drugim kroku musisz wybrać żądany język. Na szczęście obsługiwany jest również język perski. W rezultacie możesz wybrać język perski i kliknąć „ Zapisz i kontynuuj ” przycisk.
  Instalowanie Drupala na hoście directadmin
 3. W trzecim kroku musisz wybrać jeden z dostępnych profili. Domyślną opcją, którą powinieneś wybrać, jest „ Standard . Po wybraniu kliknij przycisk „ Zapisz i kontynuuj ” przycisk.
  Instalowanie drupala na bezpośrednim administratorze
 4. W czwartym kroku należy sprawdzić wymagania instalacyjne Drupala i jeśli nie ma żadnych problemów kliknąć na przycisk „ Kontynuować mimo to przejść również przez ten etap.
  Jak zainstalować Drupala na hoście bezpośredniego administratora
CZYTAĆ:  Spraw, aby Twoje treści wideo były bardziej udostępniane (+ przykłady)

Pobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz bezpłatne motywy WordPress PremiumPobierz najlepsze motywy WordPress do pobrania za darmoPobierz motywy WordPressbezpłatny kurs onlinepobierz oprogramowanie lawyPobierz motywy WordPress za darmokurs udemy do pobrania za darmo