Samsung Galaxy Note 10 Lite powinien przybyć w przyszłym miesiącu, a są już oficjalne zdjęcia

Chociaż świat patrzy w przyszłość Galaxy S11, prawda jest taka, że ​​Samsung powinien wkrótce mieć niespodziankę. Najwyraźniej nowy Note może przyjechać w styczniu lub nawet przed końcem roku. Będzie to Samsung Galaxy Note 10 Lite!

Ten model ma już zdjęcia i niektóre specyfikacje.

Samsung Galaxy Note  10 Lite powinien przybyć w przyszłym miesiącu, a są już oficjalne zdjęcia

Samsung Galaxy S11 + znalazł się w ustach świata. Wiele to wycieki informacji, plotek i niektórych pojawiających się pewników. Prawda jest taka, że ​​coraz częściej wydaje się, że nie ma tajemnic…

Ale przed pierwszym Galaxy S, pogłoski wskazują, że powinien pojawić się nowy Note na rynek. Nie mówimy jednak o tym Note 11, powinno być wydane tylko w lecie. Na razie, w styczniu lub nawet w tym roku, Samsung może Cię zaskoczyć Galaxy Note 10 Lite.

Samsung Galaxy Note 10 Lite, niski koszt wysokiej klasy

Samsung Galaxy Note 10 jest dziś jednym z najbardziej produktywnych i najdroższych smartphones rynku. Jednak to Pen Pen odróżnia go od innych smartphones co stawia go na wyższym poziomie pod względem wydajności.

Jednak ten w niższym segmencie cenowym lub jeśli wybierają modele Note poprzednich generacji lub nie ma wykonalnych opcji o tym samym poziomie jakości.

Teraz z Note 10 Lite, taka rzeczywistość może się wkrótce zmienić. Samsung Galaxy Note 10 Lite może wejść na rynek w cenie około 670 €.

Obrazy przepowiadające przyszłość

The Note 10 Lite wyszedł teraz w obrazach, które przedstawiają się jako „oficjalne”.

Za ich pośrednictwem możesz zobaczyć S Pen i kolory, w których będzie on dostępny. Ponadto podobieństwa z Note 10, z wbudowaną kamerą pośrodku ekranu.

Z tyłu moduł kamery ma kwadratowy kształt, zgodnie z przewidywaniami na przyszłość Galaxy 11

Ekran powinien również nieznacznie różnić się od najlepszych modeli. Dlatego nie będzie miał już charakterystycznego zakrzywionego wykończenia. Oczekuje się, że nadal w formie plotek, będzie miał procesor Qualcomm Snapdragon 855 i zintegrowany moduł Bluetooth 5.1.