Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Samsung: Expert RAW sprawi, że smartfon będzie jeszcze lepszym aparatem

Ty smartphones najlepsze na rynku są już prawdziwe aparaty fotograficzne, z licznymi zaawansowanymi funkcjami związanymi z aplikacją Aparat. Samsung jest jednym z najlepszych tego przykładów, a dla entuzjastów fotografii lub profesjonalistów jest jeszcze jedna aplikacja, która jeszcze bardziej zwiększy potencjał aparatów jego topowych modeli.

Aplikacja Expert RAW zmieni Twój smartfon Samsung w jeszcze lepszy i pełniejszy aparat.

Samsung: Expert Raw sprawi, że smartfon będzie jeszcze lepszym aparatem

Obecnie smartphones które oferują tryb „Pro” z zaawansowanymi ustawieniami przechwytywania, są ograniczone do obsługi aparatu szerokokątnego lub ewentualnie tego i ultraszerokokątnego. Dzieje się tak w modelach Samsunga. Pojawiła się jednak nowa aplikacja, która da użytkownikowi możliwość zmiany parametrów innych aparatów, a mianowicie zapisywania zdjęć w trybie RAW, na przykład podczas przechwytywania przez aparat peryskopowy.

Aplikacja Expert RAW jest już dostępna dla Galaxy S21 Ultra z One UI 4.0. Z niektórych nieoficjalnych źródeł wynika jednak, że modele takie jak Galaxy S21 Plus i Tab S5e.

Aplikacja następnie przenosi format RAW do wszystkich aparatów smartfonów, co skutkuje większą szczegółowością, ostrością, możliwością bezstratnego przechwytywania zdjęć w formacie JPEG, posiada funkcję HDR i pozwala dostosować wszystkie typowe parametry.

Dla tych, którzy chcą przetestować, linki umożliwiające dostęp do APK można znaleźć w następującym poście od Twitter.

Próbowaliśmy zainstalować go na najnowszym smartfonie Samsung z tej serii Galaxy A, ale ewidentnie nie działa. Aplikacja jest już dostępna pod adresem Galaxy Sklep, ale tylko w Korei Południowej.Wkrótce może zostać rozszerzony na więcej modeli smartphones i oficjalnie na więcej rynków.