Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Samsung Galaxy S22: Ceny, które będą pobierane w Europie, zostały ujawnione

Wszystko wskazuje na to, że bardzo szybko Galaxy S22 prezentuje Samsung. Koreańska marka już zaczęła pokazywać swój kolejny topowy smartfon, a oczekiwania co do tego, co przyniesie ta nowa propozycja, zaczynają rosnąć.

Jedną z wielkich wątpliwości i jednym z największych zainteresowań jest cena, po jakiej te nowe modele będą sprzedawane. Ta informacja już się pojawiła i wskazuje na nowe Galaxy S22 będzie miał wysoką cenę, zgodną z tym, co ma obecny model.

Samsung Galaxy Cena smartfona S22

Stopniowo wszystko, co nowe smartphones Wiadomo, że przyniesie Samsunga. Ujawniono specyfikacje, kolory, a nawet daty wprowadzenia na rynek, co pokazuje, że jest to nowość Galaxy S22 ma zaprezentować Samsung.

W tej partii informacji znalazło się też odniesienie do jego ceny, z której wynikało, że byłaby bardzo wysoka i przekroczyłaby to, co normalne. Wskazano różnice w wysokości 100 euro, które przecież są bardzo dalekie od rzeczywistości.

Informacja, że ​​znany Roland Quandt (@szarpanka) przedstawione w Twitter pokazuje znacznie bliższą rzeczywistość niż można by się spodziewać. Pokazane ceny są bardzo zbliżone do tych, które są obecnie praktykowane i które, nawet wysokie, mieszczą się w ich wartości smartphones od Samsunga.

Z przedstawionych informacji wynika, że ​​cena podstawowego modelu Galaxy S2 będzie kosztować 849 euro, za wersję z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci. Ten sam cennik jest zwiększany

Oczywiście ceny te można dostosować dla każdego kraju, ponieważ podatki i inne opłaty są różne i wymagają uregulowania. Mimo to jasne jest, że Samsung chce wyrównać ceny Galaxy S22 z obecnymi modelami, a nawet z tym, co praktykuje konkurencja.

Za kilka dni będziemy mogli potwierdzić te ceny i wszystkie ujawnione informacje. Na razie możliwość posiadania S22 Ultra z 1 TB pamięci, ale wszystko zależy od Samsunga i tego, czego marka chce dla tych modeli.