Samsung Galaxy Z Fold 2nowe obrazy ujawniają pewne cechy

samsung-galaxy-z-fold-2-smartphone-event-features-folding

Nowy składany smartfon Samsung powraca, aby o nim mówić, gdy zbliżamy się do wydarzenia Unpacked 2020, które odbędzie się w sierpniu. Wyciekający obraz urządzenia daje nam pojęcie, czego się spodziewać. Następca oryginału Galaxy Fold 2019, nowy Galaxy Z Fold 2 powinien wprowadzić kilka ulepszeń.

Jednak kiedy dokładnie zobaczymy te ulepszenia, nie jest do końca jasne. Po pierwsze, powiedziano, że Fold 2 pojawi się z serialem Galaxy Note 20. Następnie plotki sugerowały, że Samsung opóźnił uruchomienie do daty docelowej i prawdopodobnie zobaczymy to bezpośrednio pod koniec tego roku.

Samsung Galaxy Fold 2 może zostać wkrótce przedstawiony

Teaser w weekend – oprócz nowych strat – wtedy zasugerował nowe pomysły na datę wznowienia i teraz wydaje się, że Galaxy Z Fold 2 przyjedzie dalej 5 Sierpień. UniverseIce, znany przeciek Samsung, w międzyczasie daje nam wyobrażenie o tym, jak może wyglądać nowe składane urządzenie.

The Galaxy Z Fold 2 nadal będzie wyglądać bardzo podobnie do dwóch zwykłych smartfonów Samsunga połączonych dłuższymi bokami. Pojawia się jednak nowy kolor, rodzaj złotego różu lub miedzi. Ciekawostką jest to, że wydaje się, iż konfiguracja kamer jest inspirowana serią Galaxy S20. W rzeczywistości zmiany Samsunga w technologii aparatu Galaxy Z Fold 2 są prawdopodobnie największą różnicą między pokoleniami.

Z tyłu spodziewamy się zobaczyć 64-megapikselowy aparat główny, połączony z ultraszerokokątnym 12-megapikselowym teleobiektywem i 12-megapikselowym teleobiektywem. W międzyczasie uważa się, że w aparacie do selfie używany jest obiektyw w kształcie otworu. Spowoduje to zastąpienie wycięcia w górnym rogu pliku Galaxy Fold oryginał do przednich aparatów.

Sam wyświetlacz powinien mierzyć a 7,7 cali po otwarciu, nieco powyżej 7,3 cali składanych pierwszej generacji. Jednak wzrost rozmiaru wyświetlacza zewnętrznego jest chyba bardziej interesujący. Na Galaxy Fold to było tylko 4,6 cali, ale Galaxy Z Fold 2 rozciągnij to 623 cale. To sprawi, że Galaxy Fold 2 znacznie bardziej użyteczny smartfon po zamknięciu.