Samsung Galaxy Note 6 wodoodporny i ze skanerem tęczówki?

Po pierwszych plotkach krążyły pod koniec marca w Internecie Galaxy Note 6, pojawiły się nowe niepotwierdzone, ale dość wiarygodne pogłoski o korytarzach dotyczące kolejnego phableta Samsunga.

Koledzy z SamMobile w rzeczywistości twierdzą, że otrzymali wiarygodne informacje dotyczące wodoodporności Samsunga Galaxy Note 6. Przyszły koreański phablet powinien w rzeczywistości oferować certyfikowany przez IP68, podobnie jak obecna Galaxy S7, która pozwoliłaby jej zanurzyć się w półtorej metra wody na pół godziny.

Samsung Galaxy Note 6

Ale to nie jedyne wiadomości. Według niektórych dokumentów Samsung zaimportował niezdefiniowaną kamerę tęczówkową kamera z funkcją skanowania tęczówki. W tym przypadku nazwa Samsung Galaxy Note 6 nie jest nigdzie wyraźnie wymieniona, ale dokument wyraźnie mówi o Samsung Mobile jako odbiorcy komponentów.

Więc jeśli plotki miałyby zostać potwierdzone, Galaxy Note 6 mógłby to zrobić zmień metodę uwierzytelnienia i dostęp, przejście z biometrycznego czytnika linii papilarnych do skanowania tęczówki oka.

W tej chwili, oczywiście, żadna z tych wiadomości nie została potwierdzona, więc nie ma pewności w tym względzie, nawet jeśli są to wiarygodne hipotezy. Wcześniej istniała możliwość, że nowy phablet może mieć bardzo duży ekran, prawdopodobnie dookoła 5,8 cala, aż do 6 GB pamięci RAM, 256 GB przestrzeni dyskowej jest Android N na pokładzie jest to absolutna nowość, ponieważ Google zwykle nie daje żadnemu partnerowi nowej wersji swojego systemu operacyjnego, jeśli nie pojawił się na rynku na swoim Nexusie.