Samsung Galaxy Book S obsługuje 4G i oferuje czas …

Samsung wprowadza na rynek w środę (7) niż Galaxy Według samej firmy Buku S „korzysta z mobilności i łączności smartfonów oraz solidnej wydajności komputera. To urządzenie obsługuje sieci 4G i zapewnia żywotność baterii do 23 godzin.

Producent twierdzi, że Galaxy Book S w tym czasie odtwarza filmy bez przerwy, ponieważ bateria ma 42 watogodziny (Wh). To nie zależy od sieci Wi-Fi, laptop korzysta z karty Nano SIM.

Posiada ekran dotykowy o rozdzielczości Full HD 13,3 cale, wykończone anodowanym aluminium i waży tylko 960 gramów. Istnieją również czytniki linii papilarnych i czujniki oświetlenia, które automatycznie włączają i wyłączają podświetlenie klawiatury.

że Galaxy Book S korzysta z procesora Snapdragon 8cx, wydanego w grudniu przez Qualcomm. Według Samsunga w porównaniu do Galaxy rezerwa 2Wprowadzona w 2018 roku wydajność procesora jest o 40% lepsza, a wydajność grafiki o 80% lepsza.

Ten telefon ma 8 GB RAM i będzie sprzedawany w 256 GB, a wersja do przechowywania 512 GB. Obsługuje karty microSD do 1 TB Storage. Ten laptop ma również port USB-C i jest standardem Windows 10

Dostępne w Stanach Zjednoczonych od września, Galaxy Książka S będzie sprzedawana w srebrze i złocie po cenach tak niskich, jak 999 USD. Nie ma jeszcze słowa, kiedy pojawi się w Brazylii.

Samsung Galaxy Książki

Samsung Galaxy Książki