Samsung, czy składany smartfon będzie gotowy w tym roku?

Czy pamiętasz Project Valley lub Project V, co powinno być pierwsze smartfon składany na świecie, a o którym mówi się od kilku miesięcy? Rok 2016 może być dobrym rokiem, w którym zostanie zrealizowany lub przynajmniej ogłoszony. Tak przynajmniej jest myślą analitycy z HSBC.

Zanim jednak pobiegniesz, aby rozbić skarbonkę wiedzieć że debiut nie nastąpi jutro, ani w lutym ani w następnym miesiącu, ale znacznie bardziej prawdopodobne w druga część roku, być może pod koniec, biorąc pod uwagę, że najwyraźniej analitycy spekulują na ten temat marketing nie wcześniej niż w 2017 r.

dolina projektu

Dlatego zajmie to trochę czasu, ale cytaty z smartfon ze składanego ekranu OLED rośnie, ponieważ po niedawnym upadku Samsunga w zakresie udziałów w rynku koreański gigant potrzebuje gra zmieniacz i co może być więcej niż pierwszy smartfon składanie na świecie?

składany smartfon z doliny samsung projektu

Bądź jednak ostrożny, ponieważ HSBC nie jesthipoteza oparte na wysadzić trochę źródło wewnętrzny firma, a przynajmniej jeśli tak jest, to nie mówi tego wprost, więc wydaje się bardziej przypominać prognozę, która jednak ze strategicznego punktu widzenia ma sens.

W końcu dane z ostatnich lat potwierdzają, że Samsung dobrze sobie radził, gdy był w stanie zaoferować coś naprawdę wyjątkowego, jak wtedy, gdy wprowadził go jako pierwszy absolutny duże ukośne ekrany i coś, co byłoby bardziej unikalne niż jeden smartfon które można złożyć na pół jak gazetę?