Samsung Galaxy S20 Ultra Vs iPhone 11 Pro! Który jest „najtrudniejszy”?

iPhone czy Samsung? Podczas uruchamiania nowego smartphones wykonuje się zestaw „dziwnych” testów. Oprócz wszystkich specyfikacji każdego urządzenia, które są szczegółowo analizowane, ważne jest również, aby wiedzieć, jak są one odporne!

Między iPhonem 11 Pro a najnowszym Samsungiem Galaxy S20 Ultra, który będzie „najtrudniejszy”? Obejrzyj wideo

Samsung Galaxy S20 Ultra Vs iPhone 11 Pro! Co więcej

Jedna z najważniejszych rzeczy Apple w prezentacji Keynote iPhone'a 11 Pro Max ujawniono trwałość jego szkła. Sprzęt został poddany kilku testom, a wyniki nawet imponujące.

Teraz celem testów jest nowy Samsung Galaxy S20 Ultra. Ten sprzęt przybył, aby spełnić wymagania iPhone'a 11 Pro, ale czy jest bardziej odporny niż smartfon Apple?

Samsung Galaxy S20 Ultra Vs iPhone 11 Pro! Kto wygrywa?

Jak widać na wideo, sprzęt przeszedł cztery różne testy. Samsung okazał się bardziej odporny, ale różnica w stosunku do jego konkurenta nie była duża.

Jak widać, niezależnie od upadku pozostawiają głębokie ślady na każdym sprzęcie. Jest tak, ponieważ oba urządzenia mają bardzo wyrafinowany materiał konstrukcyjny, co gwarantuje dodatkową elegancję. Z drugiej strony czyni je bardziej „kruchymi” i podatnymi na uszkodzenia.

Samsung Galaxy S20 Ultra Vs iPhone 11 Pro! Co więcej

Oprócz tego testu, Apple został już poddany innym „walkom”. W filmie wykonanym również przez YouTube PhoneBuff, iPhone 11 Pro Max i Galaxy Note Ponad 10 terminali zostało poddanych upadkom na tych samych warunkach.

Pierwszym testem był spadek 1 m, w którym smartphones uderzają w ziemię tylną twarzą. Oba urządzenia natychmiast wybiły tylne okno, ale iPhone miał więcej uszkodzeń. To samo wydarzyło się w teście upadku z czołową twarzą iw ostatnim teście, w którym oba upadły dziesięć razy z tej samej wysokości. Dowiedz się, kto wygrał, klikając poniższy link.

Czytaj także …