Samsung Galaxy Obejrzyj – Pamięć wewnętrzna w nowej edycji …

Istnieją przesłanki, że Samsung może pracować nad nową wersją inteligentnego zegarka, Samsung. Galaxy Widząc, że założenie to powstało dzięki pojawieniu się zestawu nowych numerów modeli, SM-R840 / 845 i SM-R850 / 855. Zgłoszono niektóre informacje o nowym urządzeniu, ale niektóre inne szczegóły są nadal niejasne. Jednym z wymienionych aspektów jest pamięć wewnętrzna w nowym Samsungu Galaxy Zegar wzrośnie do 8 GB we wszystkich wariantach.

Czy nastąpi zmiana w Moniker?

Pierwszym nieporozumieniem wśród obserwatorów jest to, czy południowokoreańska firma zachowa tego samego Samsunga. Galaxy Wyglądać aktywnie 2 pseudonim nowego zegarka lub nazwij go Aktywnym 3. Niektórzy nawet twierdzą, że skoro firma wprowadziła zmiany w nazwie swoich modeli smartfonów, może pojawić się nowa nomenklatura dla takich zakresów inteligentnych zegarków. To tylko przypuszczenie. Pomijając nazwę modelu zegarka, nie ma pewności co do wielkości tarczy. Nie jest jasne, czy rozmiary 40 mm i 44 mm zostaną zachowane, czy też wprowadzony zostanie nowy rozmiar. Jak wspomniano powyżej, pamięć wewnętrzna ma wynosić 8 GB. Może to prowadzić do większego wykorzystania inteligentnych zegarków do słuchania muzyki i uruchamiania na niej większej liczby aplikacji.

Czy będzie inteligentny zegarek 5G?

Popularne stały się inteligentne zegarki, które mogą działać niezależnie bez połączenia ze smartfonem. Ma wersję LTE, która obsługuje połączenie modeli SIM lub e-SIM. Teraz, gdy 5G jest rozwijany na całym świecie, południowokoreański gigant wykona skok i uruchomi pierwszego Samsunga 5G, który zostanie aktywowany Galaxy Widzenie? Musimy poczekać, aby poznać ten rozwój sytuacji.

Kolejna plotka głosi, że Samsung zwiększy baterię nowego inteligentnego zegarka do 330 mAh z baterii 247 mAh zainstalowanej w Samsungu. Galaxy Aktywny zegar 2.

Jeśli podsumujesz wszystkie te spekulacje, takie jak większy odtwarzacz, większa pamięć i większa bateria, możesz spojrzeć na smartwatch 5G nazwany na cześć modelu Samsunga Galaxy Oglądaj 5G lub podobny.

Ci, którzy podzielają tę pogłoskę, uważają, że to urządzenie jest wciąż w fazie rozwoju i że Samsung może przezwyciężyć jego uruchomienie. Galaxy Note Telefony z serii 20 planowane są na koniec tego roku.