Samsung Galaxy S20 pojawia się na zdjęciach! Poznaj swój projekt

Samsung Galaxy S20 zostanie zaprezentowany już w lutym. Jednak ostatnie wycieki informacji pozwoliły uzyskać dostęp do kilku zdjęć przedstawiających projekt smartfona, testy porównawcze i wiele innych.

Zdjęcia pokazują również tylny moduł fotograficzny, który zaskakuje, przyjmując nową linię wzornictwa w smartphones od Samsunga.

Samsung Galaxy S20 pojawia się na zdjęciach! Poznaj swój projekt smartfona

Samsung już pracuje nad kolejnym high-endem tej linii Galaxy. Jak to zwykle bywa, południowokoreańska firma będzie sprzedawać coś, co będzie jednym z najbardziej zaawansowanych smartphones na rok 2020.

Jak zwykle pojawiają się plotki i wycieki informacji o specyfikacji, dacie premiery itp.

Samsung Galaxy S20 pojawia się na zdjęciach! Poznaj swój projekt smartfona

Po zebraniu szczegółów dotyczących aparatu – który powinien zawierać czujnik spektrometru – i jego ekranu, tym razem idziemy dalej, ponieważ ujawniono prawdziwe zdjęcia pokazujące prawdziwy smartfon.

Prawdziwe zdjęcia pokazują, jak będzie wyglądał projekt Samsunga Galaxy S20

Zdjęcia zostały udostępnione przez Programiści XDA, którzy mieli do nich dostęp za pośrednictwem wewnętrznych źródeł, którzy woleli pozostać anonimowi. Takie obrazy pokazują smartfon w całej okazałości.

W ostatnich latach mieliśmy wersję Plus Galaxy S do 2020 r. Nie będzie wyjątkiem. Ten wariant nie powinien być jednak najlepszy! Samsung przygotowuje zmiany za pomocą Galaxy S20 będzie modelem podstawowym, a także modelem pośrednim, a S20 Ultra będzie miał wszystko, co południowokoreański producent może umieścić w smartfonie.

W tym konkretnym przypadku mamy do czynienia z Galaxy S20 +.

Zdjęcia pokazują cztery kamery z tyłu, moduł, który wciąż ma lampę błyskową LED i coś, co wydaje się być mikrofonem. Ponadto Samsung usunął przycisk poświęcony Bixby, co z pewnością ucieszy wielu użytkowników.

Jeśli chodzi o ekran, wydaje się, że nie jest już zakrzywiony, jak w poprzednich modelach, i jest całkowicie gładki, a jedynie krawędzie są wykończone w wykończeniu 2.5D.

W zdarzeniu Unpacked zostanie zaprezentowany kolejny smartfon…