Samsung Filtration Galaxy S11e sugeruje, że przyjedzie z potrójnym tylnym aparatem

Samsung planuje zastosować strategię poprzedniego flagowca, wprowadzając niedrogi model swojego kolejnego S11, to właśnie on Galaxy S11e, który przyjedzie z niektórymi funkcjami wersji Pro Galaxy S11 i S11 Pro w niskiej cenie. W tym sensie nowa filtracja sugeruje, że urządzenie otrzyma ciekawe funkcje.

Witryna PriceBaba, ujawniono renderingi i obrazy Samsunga Galaxy S11e, w którym obserwuje się urządzenie o rozmiarze mniejszym niż jego starsi bracia i o wielu cechach Galaxy S11

Ogólne funkcje Samsunga Galaxy S11e

Jeden dzień po publikacji Samsunga Galaxy S11, nowy wyciek ujawnia szczegóły Galaxy S11e z ekranem 6,3 w przybliżeniu cale, mniejszy niż wersja S11 ujawniona dzień temu.

Ponadto urządzenie ma wymiary 151.7 x 69.1 mm x 7.9 mm w ciele, nieco wyżej niż Galaxy S10e, ale o tej samej głębokości wskazuje źródło.

Konfiguracja potrójnej kamery

Chociaż szczegóły ekranu nowego smartfona Samsung są interesujące, nie jest to najbardziej zauważalna z niedrogiej wersji Galaxy S11, ponieważ najwyraźniej smartfon będzie miał kamerę z trzema czujnikami.

Według renderów, zarówno filtr Onleaks, jak i Pricebaba, wskazują, że S11e przyjedzie z trzema czujnikami plus lampą błyskową, ale nie określono jeszcze, jaka będzie ich przydatność.

Samsung Filtration Galaxy S11e sugeruje, że przyjedzie z potrójnym tylnym aparatem 1Pricebaba

Nie możemy jednak nie wyjaśnić, że gdyby te renderingi były prawdziwe, byłaby to świetna funkcja w porównaniu z głównym aparatem Samsunga Galaxy S10e, który ma tylko obiektyw 12 MP i wyzwalacz 16 MP o ultra szerokim kącie

Pożegnanie ze złączem jack i fizycznym czujnikiem biometrycznym

Renderowania 360 stopni pokazują, że rzekomy model Samsunga Galaxy S11e pojawi się na ekranie z czytnikiem linii papilarnych, zgodnie z modelem Note 10. Nie zauważamy również gniazda słuchawkowego marki, więc spekuluje się, że nie będzie go w końcowym projekcie urządzenia.

Przypomnijmy, że Samsung ma nadzieję zaprezentować serię Galaxy S11 w 2020 r., Ale rendery i wycieki nie były spodziewane. Należy zauważyć, że nie zostało to potwierdzone przez producenta, więc trzeba tylko czekać na ostateczne stwierdzenia.

Na razie pozostawiamy wam renderowanie 360 ​​udostępnione przez Onleaks i PriceBaba