Samsung Galaxy S22 Rozpakowana data wydarzenia mogła zostać ujawniona

Samsung uruchomi Galaxy S22 na imprezie Unpacked w lutym 8, a urządzenie zostanie złożone w przedsprzedaży następnego dnia, według doniesień w Korei Południowej.

Publikacja Digital Daily (za pośrednictwem Engadget) opublikowała cytat, rzekomo od przedstawiciela Samsunga, potwierdzający, że zaproszenia zostaną wysłane przed coroczną flagową imprezą inauguracyjną firmy.

„Potwierdziliśmy, że wydarzenie odbędzie się w lutym 8 i omawiamy termin wysłania zaproszeń pod koniec stycznia” – powiedział rzecznik. Jednak Samsung jeszcze oficjalnie nie potwierdził, że urządzenie zostanie uruchomione w tym dniu, za pośrednictwem swoich kanałów społecznościowych.

Samsung podobno powiedział serwisowi, że zamawia w przedsprzedaży Galaxy S22 rozpocznie się następnego dnia, w lutym 9, przed datą premiery 24 lutego. Byłoby to zgodne z oczekiwaniami dotyczącymi urządzenia po wprowadzeniu na rynek Galaxy S21 FE na CES 2022 w zeszłym tygodniu.

Podczas Unpacked Samsung ma wprowadzić na rynek trio flagowych telefonów; standard Galaxy S22, Galaxy S22 Plus i high-end Galaxy S22 Ultra. Te telefony są skonfigurowane do uruchamiania Snapdragon 8 Gen 1 lub procesory Exynos 2220, w zależności od regionu, w którym się znajdujesz.

Urządzenia w ciągu ostatnich kilku tygodni miały tyle samo przecieków, co zwykle, więc nie spodziewamy się zbyt wielu niespodzianek po wydarzeniu. Projekty zostały całkowicie potwierdzone przez przecieki, a plotki sugerują, że aparaty zostaną wyróżnione „Super Clear Lens” na najwyższej klasy Galax S22 Ultra.

Trusted Reviews skontaktowało się z firmą Samsung w celu potwierdzenia, czy wydarzenie odbędzie się w lutym 8, ale firma prawdopodobnie potwierdzi swoje plany w odpowiednim czasie.