Technologiczne, Gadżety, Telefony Komórkowe, Pobieranie Aplikacji

Samsung Galaxy S22: Sukces w drodze? 20% deklaruje chęć zakupu

Na nowe pozostało bardzo mało czasu Galaxy Prezentowany jest Samsung S22 i znane są wszystkie jego argumenty. Marka dużo stawia na tę nową linię i chce, aby stała się ona jej standardowym nosicielem w nadchodzących miesiącach.

Oczekuje się, że rynek przyjmie tę wiadomość bardzo wylewnie, jak to miało miejsce w ostatnich latach. Niedawne badanie wykazało, że 1 w każdym 5 Użytkownicy Androida chcą zmienić smartfony i zdecydują się na Samsunga Galaxy S22.

Samsung Galaxy S22 smartphones sukces sprzedaży

Samsung będzie bardzo wysoko stawiał na swoje nowe modele smartphones. ty Galaxy S22 powinno zostać ujawnione już następnego dnia 9z różnymi modelami mającymi ważną atrakcję, z wieloma ulepszeniami i kilkoma ważnymi wiadomościami.

Oczywiście, skupiając się na Samsungu, ma nadzieję na zwiększenie sprzedaży, podnosząc pozycję marki na rynku. Zgodnie z tym, co teraz ocenił SellCell, ta linia smartphones powinien powtórzyć sukces z poprzednich lat, z wysoką sprzedażą.

Samsung Galaxy S22 smartphones sukces sprzedaży

Ta firma handlowa smartphones używany zapytany 11 000 użytkowników Androida w nowej ankiecie oceniającej przestrzeganie Galaxy S22. Spośród wszystkich konsultowanych 20% ujawniło, że zamierza wymienić swój smartfon na jedną z nowych propozycji Samsunga.

To bez wątpienia duża liczba i pokazuje, jak Samsung powinien mieć nową partię smartphones Sukcesu. W poprzednich modelach taki scenariusz się zdarzył i powinien zostać powtórzony z nowymi propozycjami.

Samsung Galaxy S22 smartphones sukces sprzedaży

Jeszcze ciekawsza jest przyczepność, jaką powinien mieć topowy model. o czym dużo mówiono Galaxy S22 Ultra urzekł większość respondentów i znalazł się na szczycie listy preferencji z 44%. Poniżej znajduje się model podstawowy, Galaxy S22 z 30% i wreszcie mamy Galaxy S22 Plus, który spodobał się 25% użytkowników Androida.

Dane te, choć ograniczone do USA i liczby respondentów, pokazują ważny scenariusz dla Samsunga. Sprzedaż powinna poszybować w górę niedługo po jego prezentacji, pokazując, że wszystko, co ujawniono w ciągu ostatnich kilku miesięcy, urzekło potencjalnych nabywców.